Obniżka! Zestaw4 Skóra, włosy i paznokcie. Liposomalne: WitC i BComplex + Krzem z Borem i Jodem

Zestaw4 Liposomalne: WitC I B Complex + Krzem z Borem i Jodem.Skóra, włosy i paznokcie.

Ostatnie sztuki!

kolo1.jpg

Stali klienci kupują

5% taniej

- sprawdź -

kolo2.jpg

Łącz produkty

extra rabat

3-5-10%

- sprawdź -

622,00 zł brutto

559,80 zł brutto

-10%

Idealny zestaw dla osób chcących zadbać o piękną skórę, włosy i paznokcie, a dodatkowo dostarczyć cennych składników odżywczych wspierających cały organizm!

W skład zestawu wchodzą najwyżej cenione na świecie liposomalne suplemeny diety od marki Altrient® LivOn Labs™.

Kompleks witamin z grupy B wzbogacony składnikami mineralnymi: cynkiem, selenem i chromem. Uzupełniający niedobór witamin z grupy B, (B1,B2,B6,B12), kwasu foliowego, niacyny i biotyny. Lista korzyści jaką niesie AltrientB Complex jest chyba najdłuższa spośród wszystkich preparatów Altrient®. Od zmniejszania łaknienia cukru i wspierania równowagi cukru we krwi do wsparcia radzenia sobie ze stresem i stabilności hormonalnej, ta mała saszetka jest na wagę złota! Nie zapominajmy o wspaniałym wpływie na stan skóry, włosów i paznokci.

W zestawie występuję również Altrient Witamina C dla wsparcia naturalnych procesów produkcji kolagenu i elastyny. Każdy z produktów posiada nośnik w postaci wielonienasyconych kwasów tłuszczowych w tym Fosfatydylocholin
y. Liposomalna witamina C Altrient to wyjątkowy suplement o skuteczności oddziaływania na skórę potwierdzonej dwukrotnie badaniami klinicznymi na grupie ponad 40 osób.

Produkt Invex remedies Silor+B+J to suplement diety, przeznaczony do uzupełnienia składników odżywczych jakimi są krzem, bor oraz jod w czystej, płynnej formule. Wpływa na budowę i funkcjonowanie tkanki kostnej, wspomaga regenerację, a także wspiera zdrowy wygląd skóry. Łącząc oba produkty z Witaminą C liposomalną, razem wpływają na produkcję kolagenu i elastyny.

Wszystkie produkty są wolne od GMO, HEKSANU, GLUTENU, BIAŁEK SOJOWYCH, SUBSTANCJI ANTY-ODŻYWCZYCH, SZTUCZNYCH DODATKÓW i AROMATÓW.

SKORZYSTAJ Z RABATU!

Masz już rabat w naszym Sklepie? Świetnie, bo zwiększy on jeszcze bardziej Twoją zniżkę.

(zestaw nie wlicza się w rabaty pakietowe - 3%, 5%, 10%)Rozpocznij każdy dzień od saszetek wypełnionych liposomalną Witaminą C oraz Kompleksem z witaminami z gupy B (zawierających nośnik w postaci cennej i odżywczej fosfatydylocholin). A także od miarki produktu Silor+B+J i sprawdź jak poprawią kondycję i stan Twojej skóry, włosów i paznokci :)W zestawie znajdują się produkty:

  • Altrient®C LivOn Labs Liposomalna Witamina C 1000mg w 1 saszetce
  • Altrient®B Complex Liposomalny, 30 saszetek
  • SILOR+B+J Krzem z borem i jodem 500ml
1 x Altrient®C LivOn Labs Liposomalna Witamina...

DLACZEGO ALTRIENT® C? Bezpieczna i precyzyjna liposomalna formuła z witaminą C skutecznie dostracza ją wprost do wnętrza komórek. Maksymalne efekty dzięki opatentowanemu procesowi LET Badania kliniczne dwukrotnie potwierdziły, że Altrient®C ujędrnia skórę aż o 61% Opakowanie: 30 saszetek, 1 saszetka to 1000mg witaminy C+1000mg fosfolipidów...

1 x Altrient®B Complex Liposomalny, 30 saszetek

Altrient® B jest wysoce biodostępną liposomalną witaminą B i kompleksem mineralnym zawierającym pełną gamę witamin z grupy B, w tym B1, B2, B6, B12, Niacynę, Kwas Pantotenowy, Kwas Foliowy (Quatrefolic®), Biotynę oraz minerały Cynk, Chrom, Selen i dodatkowo Cynamon oraz Podstawowe Fosfolipidy.

1 x SILOR+B+J Krzem z borem i jodem...

Invex remedies Silor+B+J to suplement diety, przeznaczony do uzupełnienia składników odżywczych jakimi są krzem, bor oraz jod w czystej, płynnej formule.

Poznaj Opinie o Produktach

Powiązane produkty