Neutrient™

Unikalna kompozycja Multi-C  w proszku z dodatkiem D-rybozy, witaminy bajkalskiej oraz bio-piperyny. 150 i 300 porcji w opakowaniu!

Nowa, wyjątkowa marka europejska - w formie doustnego aorozolu, z bioatywnymi witaminami D3+K2 (MK-7). Stworzona dla optymalnej absorbcji tych cennych składników odżywczych! W jednym rozpyleniu znajduję się 2000 IU witaminy D3 oraz 75 μg witaminy K2.

Czytaj Więcej

Filtry

Włączone filtry:
Producent

Najczęściej kupowane

Neutrient™ Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Witamina D3 + K2 Neutrient 2000IU 20ml

NOWY MIĘTOWY SMAK!Ten wyjątkowy wegański aerozol do jamy ustnej zawiera wysoce przyswajalne formy witamin D3 i K2Mk7.Każda z nich ma swoje wyjątkowe zalety, a połączone razem tworzą silny zespół wspierający zdrowy styl życia. Opakowanie wystarcza na 5 miesięcy.

Butterfat Keto olej MCT z Ghee i...

Dlaczego Neutrient Butterfat Keto jest wyjątkowy? Posiada średniołańcuchowe trójglicerydy C8, wspierające proces Ketozy i utraty masy ciała. Z dodatkiem organicznego Ghee i Masła, które nadają pyszny kremowy smak. Opakowanie to 300 milionów jtk zarodników B.coagulans i B.subtilis. Guma akacjowa i odporna maltodekstryna są pożywką dla...

Kolagen w proszku z wit.C i probiotykami....

Neutrient Advanced Collagen zawiera hydrolizowane peptydy kolagenu wołowego pozyskiwanego z wypasanych na pastwiskach krów karmionych świeżą trawą. Produkt wzbogacony buforowaną witaminą C i termostabilnymi probiotykami: B.coagulans i B.subtilis.

Magnez z 4 formami biochelatów Neutrient...

Neutrient Magnesium to specjalnie opracowana formuła o wysokiej skuteczności działania - zawierająca unikalną mieszankę, aż CZTERECH bioaktywnych chelatów magnezu: taurynianu, diglicynianu, cytrynianu oraz jabłczanu.

111,00 zł
Synbiotyk Neu Biotic Neutrient 60 kapsułek

Neutrient Neu Biotic Synbiotyk to suplement diety z wieloszczepową formułą, zawiera aż 20 różnych szczepów drobnoustrojów i aż 20 miliardów żywych bakterii CFU.60 kapsułek to 2 miesiące suplementacji.

149,60 zł 176,00 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów