Altrient®C LivOn Labs Liposomalna Witamina C, 1000mg

026000

Nowy produkt

Dostępny

kolo1.jpg

Stali klienci kupują

5% taniej

- sprawdź -

kolo2.jpg

Łącz produkty

extra rabat

3-5-10%

- sprawdź -

LivOn Labs

236,00 zł brutto

DLACZEGO ALTRIENT® C?
 • Bezpieczna i precyzyjna liposomalna formuła z witaminą C skutecznie wprowadza ją wprost do wnętrza komórek.
 • Maksymalne wchłanianie dające maksymalne efekty działania dzięki opatentowanemu procesowi LET
 • Nowe badania ponownie potwierdziły, że Altrient® C ujędrnia skórę aż o 61%
 • Opakowanie: 30 saszetek, 1 saszetka to 1000mg witaminy C+1000mg fosfolipidów.

Ocena tego produktu w sklepie:

Średnie oceny tego produktu

Ocena : 5.0 / 5
Na podstawie 9 oceny i  9 opinie Klientów.

MAKSYMALNA ABSORBCJA

Potwierdzona klinicznie wysoka biodostępność witaminy C.
Altrient® C to najwyższej jakości liposomalna witamina C zapewniająca lepszą absorpcję, przewyższająca tradycyjne formy tabletek.

Sporo inwestujemy w niezależne badania, aby poprzeć nasze oświadczenia o właściwościach produktu.

WOLNE OD

 • GMO
 • Cukru i substancji słodzących
 • Pszenicy
 • Glutenu
 • Drożdży
 • Laktozy
 • Produktów pochodzenia zwierzęcego
 • Heksanu
 • Protein sojowych
 • Sztucznych barwników
 • Sztucznych aromatów
 • Wypełniaczy

  Tylko niezbędne składniki, wszystkie pochodzenia roślinnego o najwyższej farmaceutycznej czystości.

LIPOSOMALNA WITAMINA C

Suplementy diety Altrient® wykorzystują najnowocześniejszą technologię enkapsulacji liposomalnej (znaną również jako lypo-spheric), aby zapewnić maksymalne wchłanianie, aż do komórek, gdzie swój początek ma dobre zdrowie i uroda.
Dostarczamy wyłącznie wysokiej jakości formuły liposomalne wykonane według najsurowszych standardów jakości.

GWARANTOWANE LIPOSOMY

Altrient® gwarantuje wysoką jakość oraz wysokie stężenie liposomów we wszystkich produktach liposomalnych marki.

 • Stabilność oraz skuteczna dystrybucja liposomów w produkcie została potwierdzona badaniami naukowymi.


Co sprawia, że Altrient®C jest tak wyjątkowy?

 Altrient® to suplement diety o wysokiej sile i potencjale działania, stworzony zgodnie ze standardami farmaceutycznymi. Witamina C liposomalna Altrient wykorzystuje  technologię opracowaną w celu przełamania barier absorpcyjnych organizmu. Niska wchłanialność rozpuszczalnej w wodzie  witaminy C, przestaje być problemem.
Dzięki unikalnej formule witamina C w liposomach jest skutecznie dostarczana tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna, czyli bezpośrednio do komórek.

Wszystkie oferowane w sklepie Vitallabs produkty marki Altrient® LivOn Labs™ powstają na bazie mixu Fosfolipidów Podstawowych/Zasadniczych (PC) bogatych w cenną WIELONIENASYCONĄ FOSFATYDYLOCHOLINĘ , powstałych w procesie ekstrakcji lecytyny sojowej.

Proces ekstrakcji obejmuje również usunięcie: alergizujących białek sojowych oraz wszystkich substancji potencjalnie toksycznych i antyodżywczych (tj. kwas fitynowy, inhibitory trypsyny, fitoestrogeny) dzięki czemu uzyskiwany jest wyjątkowo czysty skład.

