MENOPAUZA

Menopauza jest naturalnie zachodzącym procesem w życiu każdej kobiety. Perimenopauza, czyli okres poprzedzający menopauzę, może rozpocząć się już po 40 życia życia. Zachodzące zmiany mogą znacznie wpływać na wygodę, komfort życia oraz samopoczucie. Pojawiające się zaburzenia cyklu miesiączkowego oraz zmiany hormonalne, są skutkiem niedoboru estrogenów w ośrodkowym układzie nerwowym.

W Polsce średni wiek Kobiet doświadczających procesu przekwitania to około 51 lat.  Menopauza stanowi wyzwanie, ponieważ wiąże się ze zmianami hormonalnymi, które dają o sobie znać w postaci występujących objawów, zarówno fizycznych jak i psychicznych. Wśród nich wyróżnia się: uderzenia gorąca, zimne oraz zlewne poty, rozdrażnienie, kołatania serca, zmiany nastroju, problemy ze snem, przewlekłe zmęczenie, nagłe zaczerwienienia się skóry, czy skłonność do ataków wściekłości  - to tylko niektóre z problemów, z jakimi borykają się kobiety w tym okresie.

Wystąpienie menopauzy wiąże się również z aspektem urodowym, a konkretniej ze starzeniem się i pogorszeniem jakości skóry, która staje się sucha, pojawiają się na niej zmarszczki i przebarwienia, lub traci ona swoją jędrność.

Gdy pojawią się pierwsze objawy przekwitania, warto wspomóc swoje zdrowie i samopoczucie. Dlatego proponujemy skuteczne i bezpieczne preparaty zawierające najważniejsze składniki i przeciwutleniacze łagodzące objawy menopauzy. Altrient B wspomaga procesy energetyczne zachodzące w komórkach, wpływa na poprawę stanu włosów, skóry oraz paznokci, a także wspiera dobry nastrój. Altrient Glutation jest bardzo silnym przeciwutleniaczem, zwalcza wolne rodniki i wspiera procesy detoksykacyjne, tym samym oczyszczając i spowalniając procesy starzenia. Altrient Witamina C oraz Silor Krzem z Borem wpływają na naturalną produkcję kolagenu i elastyny, przez co poprawiają jędrność i sprężystość skóry. Produkty Marki Silor, Krzem, Bor, Jod oraz Biochelaty - mają korzystne działanie na kondycję skóry, włosów i paznokci, przyczynia ją się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, regulują gospodarkę wapniem - przyczyniając się do utrzymania zdrowych kości i prawid­łowego tworzenia tkanek łącznych, co ma ogromne znaczenie w okresie menopauzy (przy niedoborze wapnia istnieje wysokie ryzyko powstawania osteoporozy).

Czytaj Więcej

Najczęściej kupowane

MENOPAUZA Jest 17 produktów.

Pokazuje 13 - 17 z 17 elementów
Synbiotyk Neu Biotic Neutrient 60 kapsułek

Neutrient Neu Biotic Synbiotyk to suplement diety z wieloszczepową formułą, zawiera aż 20 różnych szczepów drobnoustrojów i aż 20 miliardów żywych bakterii CFU.60 kapsułek to 2 miesiące suplementacji.

Witamina A FORTE krople z olejem MCT, 50 ml

Krople z witaminą A Forte zawierają wysokie stężenie witaminy A w zalecanej dziennej porcji do spożycia (1500 μg). 150 dziennych porcji w opakowaniu.

Witamina E 200IU FORTE krople z olejem...

Witamina E na oleju MCT w kroplach to wyższe stężenie składnika odżywczego w zalecanej dziennej porcji do spożycia (134 mg). 150 dziennych porcji w opakowaniu.

Ekstrakt z Miłorząbu Japońskiego - Ginkgo...

Ginkgo Biloba od Aura Herbals to produkt dedykowany dla osób chcących wesprzeć układ nerwowy, zdolności poznawcze i utrzymać prawidłowe funkcje psychologiczne. Około 40 dziennych porcji w opakowaniu.

Ekstrakt z kurkumy - kurkumina w kroplach,...

Aż 185 razy wyższą biodostępność kurkuminy dzięki ekstraktowi z kurkumy NovaSOL®. Wysoka przyswajalność. 37 dziennych porcji.

Pokazuje 13 - 17 z 17 elementów