RNA ACS 200 Srebro Koloidalne Hydrozol EXTRA STRENGTH, 60ml

Nowy produkt

Ostatnie sztuki!

162,00 zł brutto

ACS 200 jest wiodącym na świecie hydrozolem srebra koloidalnego  (cząsteczki srebra rozproszone w cieczy), 200 ppm srebra w wodzie o najwyższym stopniu czystości. Wiele badań dowodzi, że ACS 200 charakteryzuje się o wiele wyższą skutecznością niż inne dostępne na rynku produkty ze srebrem

Więcej szczegółów

ACS 200

ACS 200 jest wiodącym na świecie srebrem koloidalnym. 200 ppm srebra w wodzie o najwyższym stopniu czystości. Wiele badań dowodzi, że ACS 200. charakteryzuje się o wiele wyższą skutecznością niż inne dostępne na rynku produkty ze srebrem. Dlaczego ACS 200 jest tak skuteczny? Ogromna różnica między ACS 200 Extra Strength i innymi produktami srebra to zwiększona ilość jonów srebra.

ACS 200 Extra Strength

To hydrosol srebra koloidalnego przeznaczonego do użytku zewnętrznego. Stosowany miejscowo na skórę zwiększa usuwa i neutralizuje zapachy oraz pozostawia skórę mocno nawilżoną.

ACS 200

to jedyne srebro z długotrwałą aktywnością jonów srebra: inne produkty srebra zapewniają stosunkowo niewielką liczbę jonów srebra, są one bardzo niestabilne i mają bardzo krótką żywotność. ACS 200 Extra Strength to jedyna formuła srebra zaprojektowana tak aby stale emitowała duże ilości jonów srebra przez długi czas.

Przeczytaj:

Badania przeprowadzone przy użyciu ACS 200

Innowacja. Skuteczność. Wyniki.

Results RNA to technologia zapewniająca wyjątkowe korzyści i poparta wieloma patentami. Preparaty te oparte są na dziesięcioleciach intensywnych badań.

Results RNA to:
  • Zaawansowana Technologia Komórkowa (Advance Cellular Technology)
Gwarantowana czystość i jakości:

RNA ACS 200 Extra Strength to produkt o najwyższej czystości i jakości:

  • bez konserwantów
  • bez alkoholu
  • bez sztucznych barwników

Wszystkie produkty Results RNA są:
  • Wolne od GMO

Nośnik wymagany dla formuły spray’u Results RNA® jest wysoce przyswajanym ośrodkiem wodnym. Aby było to możliwe woda jest destylowana i mierzona w dziewiętnastu megaomach. Stosuje się zastrzeżony proces strukturyzacji. Ten unikalny proces nie zmienia empirycznej chemii wody, ale zmienia niektóre jej cechy fizyczne. W wodzie strukturalnej można wykryć zwiększoną absorpcję w ultrafiolecie, co można przypisać nasilonemu wiązaniu wodorowemu. Teoretycznie kąt wiązania atomów wodoru zmienia się z 104,5 ° do 109 °. Powiększa się także warstwa hydratacyjna wokół każdego jonu. Zarówno napięcie powierzchniowe, jak i kąt zwilżania są zredukowane. Zasadniczo woda jest „bardziej wilgotna”. Napięcie powierzchniowe produktu Results RNA® mierzy się przy 53 dyn/cm, zwiększając wchłanianie śluzówkowe i ogólnoustrojową propagację.

ACS 200 jest wiodącym na świecie preparatem srebra z ponad 19 patentami i rygorystycznymi niezależnymi testami, które potwierdzają, że ACS 200 jest od 1000 do 1000000 razy skuteczniejszy niż pozostałe 2 wiodące marki srebra w USA. Opatentowany proces produkcji tworzy jony srebra, które pozostają stabilne do 15 dni od użycia.

