Zdrowie to wolność.

Dzień dobry  🙂

Aby iść przez życie swobodnie, z ufnością, pasją i bez ograniczeń konieczne jest posiadanie dobrego zdrowia. Zdrowie to klucz, który otwiera drzwi do ogromnego potencjału i możliwości, jakie oferuje życie.

Dobry stan zdrowia zależy od tego, co wkładamy do ust każdego dnia, czym oddychamy, jaką mamy relację ze swoim ciałem oraz umysłem.

Mam świadomość tego, że zarówno Natura, jak i Nauka mają swoje ciemne i jasne strony. Koncentruję się na tych Jasnych i poszukuję preparatów, które stanowią ich połączenie. Efektem tych poszukiwań jest miejsce, w którym się znajdujesz, czyli sklep internetowy Vitallabs Polska oferujący to, co według mojego doświadczenia jest najlepsze.

To właśnie pasja do podnoszenia jakości życia budzi mnie co rano i dodaje skrzydeł.

Każdy uśmiech wywołany lepszym samopoczuciem Klientów korzystających z mojej oferty jest dla mnie równoznaczny z osiągnięciem celu, jaki sobie wyznaczyłam. Cieszy mnie każda pozytywna opinia, którą otrzymuję i która dowodzi tego, że to, co robię, ma sens. Świadomość tego, że mogę Ci pomóc i zaoferować jedne z lepszych, a przede wszystkim skutecznych produktów na rynku, napędza mnie do dalszego działania.

Preparaty prezentowane w sklepie wybieram bardzo uważnie. Stawiam przede wszystkim na jakość i efektywność. Jestem bardzo szczęśliwa, że udaje mi się wynajdywać i wprowadzać na polski rynek produkty, które do tej pory nie były na nim obecne, a które ze spokojem i satysfakcją mogę polecać oraz z nich korzystać wraz z moją rodziną.
To właśnie im poświęcam tę stronę, aby dzielić się moimi sposobami na lepsze i pełniejsze życie, w którym dobre zdrowie i samopoczucie grają pierwszoplanowe role. Jeżeli chcesz je poznać – rozgość się i poczuj się tu jak u siebie.

Liczę, że zaznajamiając się z dostępnymi tu produktami, zechcesz zmienić swoje nawyki i zadbasz o siebie tak, jak na to zasługujesz, czyli w najlepszy możliwy sposób.

Co nieco o działalności Vitallabs Polska

Vitallabs Polska to miejsce, w którym znajdziesz produkty marek Altrient, Neutrient oraz SunTribe. Produkty Altrient i Neutrient to suplementy diety, zaś SunTribe to seria kosmetyków. Są to marki, które dystrybuujemy w Polsce. Ponadto oferuję również produkty marek, których nie jestem dystrybutorem, ale po przetestowaniu stwierdzam, że są godne polecenia i świetnie uzupełniają naszą ofertę.

Wszystko, co znajdziesz w moim sklepie, wyróżnia się dużą skutecznością, która w wielu przypadkach poparta jest badaniami klinicznymi. Wiedząc o tym, że zdrowie swoje i swoich bliskich stawiasz zawsze na pierwszym miejscu, oferuję Ci produkty, których regularne stosowanie skutecznie wesprze Twoje starania.

Dlaczego akurat te marki? Altrient był kwestią przypadku, który ja nazywam „szczęśliwym zrządzeniem losu”, a pozostałe produkty wynikiem długich poszukiwań, analizy zalet i korzyści konkretnych rozwiązań oraz nieustannego dążenia do znalezienia ideału. Proponuję Ci zatem produkty wyłącznie najwyższej jakości, które można uznać za innowacyjne, a wręcz przełomowe.

Cechuje je najwyższa na rynku przyswajalność komórkowa oraz prosty i czysty skład, w którym nie znajdziesz ulepszaczy, wypełniaczy oraz sztucznych dodatków.

Co najważniejsze, powstały z pasji ich twórców, a nie wyłącznie z chęci zysku.

Wszystkie produkty pochodzą ze znanego i sprawdzonego źródła, dlatego ich stosowanie jest w pełni bezpieczne. Jestem przekonana, że nasz wąski, acz wyszukany asortyment sprawi, że bez trudu znajdziesz coś dla siebie.

Serdecznie zapraszam do subskrypcji  Newslettera.

Za jego pomocą informuję Państwa o nowościach, wynikach badań, wydarzeniach i promocjach.

Zapraszam też do polubienia mojego FanPage’a na Facebooku.

Pozdrawiam ciepło

Katarzyna Grabowska

************

Firma Vitallabs Polska Katarzyna Grabowska z siedzibą w 80-462 Gdańsk, Al. Jana Pawła II 3B lok. U2, zarejestrowana w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej  (CEIDG) pod numerem NIP: 642 002 68 19,, REGON: 273 011 986, , właściciel sklepu Vitallabs.pl jest jedynym Oficjalnym i Autoryzowanym Dystrybutorem produktów ALTRIENT®LivOn Labs™ w Polsce oraz Przedstawicielem Master Dystrybutora na Europę – firmy Abundance&Health.
Numer Powiadomienia GIS 19642.

Producent: LivOn Laboratories, Inc.
2654 W. Horizon Ridge Pkwy., Suite B5-108
Henderson, NV, 89052 USA

Produkty znane są pod nazwą Lypo-Spheric™ by LivOn Labs™, w Europie noszą nazwę Altrient®. Zostały one dostosowane do wymogów i norm obowiązujących w Unii Europejskiej.