Właściwości struktury budowy liposomu sprawiają, iż nie są one rozpuszczalne w wodzie i nie tylko. Są one również odporne na kwas żołądkowy i sole żółciowe. Dzięki tej właściwości liposomy szybko, bezpiecznie i skutecznie przedostają się do krwiobiegu, a wraz z krwią wprost do komórek, gdzie uwalniają składnik odżywczy. Ten mechanizm gwarantuje tak wysoką skuteczność preparatu.

Czas i pora przyjmowania produktu jest dowolna. Najlepiej zażywać produkt na czczo – 15 minut przed jedzeniem – co ułatwi maksymalne i szybkie przenikniecie składników do krwiobiegu.

NIE, produkty Altrient są wolne w 100% od jakichkolwiek składników modyfikowanych genetycznie. LivOn Labs to znany i szanowany w świecie producent suplementów, a nadrzędnym celem właścicielki firmy jest najwyższa z możliwych jakość produktu.

Większość fitochemikalii obecnych w ziarnach soi znajduje się również w pestkach (nasionach) słonecznika, źródle lecytyny słonecznikowej. Zarówno ziarna soi, jak i ziarna słonecznika, są dobrze znane z posiadania inhibitatorów proteazy, fitynianów (kwas fitynowy), saponiny, izoflawonów, szczawianów i wielu innych.
Nie odnaleziono żadnych dowodów na to, że lecytyna sojowa czy słonecznikowa jest w jakikolwiek sposób szkodliwa dla organizmu człowieka. 
Lecytyna słonecznikowa jest doskonałym źródłem fosfolipidów, nie zawiera jednak takiej samej ilości fitochemikaliów jak całe nasiona słonecznika. To samo odnosi się do wysokiej jakości lecytyny sojowej oraz oczyszczonych fosfolipidów pochodzących z lecytyny sojowej. Poziom firochemikaliów będzie zawsze niższy, niż w pełnych ziarnach.

Produkty Altrient zawierają wysokiej jakości i niezbędne dla zdrowia składniki odżywcze, jednak przed przyjmowaniem ich przez kobiety w ciąży, czy karmiące piersią, należy skonsultować się z lekarzem.

Przyjmowanie produktu na czczo powoduje ich szybsze przenikniecie do krwiobiegu, jednakże mogą być także przyjmowane podczas posiłku lub po. Również będą miały wysoką skuteczność działania.
Osoby mające problemy z poziomem cukru, powinny przyjmować produkt Altrient B zawsze podczas małej przekąski lub posiłku. Należy unikać substancji hipoglikemicznych tj kofeiny.

Nie zaleca się mieszania produktów z kawą czy herbatą. Dla uzyskania najlepszych efektów poleca się zażywanie produktów wprost do jamy ustnej lub wyciśniętych do szklanki z zimnym (niegazowanym) napojem.

Zalecana porcja to 1 saszetka dziennie. Przyjmowanie większej ilości należy skonsultować z lekarzem lub dietetykiem.

Należy pamiętać, że produkty nie są przeznaczone do profilaktyki czy leczenia jakiejkolwiek choroby. W stanach chorobowych czy problemach zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem.

TAK. Produkty Altrient są rutynowo testowane na zmiany konsystencji i stężenia składników w tem. od -20C do +40C. Przechowywane w temp. -20 C aktywne składniki zachowują swą skuteczność przez co najmniej 2 miesiące, jednak integralność liposomów może zostać uszkodzona, gdy zostaną zamrożone na dłużej niż 2 miesiące. Przechowywane w tem. +40 C aktywne składniki każdego z produktu pozostaną skuteczne przez 1-2 miesiące.

Wieloletnie prace nad uzyskaniem doskonałej formuły doprowadziły LivOn Labs do konkluzji, że najbezpieczniejszym i najkorzystniejszym dla produktu, a przede wszystkim dla Klienta konserwantem będzie:
 wolny od GMO, 
farmaceutyczny,
 naturalny
 – alkohol
 etylowy. To JEDYNY konserwant występujący w produkcie, który można łatwo usunąć poprzez ODPAROWANIE (15-45 min).
 12% OBJĘTOŚCI saszetki czyli ok. 0,68 ml w saszetce!


Konserwanty użyte w produktach Altrient mają na celu zapobieganie rozwojowi szkodliwych bakterii i pleśni. Są one idealnie dostosowane do każdego produktu i użyto ich tylko w niezbędnych ilościach.

Saszetka Altrient zawiera folię aluminiową, która jest laminowana dwoma warstwami polietylenu, w celu stworzenia bariery pomiędzy folią i płynem. Bariera chroni produkt przed utlenieniem lub wilgocią.

Wszystkie produkty Altrient są stworzone i przeznaczone dla osób dorosłych. Przed podaniem jakiegokolwiek produktu dzieciom należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem pediatrą.

Wszystkie produkty Altrient są stworzone i przeznaczone wyłacznie dla ludzi.