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości PC, budowa liposomów LivOn Labs™ jest identyczna z budową błony komórkowej, dzięki czemu sprawnie wnikają one do wnętrza komórek uszkodzonych przez stres oksydacyjny. Kiedy liposomy znajdą się w ich wnętrzu uwalniają zawartą w sobie witaminę C.
To obecnie najskuteczniejsza i najwygodniejsza forma suplementacji.
Liposomal z witaminą C Altrient charakteryzuje zrównoważony skład oraz oferuje maksymalną do osiągnięcia absorpcję.


ALTRIENT NIEROZPUSZCZALNA FORMUŁA
Jako jedyny liposomalny suplement diety z witaminą C na rynku, Altrient C charakteryzuje NIEROZPUSZCZALNA W WODZIE ŻELOWA FORMUŁA oraz zawartość tylko i wyłącznie SKŁADNIKÓW NIEZBĘDNYCH do stworzenia stabilnego i skutecznego produktu:

 • Dejonizowana WODA - podstawowy składnik do tworzenia wodno-tłuszczowych liposomów
 • FOSFOLIPIDY ZASADNICZE/PODSTAWOWE (PC) - jeden z kilku typów fosfolipidów tłuszczowych - najistotniejszy w budowie błon komórkowych tym samym najbardziej kosztowny składnik preparatu gwarantujący ponadprzeciętną wchłanialność liposomów do wnętrza komórek
 • ASKORBINIAN SODU - forma witaminy C pozyskiwanej z kukurydzy wolnej od GMO, używana powszechnie we wlewach dożylnych.
 • ROŚLINNY ETANOL - naturalny konserwant oraz substancja ułatwiająca rozpuszczanie się choliny zawartej w Fosfolipidach Zasadniczych - proces usprawniający absorpcję.
 • Kwasek cytrynowy - regulator pH

  Nierozpuszczalna w wodzie formuła ma za zadanie ochronić zawarte w niej liposomy oraz prześlizgnąć się przez żołądek do jelita cienkiego, gdzie następuje przejście bezpośrednio do krwiobiegu i do aorty limfatycznej, w której liposomy dostarczają witaminę C bezpośrednio do komórek odpornościowych.

Za tę unikalną konsystencję bez dodatku substancji żelujących odpowiada WYSOKA zawartość FOSFATYDYLOCHOLINY WIELONIENASYCONEJ - składnika determinującego:

 • Skuteczność w przenikaniu błon komórkowych
 • Odżywienie uszkodzonych błon komórkowych
 • Stabilność liposomu (liposom nie rozpada się w drodze do komórek)
 • Zasilenie wątroby niezbędnymi odżywczymi kwasami tłuszczowymi

WYPEŁNIONE SUBSTANCJĄ FLUORESCENCYJNĄ OPATENTOWANE LIPOSOMY LIVON™SKUTECZNIE PENETRUJĄ TKANKĘ Z HODOWLI LABORATORYJNEJ. ZDJĘCIE Z MIKROSKOPU ELEKTRONOWEGO.

OŚWIADCZENIA O WŁAŚCIWOŚCIACH PRODUKTU OPARTE NA BADANIACH

Ponieważ Altrient®C to pierwszy na świecie liposomalny suplement diety z witaminą C stworzony w 2004 roku przez naukowców z ponad 35 letnim doświadczeniem w technologii liposomalnej, jego producent i pomysłodawca, Laboratoria LivOn Labs™ dba o to, aby produkt spełniał wszystkie oczekiwania jakie oferuje ta wyjątkowa technologia.

Poza zastosowaniem składników oraz technologii o bezkompromisowej jakości, firma LivOn jako jedyny producent liposomalnych suplementów na rynku inwestuje w badania potwierdzające DZIAŁANIE PRODUKTU obiecywane w przekazach marketingowych.

