Holistyczne wsparcie zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej – Altrient® LivOn Labs™

You are currently viewing Holistyczne wsparcie zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej – Altrient® LivOn Labs™

Liposomalne Suplementy Diety Altrient® oferują nieocenione wsparcie. Zwiększają efektywność zabiegów kosmetycznych przeciwstarzeniowych (anti-aging). Pomagają także w regeneracji skóry po zabiegach medycyny estetycznej.

Enkapsulacja Liposomalna – to fachowa nazwa zamykania rozpuszczalnych w wodzie substancji odżywczych (witamin) w maleńkich pęcherzykach wodno-tłuszczowych znanych pod nazwą liposomów.

 Dobrze i właściwie skomponowana formuła liposomalna zawiera odpowiednie składniki odżywcze. Oferuje niebagatelne wsparcie zabiegów kosmetologicznych anti-aging oraz regenerację tkanek naruszonych przez zabiegi chirurgiczne.

 
Technologia ta otwiera nowe możliwości w dostarczaniu trudno przyswajalnych witamin i minerałów, ponieważ pozwala na przekraczanie znanych dotychczas granic wchłanialności wewnątrzkomórkowej, stężenia witamin w osoczu czy przekraczania bariery krew-mózg.
  

Preparaty Altrient® obejmują najistotniejsze witaminy i minerały wspierające osłabione komórki. Są to: witamina C, glutation zredukowany, witaminy B kompleks, cynk, chrom, selen, kwas alfa-liponowy R oraz Acetylo L-Karnityna.

Tajemnicą i podstawą skuteczności liposomów opatentowanych przez laboratoria LivOn Labs™ jest skład samego liposomu.Jego prosta budowa: woda destylowana+fosfolipidy+składnik odżywczy+naturalny konserwant jest biologicznie tożsama z budową błon komórkowych.
Lecytyna wykorzystywana w jego budowie jest poddawana zaawansowanemu i kosztownemu procesowi ekstrakcji. W wyniku tego procesu uzyskiwany jest miks Fosfolipidów Podstawowych (PC).
Wysoka jakość uzyskanego miksu fosfolipidów (PC) gwarantuje wysoką zawartość (min 50%) FOSFATYDYLOCHOLINY. Ponieważ fosfatydylocholina to podstawowy składnik budowy błon komórkowych, to właśnie ona odpowiada za ponadprzeciętną wchłanialność liposomów LivOn™ do wnętrza komórki oraz szybką regenerację jej błony.

Aby liposomy mogły bezpiecznie dotrzeć do limfy oraz krwiobiegu w poszukiwaniu uszkodzonych komórek potrzebujących wsparcia, należy doprowadzić je bezpiecznie tuż poniżej dwunastnicy na początek jelita cienkiego. 
Naukowcom LivOn™ udało się stworzyć NIEROZPUSZCZALNĄ  w wodzie formułę, która w odróżnieniu do kapsułek czy suplementów rozpuszczalnych w wodzie. Skutecznie chroni zawarte w sobie liposomy i jest na tyle śliska i stabilna, że z łatwością prześlizguje się przez żołądek. Pozostając odporną na działanie soków trawiennych. Formuła ta znacznie redukuje straty jakie powoduje przejście tradycyjnego suplementu przez procesy trawienne.

Brak skutków ubocznych

Innowacyjne rozwiązanie LivOn Labs™ oparte jest przede wszystkim na najwyższej jakości i najistotniejszych składnikach, gdzie nośnik (liposom) także pełni istotne funkcje odżywcze. Eliminuje również konieczność stosowania zbędnych dodatków, tj. sztuczne konserwanty, kapsułki, emulgatory, aromaty czy koloranty. Dzięki temu praktycznie nie istnieje zagrożenie skutkami ubocznymi. Jakie napotykamy w suplementach tradycyjnych lub innych suplementach „liposomalnych” obecnych na rynku. 
Ponieważ np.: witamina C zamykana jest skutecznie w liposomie i za jego pomocą dostarczana jest do wnętrza komórki, wyeliminowano problem jej szybkiego wydalania oraz przejścia przez drogi moczowe askorbinianu sodu.

Altrient działa szybko

Śliska i stabilna formuła pomaga w ominięciu procesów trawiennych oraz pierwszego przejścia przez wątrobę, co sprawia, że preparaty Altrient cechuje ponadprzeciętna szybkość działania. Liposomy błyskawicznie przedostają się do krwiobiegu i limfy. Skład liposomu (fosfatydylocholina) identyczny z budową błon komórkowych sprawia, że uszkodzone komórki natychmiast je wychwytują wprowadzając do swojego wnętrza zamkniętą w nim witaminę.
I jeśli przyjmowane są na czczo straty w ilości składników odżywczych zawartych w spożytej porcji są minimalne.

 • Szybsza regeneracja komórek i gojenie się skóry po zabiegach medycyny estetycznej

  Altrient®C, Altrient®Glutathion, Altrient®R-ALA
 • Przedłużenie efektów zabiegów urodowych

  Altrient®C, Altrient®Glutathion
 • Spotęgowanie efektów zabiegów urodowych

  Altrient®C
 • Szybsze leczenie siniaków powstałych w wyniku uszkodzeń naczyń krwionośnych

  Altrient®C
 • Poprawa nastroju i samopoczucia

  Altrient®C, Altrient®Glutathion, Altrient®ALC, Altrient®B, Altrient®R-ALA
 • Wsparcie układu immunologicznego

  Altrient®C, Altrient®Glutathion, Altrient®ALC, Altrient®B

 

Wesprzyj zdrowie po zabiegach medycznych z gamą Altrient:

Dodaj komentarz