AdvaPet Advanced Cellular Joint Care - ochrona stawów

Nowy produkt

Brak w magazynie

145,00 zł brutto

130,50 zł brutto

-10%

AdvaPet Advanced Cellular Joint Care

Aktywne zwierzęta potrzebują aktywnego wsparcia stawów z codzienną suplementacją. Zaawansowana pielęgnacja stawów na poziomie komórkowym AdvaPet sprawia, że ​​kluczowe odżywianie stawów i mięśni zwierząt jest łatwe i tak skuteczne dzięki prostemu w podawaniu sprayowi o smaku bekonu. Rozpylać bezpośrednio do jamy ustnej lub miski z wodą.

Więcej szczegółów

Kompleksowe wsparcie

Zaawansowane wsparcie stawów na poziomie komórkowych zapewnia natychmiastowe wchłanianie niezbędnych składników odżywczych i kompleksowe wsparcie, uzupełniając zdrowie stawów i mięśni zwierząt domowych za pomocą łatwego do podania sprayu, który uwielbiają zwierzęta.

Zaawansowana technologia komórkowa

Pożegnaj się z trudnymi do przełknięcia kapsułkami, pigułkami lub słodkimi smakołykami, twierdząc, że mają one zalety zdrowotne. AdvaPet Advanced Cellular Joint Support to wyjątkowa formuła wspomagająca stawy zapewniająca maksymalne wyniki bez dyskomfortu żołądka i skutków ubocznych.

Wszystkie produkty są:
  • Wolne od GMO
  • Bez glutenu
  • Bez nabiału
  • Wegańskie

vitallabs_advapet_advanced_cellular_joint_careSzybkie wchłanianie - spray Advanced Cellular Joint Support jest szybko wchłaniany, zapewniając moc każdego składnika w najbardziej efektywny sposób.

Elastyczność dawkowania - doustne podawanie w sprayu pozwala na elastyczność dawkowania w zależności od indywidualnych potrzeb zwierzęcia.

Brak nieprzyjemnych skutków ubocznych - brak dyskomfortu w obrębie przewodu pokarmowego.

Wygoda - bez kapsułek i tabletek. Po prostu spryskaj bezpośrednio miskę z wodą lub w razie potrzeby, bezpośrednio do pyska zwierzaka.

Przyjemny smak - spray Advanced Cellular Joint Support ma przyjemny smak z naturalnym smakiem bekonu.

Gwarantowana czystość i jakość

Zaawansowana formuła do pielęgnacji stawów komórkowych AdvaPet jest wytwarzana zgodnie z wytycznymi cGMP FDA dotyczącymi produkcji suplementów diety. Dla czystości i jakości AdvaPet Advanced Cellular Joint Care Care nie zawiera konserwantów • alkoholu • sztucznych barwników.


Składniki:
Kwas hialuronowy, kolagen, chlorowodorek glukozaminy, zioło kurkumy (korzeń) (Curcuma longa), Boswellia serrata (żywica, sok) (olibanum indicom), metylosulfonylometan (MSM), imbir (korzeń) (Zingiber officinale), tarta wiśniowa w proszku (owoce) (Prunus cerasus)
Nieaktywne składniki: ultra-czysta woda dejonizowana, naturalny smak bekonu

* % Nie ustalono dziennej wartości

 
AdvaPet Advanced Cellular Joint Care - ochrona stawów

AdvaPet Advanced Cellular Joint Care - ochrona stawów

AdvaPet Advanced Cellular Joint Care Aktywne zwierzęta potrzebują aktywnego wsparcia stawów z codzienną suplementacją. Zaawansowana...

Podziel się opinią!


*Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie

Brak opinii na temat tego produktuPoznaj Opinie o Produktach

3 inne produkty w tej samej kategorii