Wszystkie i najważniejsze oświadczenia o właściwościach produktu Altrient®C tj. wyjątkowa poprawa elastyczności skóry spowodowana wzrostem kolagenu i nawilżenia, wyższy stopień absorpcji oraz podniesienie na dłużej stężenia witaminy C w osoczu są oparte na wynikach przeprowadzonych badań klinicznych i eksperymentów naukowych z udziałem osób czy hodowli ludzkich komórek hepatocytów Hep(G2) .

ZAJRZYJ DO NASZEJ ZAKŁADKI BADANIA

Saszetka - czy to takie ważne?
Ważniejsze niż mogłoby się wydawać!
Folia laminowana dwoma warstwami polietylenu skutecznie chroni preparat przed utlenieniem, wypłukaniem lub zawilgoceniem, a także ODDZIELA suplement OD ALUMINIUM, nie dopuszczając do powstawania w wyniku reakcji chemicznych szkodliwych substancji.
Szczególnie utlenienie witaminy C jest tu istotnym elementem, na które może być narażony produkt liposomalny w pojemnikach wielokrotnego użytku np. butelka.
Pojedyncze porcje suplementu stanowią wygodną formę i pozwalają na bezpieczne przyjmowanie preparatu w różnych okolicznościach
Czy wiesz, że…

…Altrient®️C to europejska wersja amerykańskiego preparatu z witaminą C Lypo-Spheric®️C wyprodukowana w tych samych laboratoriach LivOn Labs™️ w Stanach Zjednoczonych?

Ta wyjątkowa formuła jest pierwszym na świecie liposomalnym suplementem diety z witaminą C.

Jak większość wspaniałych rzeczy na świecie Altrient to owoc poszukiwań spowodowanych osobistą potrzebą.

Historia pierwszego na świecie suplementu z witaminą C w liposomach rozpoczęła się w 2002 roku kiedy u Les’a Nachman’a, współzałożyciela firmy LivOn Labs™️ zdiagnozowano niewydolność serca.

Altrient®️C jest liposomalem, po który bez obaw mogą sięgać Weganie.
Dzięki oczyszczeniu lecytyny sojowej z białek, substancji anty-odżywczych oraz heksanu, Altrient®C jest odpowiedni i bezpieczny dla osób z alergiami, z mocno osłabionym organizmem, w trakcie ciężkich terapii farmakologicznych, oraz poszukujących wyjątkowo czystego produktu.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ NA NASZYM BLOGU: "Korzyści jakie daje liposomalna witamina C ALTRIENT®"

Poznaj Opinie o Produktach

 
Altrient®C LivOn Labs Liposomalna Witamina C, 1000mg

Altrient®C LivOn Labs Liposomalna Witamina C, 1000mg

DLACZEGO ALTRIENT® C? Bezpieczna i precyzyjna liposomalna formuła z witaminą C skutecznie wprowadza ją wprost do wnętrza komórek....

Podziel się opinią!


*Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie
 5/5

Rewelacyjny produkt! Czysty skład, a ponad to nie zawiera sztucznych dodatków. i wypełniaczy. Polecam!
Ta opinia została dodana dla produktu Altrient®C LivOn Labs Liposomalna Witamina C, 1000mg
 5/5

Najlepszy suplement jaki do tej pory stosowałam.Z czystym sumieniem polecam każdemu kto chce wzmocnić swój organizm.Przez bardzo długi okres miałam problem z uzupełnieniem żelaza i altrient c jest moim wybawcą.Po 1,5 miesięcznym przyjmowaniu tego suplementu żelazo wskoczyło na odpowiedni poziom a samopoczucie uległo ogromnej poprawie ( oczywiście potwierdziłam to badaniami krwi) Gorąco polecam!!!
Ta opinia została dodana dla produktu Altrient®C LivOn Labs Liposomalna Witamina C, 1000mg
 5/5

Bardzo dobry produkt ze względu na jego przyswajalność.Kupuję dość rzadko ponieważ jest drogi ale bardzo polecam wszystkim którzy chcą się uodpornić w okresie zimy i nie tylko.
Ta opinia została dodana dla produktu Altrient®C LivOn Labs Liposomalna Witamina C, 1000mg
 5/5

