Koenzym Q10 QuinoMit Q10® Fluid MSE 30ml i 50ml

kolo1.jpg

Stali klienci kupują

5% taniej

- sprawdź -

kolo2.jpg

Łącz produkty

extra rabat

3-5-10%

- sprawdź -

Mitopharma

357,00 zł brutto

Darmowa dostawa od 195zł

Fluid z koenzymem Q10 - QuinoMit Q10® to zaawansowany preparat, zawierający nanocząsteczki aktywnej (zredukowanej) biologicznie postaci
- Ubichinolu, działającego na poziomie mitochondrialnym.
Unit Pricing Measure 50 ml

,,QuinoMit Q10® fluid dr Enzmann – lider wśród preparatów zawierających koenzym Q10 dostępnych na rynku''


Czysty biologicznie składnik

Zawarty w preparacie naturalny koenzym Q10 firmy Kaneka (najlepszy światowy producent koenzymu Q10 z Japonii), został poddany oczyszczeniu za pośrednictwem chromatografii cieczowej.
.
Gwarantuje to najwyższy stopień czystości (99,8%), który zapewnia najwyższą tolerancję składnika, bezpieczeństwo stosowania, a także jego przyswojenie i wykorzystanie przez organizm.

Koenzym Q10 został pozyskany z drożdży piekarskich (bez zastosowania inżynierii genetycznej). Odpowiada temu produkowanemu przez organizm człowieka.

WŁAŚCIWOŚCI KOENZYMU Q10

 • wspomaga wykorzystanie składników odżywczych, przekształcając je w istotną dla komórek energię (proces zachodzi w mitochondriach),
  .
 • produkcja energii ATP wymaga obecności koenzymu Q10 w wewnętrznej błonie mitochondrialnej,
  .
 • bierze udział w transporcie elektronów podczas metabolizmu kwasów tłuszczowych i glukozy.

PRODUKT ZAWIERA

 • 8-krotnie lepiej przyswajalny koenzym Q10 w porównaniu z tradycyjnymi tabletkami, kapsułkami czy proszkami.
  .
 • Biodostępność wynoszącą aż 60%.
  .
 • Formę fluidu, która pozwala na przyswojenie koenzymu Q10 bezpośrednio przez śluzówkę jamy ustnej i jego natychmiastowe wykorzystanie w komórkach.
  .
 • Niacynamid (witaminę B3), lecytynę oraz glicerynę - składniki warunkujące efektywne wchłanianie koenzymu Q10 i szybsze przyswojenie.

.

WOLNY OD

 • GMO,
 • białek mleka krowiego,
 • żelatyny,
 • glutenu,
 • latkozy,
 • drożdzy,
 • substancji konserwujących,
 • sztucznych barwników i aromatów.

  .

Nie wykazuje obcych form izomerów, śladów bakterii, pestycydów, fungicydów.

DOSTĘPNE POJEMNOŚCI

 • 30 ml (ok. 277 kropli) – ok. 55 dziennych porcji / prawie 2 miesiące przyjmowania

  .

 • 50 ml (ok. 462 krople) – ok. 92 dziennych porcji / 3 miesiące przyjmowania

Dzięki szybkiemu wchłanianiu, niski poziom koenzymu Q10 spowodowany przemęczeniem fizycznym, stresem, nieprawidłową dietą lub obciążeniem toksynami może być wyrównywany na bieżąco. Pozwala to na szybkie przezwyciężenie bioenergetycznych braków tego cennego składnika.
.
Niemieckie Laboratorium MSE dr Franz Enzmann, w oparciu o 40 lat badań, gwarantuje zachowanie stałości składu i najwyższej czystości preparatów.
.
Wyprodukowano dla: 
Mito-Pharma
.
Producent:
MSE Pharmazeutika GmbH 
Dr Franz Enzamann 
Nehringstrasse 15 
61352 Bad Homburg 
Niemcy

Warunki przechowywania:
Preparat należy chronić przed światłem, przechowywać w chłodnym, suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu, w temperaturze pokojowej w przedziale 15oC – 20oC.

Ważna wskazówka:
Biorąc pod uwagę, że w okresie letnim temperatura w pomieszczeniach może znacząco wzrosnąć (powyżej 20oC) – równocześnie może doprowadzić do problemów z działaniem mechanizmu pompki – zaleca się w tym czasie następujące zasady postępowania:

- bezpośrednio po otrzymaniu produktu i przed pierwszym zastosowaniem należy przechowywać preparat (przynajmniej przez 12 godzin, czy też do czasu pierwszego użycia) w temperaturze w przedziale 4oC – 10oC. Następnie należy zapewnić na około 3 godziny przed użyciem preparatu temperaturę pokojową i kolejno stosować w poniżej opisany sposób:

- przed pierwszym zastosowaniem, nacisnąć kilkakrotnie pompkę, do uzyskania pierwszej kropli. Następnie przechylić butelkę. Ponownie nacisnąć pompkę do oporu do uzyskania kropli preparatu. Między kolejnymi naciśnięciami pompki robić krótkie przerwy. Stosować stale po otwarciu butelki, aż do całkowitego zużycia.

Najlepiej spożyć przed końcem (miesiąc, rok)

Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

Składniki: substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna, woda, ubichinol (koenzym Q10), emulgator: lecytyna sojowa, amid kwasu nikotynowego (niacyna).

Zalecana porcja dzienna: 1 raz dziennie 5 pełnych naciśnięć pompki Quinomit Q10® fluid rozprowadzić na języku i pozostawić do wchłonięcia

Skład zalecanej dziennej porcji:

Substancja 5 pełnych naciśnięć pompki *RWS
Koenzym Q10 (Ubichinol) 32,5 mg **
Niacyna 6,5 mg 41%

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

** brak zaproponowanego RWS

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu.

Poznaj Opinie o Produktach

Powiązane produkty