Test dziennikarski przeprowadzony przy użyciu liposomalnych saszetek Altrient® – Alice Hart-Davis

You are currently viewing Test dziennikarski przeprowadzony przy użyciu liposomalnych saszetek Altrient® – Alice Hart-Davis

„ (…) piękno to coś więcej niż tylko piękna skóra, żyjemy w szybko zmieniającym się świecie, w społeczeństwie gdzie bezustannie oceniamy się jak wyglądamy, dlatego też staramy się wyglądać jak najlepiej” – Alice Hart Davis

Rynek branży „beauty&health’’ w Wielkiej Brytanii wart jest około 14,5 mld funtów według statystki.com. 
Ludzie szukają panaceum na starość, sposobu na witalność skóry jak i całego organizmu. Poszukują metod naturalnych omijających zastosowanie sposobów inwazyjnych, niechirurgicznych tj. np. skalpel. Tropią nowe rozwiązania, wykorzystujące stare metody w innowacyjny sposób. Witamina C stosowana zewnętrznie na skórę, od lat doskonale sprawdza się kosmetyce poprawiając wygląd skóry. Stosowana wewnętrznie, oferuje szereg korzyści zdrowotnych dla całego organizmu.

Alice-Devis-test-dziennikarski

Alice Hart-Davis urodzona w 1963 roku dziennikarka, autorka książek, blogerka i propagatorka zdrowego podejścia do życia, a przede wszystkim do dbałości o stan skóry. Po ukończeniu Oxfordu w 1985 dołączyła do zespołu prestiżowego magazyn Vogue. Pracowała również dla The Sunday Telegraph, The Daily Telegraph, Mail on Sunday and London Evening Standard. Obecnie jako freelancer współpracuje z wieloma firmami specjalizującymi się w branży „beauty&health’’. Pisze artykuły o procesach zabezpieczenia przed starzeniem dla nastolatek jak i kobiet w wieku dojrzałym. Uhonorowana licznymi nagrodami m.in. CEW (UK) Achiever Award 2012, P&G beauty: Best Beauty Journalist of a monthly consumer glossy 2010, Johnson & Johnson Beauty Journalist of the Year, 2008.

  

Wyjątkowość suplementacji AltrientC

Doustne przyjmowanie dużych dawek witaminy C może powodować problemy w prawidłowym funkcjonowaniu żołądka. 
Laboratoria LivOn Labs™ opatentowały metodę aktywnej witaminy C zamkniętej w tłuszczowych liposomach, do tej pory znanych z produktów kosmetycznych do pielęgnacji skóry. 
Niespotykana w żadnych innych suplementach doustnych, nierozpuszczalna w wodzie, żelowa formuła chroni witaminę C przed destrukcyjnym działaniem kwasów żołądkowych i soli trawiennych oraz wprowadza ją wprost do jelita cienkiego, gdzie następuje proces wchłaniania do układu limfatycznego i krwiobiegu.

„(…) Co sprawia, że metoda ta jest tak wyjątkowa? (…) do 98% witaminy C dociera do jelit” – podkreśla Alice

Liposomy wprowadzają witaminę C do wnętrza (wewnątrzkomórkowo) uszkodzonych przez wolne rodniki komórek w całym organizmie, bez zużycia cennej energii z mitochondriów. 
Unikalne liposomy opatentowane przez LivOn Labs™ sprawiają, że nawet do 98% spożytej porcji Altrient®C dociera do celu, jakim są komórki w potrzebie. Kiedy to już nastąpi organizm może używać dostarczonej witaminy do wszystkiego, czego potrzebuje, w szczególności do neutralizowania wolnych rodników oraz do syntezy kolagenu, białka, które utrzymuje skórę w doskonałej formie i kondycji.

Opis Testu Altrient C.

A tak Alice opisuje przebieg testu:

„Szczerze mówiąc, nie miałam zbyt wielkich oczekiwań wobec tego suplementu diety. Pomyślałam, że jak tylko zrezygnuję ze swojej codziennej pielęgnacji skóry, jej stan gwałtownie się pogorszy. 
Jak mogło do tego nie dojść skoro odstawiłam wszystkie regenerujące skórę retinoidy i kwasy glikolowe i silnie skoncentrowane serum witaminy C (silna witamina C w surowicy świetnie sprawdza się jako miejscowe leczenie, stymulujące produkcję kolagenu i redukujące pigmentację)? 

Wszystko, czego używałam podczas mojego testu, to krem nawilżający z filtrem spf50 na dzień i zwykły krem na noc.

Musiałam również powstrzymać się od zażywania proszków i mikstur zwiększających poziom kolagenu, które zwykle spożywam, oraz od złuszczania naskórka i lekkich zabiegów pielęgnacyjnych, które zwyczajowo stosuję. A jednak, po zaledwie czterech tygodniach spożywania saszetek Altrient, poziom nawodnienia mojej skóry poprawił się. Pod koniec drugiego miesiąca było ono jeszcze lepsze, podobnie jak elastyczność mojej skóry. Mogłam to sama stwierdzić, ponieważ wyraźnie czułam, że mała maszyna, która zasysała moją skórę w celu przetestowania jej stanu, ciągnęła milę mocniej niż podczas pierwszego badania przed rozpoczęciem testu. Pod koniec trzeciego miesiąca moja twarz nie wyglądała jakoś zupełnie inaczej, jednak zauważyłam brak zwyczajowej, zimowej bladości (przyp.test rozpoczął się w grudniu) i na pewno nie była sucha, a moje poziomy kolagenu, które znacznie spadły w pierwszym miesiącu (te suplementy musiały działać) ponownie podskoczyły. Pod koniec testu, mój kolagen wzrósł o 22,8%, elastyczność mojej skóry poprawiła się o 64,3%, a poziom nawodnienia osiągnął zaskakujący poziom 30,26%. Ten wynik był tak zaskakujący, że Tariq, który przeprowadzał badanie zadzwonił do mnie w następnym tygodniu, mówiąc, że podejrzewa błąd. Jednak dodatkowy odczyt potwierdził pierwotne wyniki”.

Podsumowując swój artykuł na blogu Alice stwierdza:

Czy wynik mojego testu to wstrząsająca wiadomość? Tak. Jeśli zastanowić się nad tym, ile pieniędzy wszyscy wydajemy na pielęgnację skóry w nadziei na jej wzmocnienie i nawilżenie oraz ile osób jest skłonnych wiele zapłacić za uzyskanie takich rezultatów za pomocą niechirurgicznych procedur, pomysł, że można uzyskać tak wielkie korzyści, po prostu zażywając duże dawki witaminy C jest dość rewolucyjny. Oczywistym jest, że suplementacja Altrient C poprawia stan skóry całego ciała, nie tylko na twarzy, a ponadto oferuje szereg korzyści zdrowotnych w „pakiecie”.

Ważne: Alice Hart-Davis nie otrzymała wynagrodzenia za przeprowadzony test oraz publikacje. Otrzymała natomiast produkty niezbędne do przeprowadzenia testu.

Źródła:
• https://blog.thetweakmentsguide.com/2018/10/18/can-this-vitamin-c-supplement-do-as-much-for-your-face-as-skincare
• YouTube: https://youtu.be/KVe1SAZhY6c
• Akbarzadeh A, Davaran S, Hanifehpour Y et al. Liposome: classification, preparation, and applications. Nanoscale Res Lett. 2013; 8(1): 102.
• Akhilender Naidu K. Vitamin C in human health and disease is still a mystery ? An overview. Nutrition Journal 2003, 2:7: 1-10.
• Hickey DS, Roberts HJ, Cathcart RF. Dynamic Flow: A New Model for Ascorbate. J of Orthomolecular Medicine 2005; 20(4):237-244.
• Jone A. Liposomes: A short Review. Pharm. Sci. & Res. 2013; 5 (9), 2013, 181 – 183.
• Maeda O et al. Vitamin C Inhibits the Growth of a Bacterial Risk Factor for Gastric Carcinoma: Helicobacter pylori. Cancer 1997; 80:1897–903.
• Philp HA. Hot Flashes – A Review of the Literature on Alternative and Complementary Treatment Approaches. Altern Med Rev 2003; 8(3):284-302.
• Telang PS. Vitamin C in dermatology. Indian Dermatol OnlineJ. 2013; 4(2): 143–146

Dodaj komentarz