Glutation RNA ACG EXTRA STRENGTH, 60i120ml

kolo1.jpg

Stali klienci kupują

5% taniej

- sprawdź -

kolo2.jpg

Łącz produkty

extra rabat

3-5-10%

- sprawdź -

Results RNA

222,00 zł brutto

RNA ACG Glutathion Extra Strength to idealne połączenie Glutationu, Kwasu Alfa-Liponowego, N-acetylo-L-cysteiny (NAC), L-karnityny i L-glutaminy z ultra czystą, strukturyzowaną wodą w postaci doustnego aerozolu. Ta unikalna forma dystrybucji powoduje, że substancje aktywne wchłaniane są poprzez błony śluzowe w jamie ustnej omijając w ten sposób bariery przyswajalności układu pokarmowego.

Innowacja. Skuteczność. Wyniki.

Results RNA to doustna suplementacja zapewniająca wyjątkowe korzyści i poparta wieloma patentami. Preparaty te oparte są na dziesięcioleciach intensywnych badań, których efektem są zaawansowane formuły komórkowe. Results RNA to nowa era w suplementacji.

Glutation (GSH) to małe białko składające się z trzech kluczowych aminokwasów: lizyny, cysteiny i glutaminy. W organizmie człowieka produkowany jest w każdej komórce ciała. Naturalnie występujący w najważniejszych narządach, szczególne miejsce zajmuje w wątrobie.

ACG Glutathione jest ulubionym produktem ekspertów w dziedzinie zdrowia i żywienia. Testy przeprowadzone przez Genova Diagnostics potwierdzają, że ACG Glutation może podnieść wewnątrzkomórkowy poziom glutationu o 12% w ciągu 7 godzin.

Zaawansowana technologia komórkowa (Advance cellular Technology)

Ta unikalna forma dystrybucji (areozol) powoduje, że substancje aktywne wchłaniane są poprzez błony śluzowe w jamie ustnej omijając w ten sposób wszelkie bariery przyswajalności układu pokarmowego. Śluzówka jamy ustnej zawiera liczne receptory. Ponieważ jest silnie unaczyniona stanowi doskonałą drogę dostarczania składników odżywczych, które po przejściu membrany śluzówki nabłonka  trafiają do żyły szyjnej omijając największe bariery absorpcyjne: pierwsze przejście wątrobowe oraz jelitowe. Preparaty resultsRNA wykonane w technologii Advance Cellular (zaawansowanej technologi komórkowej) z łatwością przenikają przez błony śluzowe w jamie ustnej oraz w pozostałych narządach organizmu.

Results RNA to:
  • Zaawansowana Technologia Komórkowa (Advance Cellular Technology) - dostarcza moc każdego składnika w najskuteczniejszy sposób; sprzyja szybkiemu wchłanianiu
  • Brak efektów ubocznych - brak dyskomfortu żołądkowo-jelitowego
  • Doustna droga absorpcji aerozolu - wysoka wchłanialność poprzez błony śluzowe
Gwarantowana czystość i jakości:

 ACG Glutation Extra Strength to suplement o najwyższej czystości i jakości

  • bez konserwantów
  • bez alkoholu
  • bez sztucznych barwników
Wszystkie produkty Results RNA są:
  • Wolne od GMO
  • Bez glutenu
  • Bez nabiału
  • Wegańskie
Wyjątkowa Skuteczność

Znaczącym postępem w suplementacji glutationem było opracowanie przez Results RNA® Advanced Cellular Glutathione (ACG). ACG Glutation Extra Strength to doustny glutation w sprayu, o przyjemnym smaku. Jego działanie skutecznie zwiększa wewnątrzkomórkowe poziomy Glutationu, co zostało potwierdzone przez niezależną firmę zajmującą się badaniami klinicznymi. Idealny dla osób mających trudności z połykaniem tabletek.


Niezwykła Nauka i Unikalna Technologia

"Technologia i nauka stojące za ACG Glutation Extra Strength są wyjątkowe i zapewniają natychmiastowe, skuteczne rezultaty." - Lyn Hanshew, M.D.

ACG Glutation Extra Strength
Suplement Diety w Spray'u

Dzienna porcja: 6-12 rozpyleń dwa razy dziennie

Składniki: 12 rozpyleń (2ml) 24 rozpylenia (4ml)
Zredukowany L-glutation 18 mg* 36 mg*
N-acetylo-L-cysteina (NAC) 12 mg* 24 mg*
Kwas R-alfa liponowy 8,7 mg* 17,4 mg*
L-karnityna 6, 16 mg* 12,32 mg*
L-glutamina 4,66 mg* 9,32 mg*

*RWS - Dzienna Referencyjne Wartości Spożycia dla osób dorosłych nie została ustalona.

Składniki: Woda strukturyzowana, Zredukowany L-glutation, N-acetylo-L-cysteina (NAC), Kwas R-alfa liponowy, L-karnityna, L-glutamina, Liść mięty pieprzowej (Mentha x Piperita), Kwas askorbinowy (przeciwutleniacz).

Instrukcje stosowania:

6-12 aplikacji (naciśnięcie pompki) ACG Glutathione Extra Strength doustnie, dwa razy dziennie.

Formuła doustna.

Produkty Results RNA można przyjmować w dowolnej kombinacji. Można przyjmować je z jedzeniem lub bez, o każdej porze dnia.

Podczas zażywania aerozoli należy zwiększyć spożycie wody.Kobiety w ciąży lub karmiące piersią nie powinny przyjmować suplementów diety, chyba że zaleci to lekarz.
Suplementy diety nie stanowią substytutu zróżnicowanej diety.
Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Poznaj Opinie o Produktach

Powiązane produkty