ANTI-AGING

Głównym celem działań Anti-Aging (przeciwstarzeniowych) stanowi spowolnienie, bądź powstrzymanie procesów zachodzących w organizmie powodujących jego starzenie, a także ich następstwom. W głównej mierze jest to podejście holistyczne, skupiające się na długotrwałym cieszeniu się młodością i zdrowiem, zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym.

Do najważniejszych z tych działań należą: dbałość o odpowiednią ilość i jakość snu (dorosły człowiek powinien optymalnie przesypiać 8 godzin dla pełnej regeneracji organizmu), zapanowanie nad codziennym stresem, redukcja stresu oksydacyjnego prowadzącego do stanów zapalnych, codzienna aktywność fizyczna, racjonalne, zbilansowane żywienie, ograniczenie stosowania używek (produktów obfitujących w cukier rafinowany, junk food/fast food, wyeliminowanie palenia tytoniu, ograniczenie spożycia alkoholu), stymulacja mózgu za pomocą nauki nowych dziedzin (tj. gra na instrumencie, nauka nowego języka, bądź pozyskiwanie nowych pasji, czy też rozwiązywanie krzyżówek etc.), odpowiednią suplementację, uzupełniając niedobory niezbędnych składników, a  w szczególności w Antyoksydantów.Antyoksydanty to najważniejsza broń jakiej możemy użyć przeciw nadmiarowi powodujących starzenie wolnym rodnikom.

W teorii ich odpowiednią ilość powinna zaspokoić właściwie zbilansowana dieta, jednak ze względu na obniżającą się jakość żywności, nawet prawidłowa dieta może prowadzić do niedoboru części  ważnych składników odżywczych. Dlatego proponujemy najskuteczniejsze na światowym rynku suplementów diety preparaty zawierające trudno przyswajalne i najważniejsze przeciwutleniacze. Dzięki zastosowanym innowacyjnym technologiom omijane są wszystkie najważniejsze bariery wchłaniania i rozwiązany zostaje problem biodostępności. Proponowane preparaty i marki charakteryzuje transparentność oraz najwyższe standardy produkcji. Kosmetyki jakie oferujemy to w 98 i nawet w 100% NATURALNE kremy i balsamy oraz filtry przeciwsłoneczne, które chronią, nawilżają i naturalnie odżywiają każdy rodzaj skóry.

Czytaj Więcej

Najczęściej kupowane

ANTI-AGING Jest 35 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów
SILOR+B+J Krzem z borem i jodem 500ml/1000ml

Invex remedies Silor+B+J to suplement diety, przeznaczony do uzupełnienia składników odżywczych jakimi są krzem, bor oraz jod w czystej, płynnej formule.

SILOR+B Krzem z borem 500ml/1000ml

Invex remedies Silor+B to suplement diety, przeznaczony do uzupełnienia składników odżywczych jakimi są krzem oraz bor w płynnej, czystej formule.

Altrient®C LivOn Labs Liposomalna Witamina...

DLACZEGO ALTRIENT® C? Bezpieczna i precyzyjna liposomalna formuła z witaminą C skutecznie dostracza ją wprost do wnętrza komórek. Maksymalne efekty dzięki opatentowanemu procesowi LET Badania kliniczne dwukrotnie potwierdziły, że Altrient®C ujędrnia skórę aż o 61% Opakowanie: 30 saszetek, 1 saszetka to 1000mg witaminy C+1000mg fosfolipidów...

Glutation Liposomalny Altrient®LivOn, 450 mg

DLACZEGO ALTRIENT® GLUTATHIONE? Altrient® Glutation zapewnia maksymalne wchłanianie dające maksymalne efekty działania. Dostarcza ten niezbędny składnik odżywczy tam, gdzie jest najbardziej potrzebny: bezpośrednio do komórek. Glutation w liposomach to obecnie najskuteczniejsza i najwygodniejsza forma suplementacji doustnej. 

Liposomalny Kwas R Alfa-Liponowy...

Dlaczego Altrient® R-ALA? zawiera kwas alfa-liponowy w formie R - najbardziej zbliżonej do tej naturalnie występującej w roślinach i uznanej za formę najbardziej biologicznie aktywną. charakteryzuje wysoka ilość składnika aktywnego, brak substancji szkodliwych oraz niespotykanie wysoka wchłanialność.

Altrient®B Complex Liposomalny, 30 saszetek

Altrient® B jest wysoce biodostępną liposomalną witaminą B i kompleksem mineralnym zawierającym pełną gamę witamin z grupy B, w tym B1, B2, B6, B12, Niacynę, Kwas Pantotenowy, Kwas Foliowy (Quatrefolic®), Biotynę oraz minerały Cynk, Chrom, Selen i dodatkowo Cynamon oraz Podstawowe Fosfolipidy.

Altrient®ALC - Acetylo L-Karnityna...

DLACZEGO ALTRIENT® ALC? Altrient® ALC - najwyższej jakości liposomalna Acetylo-L-karnityna. Jeden z najcenniejszych aminokwasów w organizmie trudno metabolizowanej L-Karnityny dostarczany wprost do Twoich komórek w zaledwie kilka minut.

Ebook GSH Glutation - Mistrz Obrony - dr...

Co to jest i jak działa glutation zredukowany GSH. Podsumowanie blisko 300 badań naukowych autorstwa dr Thomas'a Levy.

Organiczny Krem do Opalania All Body and...

Naturalny krem z filtrem do ciała i twarzy SPF 30. Blokuje 97% szkodliwych promieni UV. Opakowanie wykonane z trzciny cukrowej.

Naturalny balsam po opalaniu Eukaliptus i...

Naturalny, kojący balsam po opalaniu. Natłuszcza, nawilża i koi skórę po intensywnym opalaniu.

Naturalne masło do ciała Kokos i Argan...

PROMOCJA -50% Data ważności kosmetyków do 02.10.2021r.!Naturalny balsam - masło do ciała z olejem arganowym i kokosowym zapewnia długotrwałe nawilżenie suchej i odwodnionej skórze.

Naturalny krem ​​przeciwsłoneczny do...

Suntribe Zinc Sunscreen jest w 100% naturalnym, bezpiecznym dla organizmów wodnych, filtrem przeciwsłonecznym do wszelkiego rodzaju sportów i aktywności na świeżym powietrzu.

Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów