Obniżka! Zestaw6 Detox Liposomalna wit.C, Glutation i kwas R-ALA

Zestaw6 Detox Liposomalna wit.C, Glutation i kwas R-ALA

kolo1.jpg

Stali klienci kupują

5% taniej

- sprawdź -

kolo2.jpg

Łącz produkty

extra rabat

3-5-10%

- sprawdź -

1 075,00 zł brutto

967,50 zł brutto

-10%

Zestaw detox wspomaga naturalne procesy detoksykacyjne organizmu, poprzez wsparcie funkcji najważniejszych narządów!
W skład zestawu wchodzą najwyżej cenione na świecie liposomalne suplemeny diety od marki Altrient® LivOn Labs™ - Witamina C, Glutation oraz kwas R-alfa liponowy, które dostarczą solidnej porcji przeciwutleniaczy w liposomalnej formule, zapewniając skuteczność antyoksydacyjną i szybkość działania!


Kombinacja najsilniejszych przeciwutleniaczy oraz wielonienasyconej fosfatydylocholiny to skuteczne narzędzie w regulacji poziomu wolnych rodników, wsparcia procesów detoksykacji, a także odbudowy uszkodzonych błon komórkowych i tym samym wzmocnienie organizmu oraz spowalnienia procesów starzenia się.


ZESTAW doskonale wspiera układ odpornościowy, układ nerwowy, układ krążenia oraz wątrobę i drogi żółciowe. A ponadto, zawarta w zestawie witamina C stymuluje produkcjęnaturalnego kolagenu, który stanowi niezbędny budulec nie tylko skóry, ale i najważniejszych organów tj. serce, mózgu i płuca.SKORZYSTAJ Z RABATU!

Masz już rabat w naszym Sklepie? Świetnie, bo zwiększy on jeszcze bardziej Twoją zniżkę.

(zestaw nie wlicza się w rabaty pakietowe - 3%, 5%, 10%)
Wszystkie produkty są wolne od GMO, HEKSANU, GLUTENU, BIAŁEK SOJOWYCH, SUBSTANCJI ANTY-ODŻYWCZYCH, SZTUCZNYCH DODATKÓW i AROMATÓW.


Rozpocznij każdy dzień od saszetek wypełnionych liposomalną Witaminą C, Glutationem oraz Kwasem R-alfa liponowym (zawierających nośnik w postaci cennej i odżywczej fosfatydylocholin). Saszetki wszystkich produktów można ze sobą łączyć w jednej podaży!W zestawie znajdują się produkty:

  • Altrient®C LivOn Labs Liposomalna Witamina C 1000mg w 1 saszetce
  • Glutation Liposomalny Altrient®LivOn, 450 mg
  • Liposomalny Kwas R Alfa-Liponowy Altrient®R-ALA , 226 mg
1 x Altrient®C LivOn Labs Liposomalna Witamina...

DLACZEGO ALTRIENT® C? Bezpieczna i precyzyjna liposomalna formuła z witaminą C skutecznie dostracza ją wprost do wnętrza komórek. Maksymalne efekty dzięki opatentowanemu procesowi LET Badania kliniczne dwukrotnie potwierdziły, że Altrient®C ujędrnia skórę aż o 61% Opakowanie: 30 saszetek, 1 saszetka to 1000mg witaminy C+1000mg fosfolipidów...

1 x Glutation Liposomalny Altrient®LivOn, 450 mg

DLACZEGO ALTRIENT® GLUTATHIONE? Altrient® Glutation zapewnia maksymalne wchłanianie dające maksymalne efekty działania. Dostarcza ten niezbędny składnik odżywczy tam, gdzie jest najbardziej potrzebny: bezpośrednio do komórek. Glutation w liposomach to obecnie najskuteczniejsza i najwygodniejsza forma suplementacji doustnej. 

1 x Liposomalny Kwas R Alfa-Liponowy...

Dlaczego Altrient® R-ALA? zawiera kwas alfa-liponowy w formie R - najbardziej zbliżonej do tej naturalnie występującej w roślinach i uznanej za formę najbardziej biologicznie aktywną. charakteryzuje wysoka ilość składnika aktywnego, brak substancji szkodliwych oraz niespotykanie wysoka wchłanialność.

Poznaj Opinie o Produktach

Powiązane produkty