ANTI-AGING

Głównym celem działań Anti-Aging (przeciwstarzeniowych) stanowi spowolnienie, bądź powstrzymanie procesów zachodzących w organizmie powodujących jego starzenie, a także ich następstwom. W głównej mierze jest to podejście holistyczne, skupiające się na długotrwałym cieszeniu się młodością i zdrowiem, zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym.

Do najważniejszych z tych działań należą: dbałość o odpowiednią ilość i jakość snu (dorosły człowiek powinien optymalnie przesypiać 8 godzin dla pełnej regeneracji organizmu), zapanowanie nad codziennym stresem, redukcja stresu oksydacyjnego prowadzącego do stanów zapalnych, codzienna aktywność fizyczna, racjonalne, zbilansowane żywienie, ograniczenie stosowania używek (produktów obfitujących w cukier rafinowany, junk food/fast food, wyeliminowanie palenia tytoniu, ograniczenie spożycia alkoholu), stymulacja mózgu za pomocą nauki nowych dziedzin (tj. gra na instrumencie, nauka nowego języka, bądź pozyskiwanie nowych pasji, czy też rozwiązywanie krzyżówek etc.), odpowiednią suplementację, uzupełniając niedobory niezbędnych składników, a  w szczególności w Antyoksydantów.Antyoksydanty to najważniejsza broń jakiej możemy użyć przeciw nadmiarowi powodujących starzenie wolnym rodnikom.

W teorii ich odpowiednią ilość powinna zaspokoić właściwie zbilansowana dieta, jednak ze względu na obniżającą się jakość żywności, nawet prawidłowa dieta może prowadzić do niedoboru części  ważnych składników odżywczych. Dlatego proponujemy najskuteczniejsze na światowym rynku suplementów diety preparaty zawierające trudno przyswajalne i najważniejsze przeciwutleniacze. Dzięki zastosowanym innowacyjnym technologiom omijane są wszystkie najważniejsze bariery wchłaniania i rozwiązany zostaje problem biodostępności. Proponowane preparaty i marki charakteryzuje transparentność oraz najwyższe standardy produkcji. Kosmetyki jakie oferujemy to w 98 i nawet w 100% NATURALNE kremy i balsamy oraz filtry przeciwsłoneczne, które chronią, nawilżają i naturalnie odżywiają każdy rodzaj skóry.

Czytaj Więcej

Najczęściej kupowane

ANTI-AGING Jest 31 produktów.

Pokazuje 13 - 24 z 31 elementów
Organiczny, krem na dzień SPF20
 Suntribe...

Ten mineralny krem ​​na dzień buduje ochronną tarczę na skórze od pierwszego momentu aplikacji, zapewniając szerokie spektrum ochrony SPF 20 przed promieniami UVA i UVB

RNA ACZ Zeolit EXTRA STRENGTH -...

 ACZ Nano Zeolite Extra Strength - Klinoptylolit

166,50 zł 222,00 zł
Naturalny cynkowy sztyft przeciwsłoneczny...

Suntribe Sports Zink Stick to bezpieczny dla rafy filtr przeciwsłoneczny w sztyfcie, doskonały do wszelkiego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu, takich jak surfing!

Glutation RNA ACG EXTRA STRENGTH, 60i120ml

RNA ACG Glutathion Extra Strength to suplement diety łączący Glutation, Kwas Alfa-Liponowy, N-acetylo-L-cysteine (NAC), L-karnityne i L-glutamine z ultra czystą, strukturyzowaną wodą w postaci doustnego aerozolu. Ta unikalna forma dystrybucji powoduje, że substancje aktywne wchłaniane są poprzez błony śluzowe w jamie ustnej omijając w ten sposób bariery...

SILOR Krzem Organic 500ml/1000 ml

Invex remedies Krzem Silor Organic to suplement diety, przeznaczony do uzupełnienia niedoboru krzemu w diecie, w wygodnej, płynnej formule.

Biochelat Cynk+Mangan+Chrom 150ml

Biochelat Cynk+Mangan+Chrom to suplement diety dedykowany osobom, które zmagają się z niedoborami składników odżywczych, do których należą: cynk, magnan oraz chrom. Zawartych w czystej, płynnej formule.

Biochelat Cynk+Miedź+Chrom 150ml

Biochelat Cynk+Miedź+Chrom to suplement diety dedykowany osobom, które zmagają się z niedoborami składników odżywczych, do których należą: cynk, miedź oraz chrom. Zawartych w czystej, płynnej formule.

Biochelat Cynk+Miedź+Magnez 150ml

Biochelat Cynk+Miedź+Magnez to suplement diety dedykowany osobom, które zmagają się z niedoborami składników odżywczych, do których należą: cynk, miedź oraz magnez. Zawartych w czystej, płynnej formule.

Biochelat Cynk+Mangan+Magnez 300ml

Biochelat Mt Cynk+ Mangan+ Magnez to seria mitochondrialna produktów Invex remedies, wspomagająca prawidłowe funkcjonowanie mitochondriów, które odpowiedają za produkcję energii w komórkach organizmu.

Witamina D3 + Omega-3 300 ml

Invex remedies Witamina D3 + Omega-3 to suplement diety, którego zadaniem jest suplementacja witaminą D3 oraz uzupełnienie codziennej diety w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT), do których należą Kwasy Omega 3+6+7+9.

Konopny balsam do ust Suntribe 6g

W 100% naturalny balsam do ust z olejem z nasion konopi, zapewnia pierwszą pomoc dla suchych i spierzchniętych ust oraz pozostawia je długotrwale nawilżone.

Koenzym Q10 QuinoMit Q10® Fluid MSE 30ml i...

Fluid z koenzymem Q10 - QuinoMit Q10® to zaawansowany preparat, zawierający nanocząsteczki aktywnej (zredukowanej) biologicznie postaci - Ubichinolu, działającego na poziomie mitochondrialnym.

Pokazuje 13 - 24 z 31 elementów