Detoks
Współczesne realia życia, to wszechobecna emisja spalin, zanieczyszczone pożywienie, woda oraz powietrze, a także wyziewy pochodzących m.in. z niektórych środków czystości -  prowadzące do gromadzenia się w naszych organizmach wielu toksyn. Ponadto, narastający stres, zmusza ludzki organizm do poszukiwania substancji, które powodują wyrzut dopaminy (hormonu szczęścia). Głównymi używkami stosowanymi, podczas długotrwałego stresu są np. alkohol, papierosy i cukier itp. Następnie nadmiar zawartych w nich substancji tj. etanol, dym papierosowy, leki, duże ilości cukru rafinowanego, dym spalinowy, prowadzi do odkładania się toksyn w komórkach i...
Współczesne realia życia, to wszechobecna emisja spalin, zanieczyszczone pożywienie, woda oraz powietrze, a także wyziewy pochodzących m.in. z niektórych środków czystości -  prowadzące do gromadzenia się w naszych organizmach wielu toksyn. Ponadto, narastający stres, zmusza ludzki organizm do poszukiwania substancji, które powodują wyrzut dopaminy (hormonu szczęścia). Głównymi używkami stosowanymi, podczas długotrwałego stresu są np. alkohol, papierosy i cukier itp. Następnie nadmiar zawartych w nich substancji tj. etanol, dym papierosowy, leki, duże ilości cukru rafinowanego, dym spalinowy, prowadzi do odkładania się toksyn w komórkach i tkankach: tkance tłuszczowej, skórze, a także włosach. Stanowi ono, potencjalne zagrożenie dla samopoczucia, zdrowia oraz życia.
Ludzki organizm posiada zdolność do detoksykacji substancji szkodliwych tj. toksyny i metale ciężkie (do najgroźniejszych metali ciężkich należą m.in. ołów, kadm oraz rtęć), czyli zdolność do neutralizowania i wydalania. Głównym organem odpowiadającym za ten proces jest wątroba. Przy sprawnie funkcjonującym narządzie, można cieszyć się dobrym zdrowiem. Jednakże, z biegiem lat, przez liczne jej przeciążanie i zmęczenie, nie działa już tak samo intensywnie i skutecznie. Jej funkcjonowanie w znacznym stopniu zależy od wieku, czynników genetycznych, diety oraz obciążenia toksynami. Warto więc zadbać o wątrobę, która stanowi ważny element detoksykacji. Innym sposobem na wydalanie gromadzących się toksyn z organizmu jest usuwanie ich przez jelita, układ limfatyczny, nerki, płuca oraz skórę. O te elementy też należy dbać jw każdym wieku.

W detoksykacji pomocne stają się przeciwutleniacze o działaniu detoksykacyjnym oraz antyoksydacyjnym. Wspomagają najważniejsze narządy w oczyszczaniu i usuwania toksyn. 
Proponujemy gamę najsilniejszych i najskuteczniejszych przeciwutleniaczy, które w połączeniu z innowacyjnymi technologiami mogą znacznie wesprzeć procesy detoksykacyjne organizmu.

Detoks Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Altrient®C LivOn Labs Liposomalna Witamina...

DLACZEGO ALTRIENT® C? Bezpieczna i precyzyjna liposomalna formuła z witaminą C skutecznie wprowadza ją wprost do wnętrza komórek. Maksymalne wchłanianie dające maksymalne efekty działania dzięki opatentowanemu procesowi LET Nowe badania ponownie potwierdziły, że Altrient® C ujędrnia skórę aż o 61% Opakowanie: 30 saszetek, 1 saszetka to 1000mg...

236,00 zł
Glutation Liposomalny Altrient®LivOn, 450 mg

DLACZEGO ALTRIENT® GLUTATHIONE? Altrient® Glutation to najwyższej jakości liposomalny glutation, oferujący maksymalne wchłanianie dające maksymalne efekty działania. Altrient® Glutation dostarcza ten niezbędny składnik odżywczy tam, gdzie jest najbardziej potrzebny: bezpośrednio do komórek. Glutation w liposomach to obecnie najskuteczniejsza i...

440,00 zł
Liposomalny Kwas R Alfa-Liponowy...

Dlaczego Altrient® R-ALA? Altrient® R-ALA zawiera kwas alfa-liponowy w formie R - najbardziej zbliżonej do tej naturalnie występującej w roślinach i uznanej za formę najbardziej biologicznie aktywną. Altrient® R-ALA charakteryzuje wysoka jakość i ilość składnika aktywnego, brak substancji potencjalnie szkodliwych oraz niespotykanie wysoka wchłanialność.

399,00 zł
Altrient®B Complex Liposomalny, 30 saszetek

Altrient® B jest wysoce biodostępną liposomalną witaminą B i kompleksem mineralnym zawierającym pełną gamę witamin z grupy B, w tym B1, B2, B6, B12, Niacynę, Kwas Pantotenowy, Kwas Foliowy (Quatrefolic®), Biotynę oraz minerały Cynk, Chrom, Selen i dodatkowo Cynamon oraz Podstawowe Fosfolipidy.

283,00 zł
SILOR+B Krzem z borem 500ml/1000ml

Invex remedies Silor+B to suplement diety, przeznaczony do uzupełnienia składników odżywczych jakimi są krzem oraz bor w płynnej, czystej formule.

140,00 zł
GSH Glutation - Mistrz Obrony - dr Thomas...

Co to jest i jak działa glutation zredukowany GSH. Podsumowanie blisko 300 badań naukowych autorstwa dr Thomas'a Levy.

20,00 zł
Glutation RNA ACG EXTRA STRENGTH, 60i120ml

RNA ACG Glutathion Extra Strength to idealne połączenie Glutationu, Kwasu Alfa-Liponowego oraz ultra czystej, dejonizowanej i strukturyzowanej wody w postaci doustnego spray’u. Ta unikalna forma dystrybucji powoduje, że substancje aktywne wchłaniane są poprzez błony śluzowe w jamie ustnej omijając w ten sposób wszelkie bariery przyswajalności układu...

202,00 zł
Witamina C w proszku Neutrient™ TOTAL C™...

NOWOŚĆ! 150g= 150 porcji/300g=300 porcjiNowa, unikalna mieszanka askorbinianów i przeciwutleniaczy, wspierająca naturalny proces obrony immunologicznej organizmu, w tym kwas L-askorbinowy, Askorbinian sodu, Palmitynian askorbylu.FORMUŁA Neutrient™ Total C ™ zawiera również niskokwasową formę witaminy C - Askorbinian magnezu, a także Taksyfolinę...

169,00 zł
Biochelat Cynk+Mangan+Chrom 150ml

Biochelat Cynk+Mangan+Chrom to suplement diety dedykowany osobom, które zmagają się z niedoborami składników odżywczych, do których należą: cynk, magnan oraz chrom. Zawartych w czystej, płynnej formule.

37,00 zł
SILOR Krzem Organic 500ml/1000 ml

Invex remedies Krzem Silor Organic to suplement diety, przeznaczony do uzupełnienia niedoboru krzemu w diecie, w wygodnej, płynnej formule.

77,00 zł
Biochelat Cynk+Miedź+Chrom 150ml

Biochelat Cynk+Miedź+Chrom to suplement diety dedykowany osobom, które zmagają się z niedoborami składników odżywczych, do których należą: cynk, miedź oraz chrom. Zawartych w czystej, płynnej formule.

37,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów