Najczęściej kupowane

Lista produktów producenta: LivOn Labs

LivOn Labs™ - producent pierwszej na świecie, najwyżej cenionej za jakość i skuteczność liposomalnej witaminy C. 

LivOn Labs™ - to firma złożona z naukowców z ponad 30 letnim doświadczeniem w technologi liposomalnej i specjalizująca się w tworzeniu liposomalnych suplementów diety. Jak dotąd najbardziej cenione prywatne laboratorium, którego własnością są patenty na najskuteczniejsze formuły liposomalne, a pr

LivOn labs™ zapoczątkował swoją historię, w 2002 roku kiedy u Les’a Nachman’a, współzałożyciela firmy LivOn Labs™ zdiagnozowano niewydolność serca.

Jedynym rozważanym przez lekarzy specjalistów sposobem leczenia był przeszczep serca.

Jego poszukiwania alternatywnej opcji leczenia doprowadziły go do dwóch niezwykłych lekarzy w Kalifornii, którzy eksperymentowali z alternatywnymi metodami leczenia chorób serca od wielu lat.

Zaproponowali inny wariant leczenia, który obejmował duże dawki witaminy C podawane dożylnie. Rozwiązanie to było kosztowne, niewygodne, oraz czasochłonne - 8 godzinny dojazd samochodem.


Les wiedział, że musiał istnieć lepszy sposób na podawanie witaminy C. Starał się regularnie uzupełniać ją doustnie, jednak wymagane dawki powodowały poważne zaburzenia żołądkowe, co uniemożliwiało kontynuowanie suplementacji. Był to moment, w którym Pan Nachman uświadomił sobie, że musi wykorzystać swoje 35-letnie doświadczenie w sektorze suplementów diety i poszukać sposobu na uzyskanie efektów dożylnych w formie doustnej. Sposobu, który ponadto nie będzie miał żadnych niewygodnych efektów ubocznych.
Ostatecznie kardiolog zaznajomił go z pojęciem Technologii Enkapsulacji Liposomalnej (LET). Choć technologia ta była wykorzystywana przez naukowców i przemysł farmaceutyczny od lat 70. XX wieku, nie była ona jednak nigdy stosowana w produkcji suplementów diety.

Po prawie dwóch latach prób i błędów przeprowadzonych przez naukowców, pracowników akademickich i producentów w końcu opracowano produkt, liposomalną witaminę c, który przerósł oczekiwania samych twórców.

Zespół LivOn Labs™ jest pewny, poprzez osobiste doświadczenia, wyniki kliniczne i entuzjastyczne recenzje, że witamina c w liposomach Altrient®C jest najbardziej biodostępną i skuteczną doustną witaminą C obecną na światowym rynku.

W kolejnych latach zaczęto opracowywać kolejne formuły liposomalne, dzięki którym trudno wchłanialne składniki odżywcze wreszcie można skutecznie dystrybuować w organizmie. należą do nich witaminy i aminokwasy rozpuszczalne w wodzie, które charakteryzuje krótki okres półtrwania w osoczu krwi oraz brak zdolności pokonwyania bariery krew-mózg. Jak dotąd w grupie opatentowanych, specjalistycznych formuł liposomalnych Altrient®, poza witaminą C,m znalazły się kwas alfa-liponowy, gluatation, witmainy z grupy B, cynk, selen , chrom, acetylo l-karnityna oraz magnez.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Altrient®ALC - Acetylo L-Karnityna...

DLACZEGO ALTRIENT® ALC? Altrient® ALC - najwyższej jakości liposomalna Acetylo-L-karnityna. Jeden z najcenniejszych aminokwasów w organizmie trudno metabolizowanej L-Karnityny dostarczany wprost do Twoich komórek w zaledwie kilka minut.

Altrient®B Complex Liposomalny, 30 saszetek

Altrient® B jest wysoce biodostępną liposomalną witaminą B i kompleksem mineralnym zawierającym pełną gamę witamin z grupy B, w tym B1, B2, B6, B12, Niacynę, Kwas Pantotenowy, Kwas Foliowy (Quatrefolic®), Biotynę oraz minerały Cynk, Chrom, Selen i dodatkowo Cynamon oraz Podstawowe Fosfolipidy.

Altrient®C LivOn Labs Liposomalna Witamina...

DLACZEGO ALTRIENT® C? Bezpieczna i precyzyjna liposomalna formuła z witaminą C skutecznie dostracza ją wprost do wnętrza komórek. Maksymalne efekty dzięki opatentowanemu procesowi LET Badania kliniczne dwukrotnie potwierdziły, że Altrient®C ujędrnia skórę aż o 61% Opakowanie: 30 saszetek, 1 saszetka to 1000mg witaminy C+1000mg fosfolipidów...

Glutation Liposomalny Altrient®LivOn, 450 mg

DLACZEGO ALTRIENT® GLUTATHIONE? Altrient® Glutation zapewnia maksymalne wchłanianie dające maksymalne efekty działania. Dostarcza ten niezbędny składnik odżywczy tam, gdzie jest najbardziej potrzebny: bezpośrednio do komórek. Glutation w liposomach to obecnie najskuteczniejsza i najwygodniejsza forma suplementacji doustnej. 

Liposomalny Kwas R Alfa-Liponowy...

Dlaczego Altrient® R-ALA? zawiera kwas alfa-liponowy w formie R - najbardziej zbliżonej do tej naturalnie występującej w roślinach i uznanej za formę najbardziej biologicznie aktywną. charakteryzuje wysoka ilość składnika aktywnego, brak substancji szkodliwych oraz niespotykanie wysoka wchłanialność.

Zestaw7 BCG Liposomalne: wit.B Kompleks,...

TEGO LATA KUPUJĄC ZESTAW BCG FUNDUJESZ 1 DZIEŃ WAKACJI SAMOTNEJ, STARSZEJ OSOBIE - wspieramy akcję ,, Wakacje 1 dnia''.Zestaw BCG to kompozycja produktów dedykowana dla osób dbających o zdrowie, samopoczucie, witalność oraz urodę.

863,10 zł 959,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów