ANTI-AGING

Głównym celem działań Anti-Aging (przeciwstarzeniowych) stanowi spowolnienie, bądź powstrzymanie procesów zachodzących w organizmie powodujących jego starzenie, a także ich następstwom. W głównej mierze jest to podejście holistyczne, skupiające się na długotrwałym cieszeniu się młodością i zdrowiem, zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym.

Do najważniejszych z tych działań należą: dbałość o odpowiednią ilość i jakość snu (dorosły człowiek powinien optymalnie przesypiać 8 godzin dla pełnej regeneracji organizmu), zapanowanie nad codziennym stresem, redukcja stresu oksydacyjnego prowadzącego do stanów zapalnych, codzienna aktywność fizyczna, racjonalne, zbilansowane żywienie, ograniczenie stosowania używek (produktów obfitujących w cukier rafinowany, junk food/fast food, wyeliminowanie palenia tytoniu, ograniczenie spożycia alkoholu), stymulacja mózgu za pomocą nauki nowych dziedzin (tj. gra na instrumencie, nauka nowego języka, bądź pozyskiwanie nowych pasji, czy też rozwiązywanie krzyżówek etc.), odpowiednią suplementację, uzupełniając niedobory niezbędnych składników, a  w szczególności w Antyoksydantów.Antyoksydanty to najważniejsza broń jakiej możemy użyć przeciw nadmiarowi powodujących starzenie wolnym rodnikom.

W teorii ich odpowiednią ilość powinna zaspokoić właściwie zbilansowana dieta, jednak ze względu na obniżającą się jakość żywności, nawet prawidłowa dieta może prowadzić do niedoboru części  ważnych składników odżywczych. Dlatego proponujemy najskuteczniejsze na światowym rynku suplementów diety preparaty zawierające trudno przyswajalne i najważniejsze przeciwutleniacze. Dzięki zastosowanym innowacyjnym technologiom omijane są wszystkie najważniejsze bariery wchłaniania i rozwiązany zostaje problem biodostępności. Proponowane preparaty i marki charakteryzuje transparentność oraz najwyższe standardy produkcji. Kosmetyki jakie oferujemy to w 98 i nawet w 100% NATURALNE kremy i balsamy oraz filtry przeciwsłoneczne, które chronią, nawilżają i naturalnie odżywiają każdy rodzaj skóry.

Czytaj Więcej

Najczęściej kupowane

ANTI-AGING Jest 31 produktów.

Pokazuje 25 - 31 z 31 elementów
Magnez 4 biochelaty + tlenek magnezu...

Przedstawiamy nowy produkt Neutrient z 4 chelatami Magnezu, wzbogacony w tlenek magnezu. Każde opakowanie zawiera 120 kapsułek, które wystarcza na 2 miesiące suplementacji! Cytrynian magnezu, jabłczan magnezu, diglicynian magnezu, taurynian magnezu oraz tlenek magnezu w jednej, bezpiecznej kapsułce. Jedyna taka formuła na rynku. 

Kolagen w proszku z wit.C i probiotykami....

Neutrient Advanced Collagen zawiera hydrolizowane peptydy kolagenu wołowego pozyskiwanego z wypasanych na pastwiskach krów karmionych świeżą trawą. Produkt wzbogacony buforowaną witaminą C i termostabilnymi probiotykami: B.coagulans i B.subtilis.

185,00 zł
Naturalne Opalanie, Kremy z Balsamem...

Zestaw Naturalne Opalanie - zawiera produkty, które wato mieć przy sobie w okresie letniego plażowania i wypoczynku na świeżym powietrzu.

201,60 zł 224,00 zł
Witamina A FORTE krople z olejem MCT, 50 ml

Krople z witaminą A Forte zawierają wysokie stężenie witaminy A w zalecanej dziennej porcji do spożycia (1500 μg). 150 dziennych porcji w opakowaniu.

Witamina E 200IU FORTE krople z olejem...

Witamina E na oleju MCT w kroplach to wyższe stężenie składnika odżywczego w zalecanej dziennej porcji do spożycia (134 mg). 150 dziennych porcji w opakowaniu.

Ekstrakt z Miłorząbu Japońskiego - Ginkgo...

Ginkgo Biloba od Aura Herbals to produkt dedykowany dla osób chcących wesprzeć układ nerwowy, zdolności poznawcze i utrzymać prawidłowe funkcje psychologiczne. Około 40 dziennych porcji w opakowaniu.

Ekstrakt z kurkumy - kurkumina w kroplach,...

Aż 185 razy wyższą biodostępność kurkuminy dzięki ekstraktowi z kurkumy NovaSOL®. Wysoka przyswajalność. 37 dziennych porcji.

Pokazuje 25 - 31 z 31 elementów