Najczęściej zadawane pytania dot. RNA ACS 200 Silver Extra Strength:


Jakie są różnice między ACS 200 i innymi srebrami koloidalnymi?

Advanced Cellular Silver 200 wykracza daleko przed inne srebra koloidalne jako środek przeciwdrobnoustrojowy. Niezależne badania dowodzą, że ACS 200 Extra Strength jest wiele razy skuteczniejszy w eliminacji patogenów niż Argentin, SilverMax lub jakakolwiek inna marka koloidalnego srebra. ACS 200 Extra Strength to produkt przeciwwirusowy, bakteriobójczy, przeciwgrzybiczy i przeciwpasożytniczy, zabijający szczep Staphylococcus aureus oporny na metycylinę (MRSA), Candida i Rhinovirus na poziomie 99,99999%, w mniej niż 3 minuty in vitro. Konkurencyjne srebrne koloidy mają małe działanie przeciwdrobnoustrojowe w porównaniu z ACS 200 Extra Strength.

W jaki sposób można określić skuteczność działania ACS 200 Extra Strength?


Efekt zdziałania jakiegokolwiek środka przeciwdrobnoustrojowego można określić tylko na podstawie badania czasu jego działania. Wszystkie badania przy użyciu ACS 200 Extra Strength zostały wykonane przy zastosowaniu The Scientific Association Dedicated for Excellence in Analytical Methods (AOAC) w najlepszych niezależnych laboratoriach mikrobiologicznych na świecie.

Results RNA® sponsorowało ponad 500 badań w ciągu ostatnich 10 lat.

Jaka jest zawartość ACS 200?


200 jednostek na milion (PPM) 99,99% czystego srebra koloidalnego w hydrozolu.

Jakie rozmiary cząstek srebra są zawarte w ACS 200 Extra Strength?


ACS 200 Extra Strength zawiera wysoce bezpieczny zakres wielkości cząsteczek, które są letalne dla patogenów - od 0,4 mikrona do nanometra. Ten zakres wielkości działa jak szeroki arsenał w ataku na patogeny.

W jakiej pojemności jest obecnie dostępny ACS 200 Extra Strength?


ACS 200 Extra Strength jest obecnie dostępny w dwóch pojemnościach: 2 fl. oz (60 ml) lub 4 fl. oz (120 ml) - spray’e oraz 2 fl. oz (60 ml) lub 8 fl. oz (240 ml)- żele.

Czy ACS 200 Extra Strength jest opatentowany?


Tak. Technologia srebra ACS 200 Extra Strength jest do tej pory poparta ponad 14 patentami.

Czy elementy pogodowe (tj. ciepło czy zimno) wpływają na produkt podczas dostawy lub gdy produkt znajduje się w domu lub na zewnątrz?

Warunki pogodowe mogą wpłynąć na produkt tyko jeżeli temperatura będzie na tyle wysoka, że stopi butelkę lub na tyle niska, że dojdzie do zamrożenia srebra koloidalnego, a butelka zostanie rozsadzona.

Czy formuły Results RNA reagują z plastikowymi butelkami?

Powodem, dla którego stosujemy tworzywo sztuczne o bardzo wysokiej jakości, polietylenu (HDPE) o wysokiej gęstości , jest to, co już zauważyliście; zarówno srebro ACS 200 Extra Strength PPM, jak i produkty zeolitowe ACZ nano Extra Strength, są bardzo aktywne.
Tworzywo HDPE jest wykorzystywane do wielu zastosowań w przemyśle opakowań, ponieważ ma doskonałe właściwości barierowe dla wilgoci, a także jest lekkie i elastyczne. Tworzywo HDPE charakteryzuje się dobrą odpornością na chemikalia, dlatego jest powszechnie używane do pakowania wielu domowych i przemysłowych środków czyszczących, w tym detergentów, wybielaczy, a nawet kwasów. HDPE jest wyjątkowo odporny pod tym względem (znacznie bardziej niż PET lub inne rodzaje tworzyw sztucznych, w tym szkło), a zatem uniemożliwia dostanie się zanieczyszczeń do produktu.