Istnieje wiele mitów i argumentów na temat tego, kto produkuje najlepsze srebro koloidalne na rynku. Możesz przeczytać czy usłyszeć wiele dyskusji dotyczących rozmiarów cząsteczek, rozkładu cząsteczek oraz jonów i cząsteczek. Prawda jest taka, że tylko jeden czynnik ma znaczenie - jak skuteczny jest dany preparat srebra. Liczne, niezależne badania ACS 200 wielokrotnie wykazały, że ACS200 daleko wyprzedza inne preparaty srebra - a dokładniej mówiąc jest od 4,000 do 1,000,000 razy lepszy. Jest to jedyna informacja, która jest naprawdę istotna.

 
RNA ACS 200 Srebro Koloidalne Hydrozol EXTRA STRENGTH, 60ml

RNA ACS 200 Srebro Koloidalne Hydrozol EXTRA STRENGTH, 60ml

ACS 200 jest wiodącym na świecie hydrozolem srebra koloidalnego  (cząsteczki srebra rozproszone w cieczy), 200 ppm srebra w wodzie o najwyższym...

Podziel się opinią!


*Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie

Brak opinii na temat tego produktuACS 200 Extra Strength

Ultra-czysta dejonizowana woda
99,999% czystego srebra (pierwiastkowego) 350mcg

Jak Prawo Unii Europejskiej reguluje kwestię srebra koloidalnego?

Wykorzystanie srebra do użytku wewnętrznego zostało zakazane przez Unię Europejską od 1 stycznia 2010 r.Jaka jest zawartość ACS 200?

200 jednostek na milion (PPM) 99,99% czystego hydrozolu srebra koloidalnego.

Jakie rozmiary cząstek srebra są zawarte w ACS 200 Extra Strength?

ACS 200 Extra Strength zawiera wysoce bezpieczny zakres wielkości cząsteczek od 0,4 mikrona do nanometra.

W jakiej pojemności jest obecnie dostępny ACS 200 Extra Strength?

ACS 200 Extra Strength jest obecnie dostępny w dwóch pojemnościach: 2 fl. oz (60 ml) lub 4 fl. oz (120 ml) - spray’e oraz 2 fl. oz (60 ml) lub 8 fl. oz (240 ml)- żele.

Czy ACS 200 Extra Strength jest opatentowany?

Tak. Technologia srebra ACS 200 Extra Strength jest do tej pory poparta ponad 14 patentami.

Czy elementy pogodowe (tj. ciepło czy zimno) wpływają na produkt podczas dostawy lub gdy produkt znajduje się w domu lub na zewnątrz?

Warunki pogodowe mogą wpłynąć na produkt tyko jeżeli temperatura będzie na tyle wysoka, że stopi butelkę lub na tyle niska, że dojdzie do zamrożenia srebra koloidalnego, a butelka zostanie rozsadzona.

Czy formuły Results RNA reagują z plastikowymi butelkami?

Powodem, dla którego stosujemy tworzywo sztuczne o bardzo wysokiej jakości, polietylenu (HDPE) o wysokiej gęstości , jest to, co już zauważyliście; zarówno srebro ACS 200 Extra Strength PPM, jak i produkty zeolitowe ACZ nano Extra Strength, są bardzo aktywne. Tworzywo HDPE jest wykorzystywane do wielu zastosowań w przemyśle opakowań, ponieważ ma doskonałe właściwości barierowe dla wilgoci, a także jest lekkie i elastyczne. Tworzywo HDPE charakteryzuje się dobrą odpornością na chemikalia, dlatego jest powszechnie używane do pakowania wielu domowych i przemysłowych środków czyszczących, w tym detergentów, wybielaczy, a nawet kwasów. HDPE jest wyjątkowo odporny pod tym względem (znacznie bardziej niż PET lub inne rodzaje tworzyw sztucznych, w tym szkło), a zatem uniemożliwia dostanie się zanieczyszczeń do produktu.

10 inne produkty w tej samej kategorii