Zestaw7 BCG Liposomalne: wit.B Kompleks, Wit.C i Glutation

Ostatnie sztuki!

kolo1.jpg

Stali klienci kupują

5% taniej

- sprawdź -

kolo2.jpg

Łącz produkty

extra rabat

3-5-10%

- sprawdź -

LivOn Labs

945,50 zł brutto

Darmowa dostawa od 195zł

Cena przed rabatem 1087 PLN
Zestaw zawiera produkty Altrient C i Glutation obniżone o 10% oraz Witaminę B Kompleks przecenioną o 20% (termin przydatności do spożycia 31.03.23r)!

Zestaw BCG to kompozycja produktów dedykowana dla osób dbających o zdrowie, samopoczucie, witalność oraz urodę.
ZESTAW BCG - Zestaw dla Silnych Kobiet

W skład zestawu wchodzą najwyżej cenione na świecie liposomalne suplemeny diety marki Altrient® LivOn Labs™.

Idealnie dobrane składniki odżywcze wspierające i pozwalające utrzymać optymalny poziom energii, wzmacniajają skórę, włosy, paznokcie.

Wspierają prawidłowe funkcjonowanie najważniejszych organów: serce, mózg, wątroba oraz układów w organizmie : układ nerwowy, odpornościowy, hormonalny i układ krążenia.

Lista korzyści jest długa, a do najistotniejszych cech należy wsparcie procesów:
.
  • ochrony komórek przed wolnymi rodnikami i spowolnienie procesów starzenia
  • funkcjonowania układu nerwowego i immunologicznego,
  • neutralizacji toksyn pochodzących ze środowiska zewnętrznego oraz wewnętrznego,
  • łagodzących objawy zachodzące w organizmie kobiety w okresie perimenopauzalnym, jak podczas i po menopauzie,
  • związanych z metabolizmem makroskładników, czy homocysteiny (witamina C, cynk, chrom, kwas foliowy, B12)

.

zestaw-bcg-witamina-b-kompleks-glutation-witamina-c-vitallabs-polska

Kompleks witamin z grupy B został wzbogacony składnikami mineralnymi: cynkiem, selenem i chromem. Skutecznie uzupełnia niedobór witamin z grupy B, (B1,B2,B6,B12), kwasu foliowego, niacyny i biotyny.

.
Altrient Witamina C wspiera naturalne procesy produkcji kolagenu i elastyny. Liposomalna witamina C Altrient to wyjątkowy suplement o skuteczności oddziaływania na skórę potwierdzonej dwukrotnymi badaniami klinicznymi podwójnie ślepej próby i kontrolowanym placebo w kierunku oddziaływania na poziom elastyczności skóry i redukcję zmarszczek, przeprowadzone na grupie ponad 40 osób. W połączeniu z Biotyną zawartą w kompleksie Altrient B oraz fosfatydylocholiną rezultaty są zwielokrotnione.

.
Glutation nazwany ,,Mistrzem Obrony'' to najważniejszy składnik odżywczy w organizmie, na które zapotrzebowanie rośnie wraz z wiekiem. 


.
Każdy z produktów posiada nośnik w postaci wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z dużą zawartością cennej Fosfatydylocholiny odbudowującej uszkodzenia błon komórkowych spowodowane przez wolne rodniki i inne patogeny. 

SKORZYSTAJ Z RABATU!
Masz już rabat w naszym Sklepie? Świetnie, bo zwiększy on jeszcze bardziej Twoją zniżkę.

(zestaw nie wlicza się w rabaty pakietowe - 3%, 5%, 10%)

.
Wszystkie produkty są wolne od GMO, HEKSANU, GLUTENU, BIAŁEK SOJOWYCH, SUBSTANCJI ANTY-ODŻYWCZYCH, SZTUCZNYCH DODATKÓW i AROMATÓW.

ZESTAW BCG NIE TYLKO DLA KOBIET!

Proponowany zestaw to MUST HAVE dla osób żyjących w aglomeracjach miejskich, narażonych na działanie toksyn ze środowiska zewnętrznego, zwiększony stres czy wysiłek fizyczny. 
To także produkty sportowców wyczynowych, dla których brak substancji szkodliwych w stosowanych preparatach, szczególnie podczas treningów przygotowujących do zawodów ma ogromne znaczenie. 


1 x Altrient®C LivOn Labs Liposomalna Witamina...

DLACZEGO ALTRIENT® C? Bezpieczna i precyzyjna liposomalna formuła z witaminą C skutecznie dostracza ją wprost do wnętrza komórek. Maksymalne efekty dzięki opatentowanemu procesowi LET Badania kliniczne dwukrotnie potwierdziły, że Altrient®C ujędrnia skórę aż o 61% Opakowanie: 30 saszetek, 1 saszetka to 1000mg witaminy C+1000mg fosfolipidów...

1 x Glutation Liposomalny Altrient®LivOn, 450 mg

DLACZEGO ALTRIENT® GLUTATHIONE? Altrient® Glutation zapewnia maksymalne wchłanianie dające maksymalne efekty działania. Dostarcza ten niezbędny składnik odżywczy tam, gdzie jest najbardziej potrzebny: bezpośrednio do komórek. Glutation w liposomach to obecnie najskuteczniejsza i najwygodniejsza forma suplementacji doustnej. 

1 x Altrient®B Complex Liposomalny, 30 saszetek

Data przydatności do spożycia 31.03.2023r. Altrient® B jest wysoce biodostępną liposomalną witaminą B i kompleksem mineralnym zawierającym pełną gamę witamin z grupy B, w tym B1, B2, B6, B12, Niacynę, Kwas Pantotenowy, Kwas Foliowy (Quatrefolic®), Biotynę oraz minerały Cynk, Chrom, Selen i dodatkowo Cynamon oraz Podstawowe Fosfolipidy.

262,40 zł 328,00 zł

Poznaj Opinie o Produktach

Powiązane produkty