Szczególnie polecam w okresie zimowym. Bierzemy wszyscy- ja mąż i 8-letnia córcia. Jak jest początek infekcji to witamina C i wszystko mija.. mega produkt.. mega polecam..
Ta opinia została dodana dla produktu Altrient®C LivOn Labs Liposomalna Witamina C, 1000mg
 5/5
Najlepsza na rynku witamina C w wersji liposomalnej. Błyskawicznie likwiduje infekcje dróg oddechowych ale w przypadku wzięcia od razu mega dawki, np. 2 saszetki co 3 godziny. Wypróbowałam na sobie i na moich bliskich i mogę stwierdzić, że to działa.
Ta opinia została dodana dla produktu Altrient®C LivOn Labs Liposomalna Witamina C, 1000mg
 5/5

Altrient C przyjmuję od dłuższego czasu. Znajomi pytają co robię że moja skóra ma taki zdrowy wygląd [mam 64l]. ,Gram systematycznie w tenisa nie wykazując oznak zmęczenia w porównaniu z innymi rówieśnikami [sądzę że po wit.C ] innych środków nie zażywam!.Teraz zdecydowałem się na zakup witaminy B
Ta opinia została dodana dla produktu Altrient®C LivOn Labs Liposomalna Witamina C, 1000mg
 5/5
Liposomalna Witamina C zauważalnie wzmocniła moją odporność.
Ta opinia została dodana dla produktu Altrient®C LivOn Labs Liposomalna Witamina C, 1000mg
 5/5

Jeszcze po żadnym z supementów odporność mojego dziecka z zespolem downa nie byla taka mocna. Zaburznia z przyswajalnoscia biochemiczna ludzi z zespolem downa powodują bardzo niski poziom odporności u dzieci z ZD, jednak po 2 seriach podawania glutationu, wraz z kwasem R-ALA i wit.C syn przez cały okres jesienno-zimowy praktycznie w ogole nie chorowal. Wczesniej od października do maja wieczna infekcja dróg oddechowych. Polecam !
Ta opinia została dodana dla produktu Altrient®C LivOn Labs Liposomalna Witamina C, 1000mg
 5/5

Rewelacyjna witamina w profilaktyce.
Ta opinia została dodana dla produktu Altrient®C LivOn Labs Liposomalna Witamina C, 1000mgSuplement Diety Altrient® C

Objętość netto: 171 ml
(30 saszetek z żelem, po 5.7 ml każda)

Składniki: Ilość w porcji %RWS*
Witamina C (L-askorbinian Sodu) 1000 mg 1250%
Fosfolipidy: 1000 mg
w tym fosfatydylocholina 500 mg

*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
*† -Zalecane Dzienne Spożycie nie zostało ustalone

Skład: woda, fosfolipidy z lecytyny sojowej*, L-askorbinian sodu, alkohol (etanol), regulator kwasowości: kwas cytrynowy.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 saszetka.

*lecytyna oczyszczona z białek sojowych.Jaka jest różnica w biodostępności liposomalnej Witaminy Altrient® C, a innymi formami suplementów z Witaminą C?Inne formy doustnej witaminy C ulegają barierom absorpcyjnym, które znacznie ograniczają ilość substancji aktywnej, która może dostać się do krwiobiegu.
Wskaźniki absorpcji mogą różnić się dla poszczególnych produktów, ale inne doustne formy (pigułki, proszki, kapsułki itp.) cechuje przyswajalność na poziomie do 15% (to 85% zmarnotrawionej substancji aktywnej!).W jaki sposób Altrient® C osiąga tak wysoką wydajność?Altrient® C to produkt Liposomalny. Liposomy to niewielkie pęcherzyki tłuszczowe (tłuszcze nienasycone), które zamykają w swoim środku i chronią witaminę C. Działają jak pojazd skutecznie transportujący substancję odżywczą do organizmu.