Każda dieta czy suplementacja, ćwiczenia czy inne programy zdrowotne powinny przebiegać pod kontrolą lekarza lub specjalisty w danej dziedzinie. Jeśli występują jakiekolwiek wątpliwości należy zawsze konsultować się z lekarzem lub osobą kompetentną.

Przed rozpoczęciem suplementacji zawierającej wszelkie formy witaminy C przy hemochromatozie, wszelkich rodzajach niedokrwistości hematycznej, niedoborze G6PD, niewydolności nerek lub zaburzeniach ich pracy oraz jeśli obecnie zażywane są preparaty na rozrzedzenie krwi zawierające Wafarynę konieczna jest konsultacja lekarska.

Wszystkie produkty Altrient zawierają wysokiej jakości i silnie działające składniki odżywcze, które nie kolidują ze składnikami zawartymi w innych suplementach diety, jeśli przyjmowane są przez osoby zdrowe. Jeśli pacjent przyjmuje inne suplementy diety przepisane przez lekarza, zalecamy konsultacje z lekarzem przed dodaniem suplementów Altrient® do planu schematu suplementacji.

Podczas gdy produkty Altrient zawierają bardzo dobrze przebadane składniki oraz przyjmowane są przez miliony ludzi na świecie, niektóre z tych składników mogą kolidować z niektórymi lekami. Na przykład Witamina C w jakiejkolwiek formie może zmniejszyć skutki rozrzedzania krwi przez coumodin czy warfarynę. Apelujemy, aby osoby zażywające choć jeden z tych leków nie przyjmowały witaminy C bez kontroli lekarskiej, czy żadnego innego antyoksydantu.

Jeśli jakiekolwiek leki przyjmowane są permanentnie (ciągle) przed rozpoczęciem suplementacji produktami Altrient należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Szczególnie przed rozpoczęciem przyjmowania Altrient R-ALA dotyczy to osób ciepiących na niedoczynność lub nadczynność tarczycy lub przyjmujących leki obniżające poziom glukozy.

Specjaliści LivOn Labs spędzili wiele lat na poszukiwaniu najlepszych technik formułowania procesów produkcyjnych dla suplementów liposomalnych. Współpraca z największymi amerykańskimi ekspertami w tej dziedzinie zaowocowała końcowym produktem, jaki dajemy Państwu do dyspozycji. Nie oznacza to, że firma osiada na laurach. Prowadzone są badania, testy efektywnościowe oraz analizy nad uzyskaniem jeszcze lepszej formuły enkapsulacji.

Nie możemy ujawniać wszystkich szczegółów procesu produkcji suplentów Altrient jednak chętnie podzielimy się doświadczeniem specjalistów LivOn Labs i wskażemy najistotniejsze punkty w ocenie jakości suplementów liposomalnych.

Nie poleca się takiego sposobu przygotowywania produktów Altrient. Wprawdzie składniki produktów są dobrze chronione, to jednak mogą zostać uszkodzone poprzez gwałtowne mieszanie lub wytworzone ciepło.

W procesie produkcji używane są tylko Podstawowe Fosfolipidy (EPL), które wytwarzane są z lecytyny sojowej wolnej od GMO.
Praktycznie wszystkie białka soi, powodujące alergie u niektórych osób są usuwane podczas procesu ekstrakcji EPL.

Nie można jednak zagwarantować, że nasze produkty nie zawierają śladowych ilości białka sojowego. Każdy produkt jest regularnie poddawany badaniom laboratoryjnym DNA.

Do tej pory nie wykryto w żadnym z produktów jakiejkolwiek ilości białka sojowego.

Tak. Saszetki maja tendencje do puchnięcia, ponieważ w procesie pakowania mogła dostać się do środka minimalna ilość powietrza. Nie ma to jednak wpływu na jakość i efektywność produktu.

Altrient® wykorzystuje do produkcji liposomów bardzo kosztowny mix fosfolipidów, uzyskiwany w procesie ekstrakcji lecytyny sojowej. Lecytyna poddawana jest zaawansowanej obróbce w celu usunięcia substancji anty-odżywczych, tj:

– kwas fitynowy

– inhibitory trypsyny

– fitoestrogeny

– oraz alergizujących białek sojowych.

Laboratoria LivOn Labs™ jako jedyne na świecie decydują się na użycie tego typu miksu fosfolipidów, ponieważ, mimo wysokich kosztów produkcji jest on gwarancją:

– tworzenia prawdziwie stabilnych i trwałych liposomów 

– sprawnego ich wnikania do komórek

– formułowania naturalnie żelowej, zwartej i odpowiednio śliskiej konsystencji bez zbędnych dodatków.Wszystko powyższe wpływa na ponadprzeciętną absorpcję składników umieszczanych w liposomach LivOn™. 1 saszetka Altrient C to 10-15 tabletek twardych lub kapsułek z tą samą ilością składnika aktywnego. Dla uzyskania podobnego efektu konieczny jest zakup i spożycie wielokrotnie większej ilości suplementu w płynie, proszku, kapsułkach czy tabletkach.