Altrient C ujędrnia skórę!

Kategoria: BLOG Altrient LivOn Labs Data: Komentarze: 0 Wyświetlenia: 1715
Masz już dość kremów od których wiele oczekujesz , ale z czasem okazuje się, że nie przynoszą one spodziewanych rezultatów?
Zastanawiasz się, czy istnieje coś, cokolwiek co może naprawdę odmłodzić starzejącą się skórę i zredukować zmarszczki? Czy to możliwe aby napój mógł rzeczywiście spełnić Twoje oczekiwania?
Moc Altrient®C

Kłopot popularnych kremów do twarzy polega głównie na tym ile są one w stanie zrobić dla skóry? Krem kosmetyczny- jak sama nazwa wskazuje- ma działanie tylko kosmetyczne. Oznacza to, że może przenikać górne warstwy skóry, generalnie polepszać jej wygląd, ale nie ma rzeczywistego wpływu na metabolizm komórek skóry właściwej tj. w głębszych warstwach.

Kluczem do jędrnej i pełnej życia skóry jest dotarcie do niższych jej warstw, które są odpowiedzialne za produkcję kolagenu . Kolagen jest głównym składnikiem macierzy zewnątrzkomórkowej wspomagającej komórki skóry. Z wiekiem produkujemy go mniej, co przyczynia się do powstawania zmarszczek i wiotczenia skóry. Jednakże, nie możemy syntezować kolagenu w naszym ciele bez pomocy witaminy C. Ważnym jest więc dla zdrowia twojej skóry, aby dostarczać potrzebną dzienną ilość witaminy C.

Większość ludzi po prostu nie pozyskuje wystarczająco dużo witaminy C ze swojej diety. Suplementacja stanowi rozsądną alternatywę; Niestety trudno jest organizmowi wchłonąć dużą ilość standardowej witaminy C naraz. W rzeczywistości im więcej jej zażyjesz, tym mniej przyswoisz ze względu na ściśle regulowaną kontrolę absorpcji w organizmie. Potrzebna jest postać witaminy C która może ominąć ścisłą kontrolę wchłaniania w jelitach i dotrzeć bezpośrednio do komórek.

Na szczęście najwyższej jakości liposomalna witamina C jest teraz dostępna w naszym kraju i w porównaniu do standardowych suplementów z witaminą C jest w stanie dotrzeć prawie w 100% do komórek, które tego potrzebują.

Czym są więc liposomy?

Te sprytne, małe nośniki są mikroskopijnymi pęcherzykami, których zewnętrzna warstwa składa się z tego samego tłuszczu, z którego zbudowane są błony komórkowe w naszych organizmach. Tłuszcz ten tworzy maleńkie pęcherzyki, w których zamyka witaminę C i dostarcza ją bezpośrednio do wnętrza komórek. W tej unikalnej postaci witamina C jest zabezpieczona przed utlenianiem i degradacją, optymalizując jej działanie w sposób, którego normalna doustna suplementacja nie może osiągnąć.
Co najważniejsze przeprowadzone do tej pory badania produktu Altrient® C wskazują wyraźnie na jego możliwości działania przeciwstarzeniowego.

Badania przeprowadzone przez Princeton Consumer Research Limited, skoncentrowano na konkretnym oddziaływaniu Altrient®C Lypo-Spheric™ Vitamin C na zdrowie skóry oraz produkcję kolagenu i pokazały zaskakujące wyniki.

Spośród 41 kobiet w wieku od 31 do 61 lat , które zażywały codziennie Altrient®C odkryto zdumiewający wzrost o 61% jędrności i elastyczności ich skóry oraz redukcję zmarszczek nie tylko na twarzy, ale na całym ciele!
U kobiet, które otrzymywały dawki placebo nie stwierdzono żadnych zmian.


Te niesamowite wyniki uzyskano przy użyciu zaledwie 3 saszetek Altrient®C dziennie przez okres 16 tygodni. Równie obiecujący był fakt, iż osoby zażywające jedynie 1 saszetkę dziennie zauważyły poprawę w wyglądzie ich skóry o równie imponujące 35%

Nie zmuszaj jednak witaminy C do wykonania całej ciężkiej pracy. Wesprzyj jej działanie i otocz swoją skórę dodatkową opieką, na którą zasługuje. Wypróbuj naszych 5 wskazówek i dostrzeż różnice:


Nawadnianie, nawadnianie, nawadnianie!
Płyny są bardzo ważne dla zachowania elastyczności i nawilżenia skóry. Większość żywych komórek zawiera dużą ilość wody. Bez obfitego w nią zaopatrzenia, skóra stanie się sucha i zmęczona. Pij 5-8 szklanek wody (najlepiej małymi łykami) dziennie by nawilżyć wysuszone komórki skóry.


Złuszczaj!
Zadziwiający jest fakt, iż nasza skóra ma właściwości samo-złuszczające, jednakże wraz z upływem lat nie dzieje się to wystarczająco często. Codzienny delikatny peeling usunie martwe komórki powierzchni naskórka dopuszczając zdrowe komórki i nadając skórze utracony blask.


Jedz 5 razy dziennie
- a nawet częściej! Owoce i warzywa zawierają szeroką gamę witamin, minerałów, przeciwutleniaczy a także wody. Składniki te ciężko pracują, aby utrzymać w doskonałym stanie wszystkie komórki w naszym organizmie, również komórki skóry.


Uwzględnij dużą ilość błonnika w swojej diecie!
Codziennie jesteśmy poddawani wpływom licznych toksyn pochodzących nie tylko ze środowiska, ale również z jedzenia, które spożywamy. Szkody, które one czynią mogą też poważnie zaszkodzić twojej skórze. Dorośli potrzebują co najmniej 20-30g błonnika dziennie. Można to łatwo osiągnąć dzięki spożywaniu pełnoziarnistych, zbożowych produktów, owoców oraz warzyw.


Rzuć palenie!!!
Palenie tytoniu zwęża naczynia krwionośne, które zaopatrują skórę w tlen i składniki odżywcze. Palenie niszczy kolagen i fibryny, które pomagają skórze zachować elastyczność. Ich brak jest powodem powstawania zmarszczek oraz utrata jędrności skóry. Ponadto każdy papieros który wypalasz ograbia organizm z 25mg witaminy C, niezbędnej do produkcji nowego kolagenu i ochrony skóry przed uszkodzeniami.

Zobacz produkt!

Altrient C EU Carton.jpg

JAK ALTRIENT C ZWIĘKSZA POZIOM KOLAGENU? - TEST BRYTYJSKIEJ DZIENNIKARKI z Magazynu TOP SANTE.

RAPORT Z BADANIA ALTRIENT C - wyniki 16 tygodniowego badania klinicznego metodą podwójnie ślepej próby i placebo.

GWARANCJA JAKOŚCI LIVON LABS - poznaj procedury i normy produkcyjne jakie stosuje LivOn Labs wprowadzając produkty na rynek.

Dodaj komentarz