Dlaczego Altrient® C zapewnia doskonałą absorpcję?Dzieje się tak, ponieważ jest to inteligentna kombinacja witaminy C i Niezbędnych Fosfolipidów (PC), które tworzą główną część błon komórkowych. Komórka, której błona została uszkodzona poszukuje w krwiobiegu tego cennego budulca (PC) i znajdując nasz liposom pobiera go wraz z zawartością (witaminą C).

Co sprawia, że Altrient® C jest tak skuteczny?Fakt, że prawie każda saszetka zawierająca 1000 mg Witaminy C dostaje się do twojego organizmu nawet w 100% wynika z naszego procesu produkcyjnego.

Co charakteryzuje zawartość saszetki Altrient® C?Każda saszetka Altrient® C zawiera 1000 mg witaminy C i 1000 mg „niezbędnych” fosfolipidów. 
Żelowa konsystencja ma kolor od jasno pomarańczowego do ciemnobrązowego i nie rozpuszcza się w wodzie.
Dlaczego produkt Altrient® C nie jest kwaśny?Witamina C w preparacie Altrient® C jest szczelnie zamknięta w stabilnych liposomach gwarantujących jej wysoką przyswajalność. Kwaśny smak preparatu świadczyłby o tym, że witamina C znajduje się poza liposomami, narażona jest na działanie soków trawiennych i z pewnością nie wchłonie się w jelicie cienkim.
Czy Altrient® C posiada zamienniki?Na światowym rynku nie funkcjonuje żaden suplement mogący stanowić „zamiennik” dla saszetek Altrient®. Formuła produktów Altrient® jest objęta patentem i posiada unikalny skład oraz technologię produkcji. 
Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do suplementacji Witaminą C?


Przed rozpoczęciem suplementacji zawierającej wszelkie formy witaminy C przy hemochromatozie, wszelkich rodzajach niedokrwistości hematycznej, niedoborze G6PD, niewydolności nerek lub zaburzeniach ich pracy oraz jeśli obecnie zażywane są preparaty na rozrzedzenie krwi zawierające Wafarynę konieczna jest konsultacja lekarska.

Jakie konserwanty zawiera Altrient® C?


Wieloletnie prace nad uzyskaniem doskonałej formuły doprowadziły LivOn Labs™ do konkluzji, że najbezpieczniejszym i najkorzystniejszym dla produktu, a przede wszystkim dla Klienta konserwantem będzie:
wolny od GMO, farmaceutyczny, naturalny ALKOHOL - 
JEDYNY konserwant, który można łatwo usunąć z produktu poprzez ODPAROWANIE (15-45 min).
 12% OBJĘTOŚCI saszetki czyli ok. 0,68 ml w saszetce!Weź 1-2 saszetki dziennie

Nie rozpuszcza się w płynie

Nie mieszaj, nie miksuj ani nie wyciskaj do gorących lub gazowanych napojów

Wyciśnij zawartość saszetki do szklanki z małą ilością wody

Najlepiej przyjmuj na czczo, aby przyspieszyć wchłanianie

Możesz delikatnie wycisnąć do jogurtu

Ostrzeżenia i możliwe działania niepożądane:

- Suplementy diety nie stanowią substytutu zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

- Będąc w ciąży lub w okresie karmienia piersią, należy przed użyciem skonsultować się z lekarzem.

- Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

- Jest możliwe doświadczenie tymczasowych uderzeń gorąca po lub objawów detoksykacji, takich jak ból głowy, bóle mięśni, nudności, wzdęcia i objawy grypopodobne. We wszystkich przypadkach ważne jest, aby pić dużo wody i wypoczywać.

- Witamina C w jakiejkolwiek formie może powodować rozrzedzenie krwi, podobnie jak warfaryna.

- Zalecamy przed rozpoczęciem stosowania suplementu Altrient® C skonsultować się z lekarzem.

Poznaj Opinie o Produktach

Powiązane produkty