RNA ACZ Zeolit EXTRA STRENGTH - Klinoptylolit, 60 ml/120ml

kolo1.jpg

Stali klienci kupują

5% taniej

- sprawdź -

kolo2.jpg

Łącz produkty

extra rabat

3-5-10%

- sprawdź -

Results RNA

222,00 zł brutto

 ACZ Nano Zeolite Extra Strength - Klinoptylolit

Zastosowanie

Zeolit (klinoptylolit) posiada szeroki wachlarz zastosowań. Może stanowić uzupełnienie minerałów śladowych w diecie zwierząt oraz oczyszczać ze szkodliwych metali ciężkich, chemikaliów, pestycydów, toksyn bakterii patogennych, wirusów, a nawet radioaktywnych izotopów. Może być dodatkiem do komponowania własnych kosmetyków i do filtracji wody. Redukuje obecność owadów i larw w glebie.

Adsorbcja

Pobieranie toksycznych metali ciężkich, toksyn chemicznych lub innych wolnych rodników w zeolitach jest nazywane adsorpcją. Adsorpcja (nie mylić z absorpcją) to akumulacja atomów lub cząsteczek na powierzchni adsorbentu stałego, takiego jak zeolit. Siłą napędową adsorpcji jest wysoce polarna powierzchnia wewnątrz porów struktury zeolitu. Ta wyjątkowa cecha odróżnia zeolity, które nawet przy bardzo niskich stężeniach umożliwiają ekstremalnie wysoką zdolność adsorpcji wody i innych polarnych składników. Zaawansowane nanokryształy zeolitu komórkowego (ACZ) charakteryzują się trójwymiarowym układem porów, o ściśle określonej średnicy.


Ekonomia

170 g nano zeolitu ACZ nano Extra Strength odpowiada 1000 kg mikronizowanego zeolitu pod względem skuteczności powierzchniowej.

PRODUKTY MARKI resultsRNA TO:

Innowacja. Skuteczność. Wyniki.

Preparaty Results RNA to doustna suplementacja zapewniająca wyjątkowe korzyści i poparta wieloma patentami. Preparaty te oparte są na dziesięcioleciach intensywnych badań, których efektem są zaawansowane formuły komórkowe. Results RNA to nowa era w suplementacji i detoksykacji.

Zaawansowana technologia komórkowa (Advance cellular Technology)
Results RNA to:
  • Zaawansowana Technologia Komórkowa (Advance Cellular Technology) - dostarcza moc każdego składnika w najskuteczniejszy sposób; sprzyja szybkiemu wchłanianiu
  • Brak efektów ubocznych - brak dyskomfortu żołądkowo-jelitowego
  • Aplikacja podtrzymująca - może być stosowana codziennie w profilaktyce i wsparciu zdrowia
Gwarantowana czystość i jakości:

Wszystkie preparaty RNA® produkowane są zgodnie ze ścisłymi wytycznymi GMP FDA.

  • bez konserwantów
  • bez alkoholu
  • bez sztucznych barwników

Wszystkie produkty Results RNA są:
  • Wolne od GMO
  • Bez glutenu
  • Bez nabiału
  • Wegańskie

Skład: Ultra-czysta woda, Aktywowany Sub-mikronizowan Zeolit 7300 mcg


Zaawansowane nanokryształy zeolitu komórkowego (ACZ) charakteryzują się trójwymiarowym układem porów, o ściśle określonej średnicy. Jednakowej wielkości pory w obrębie tych nano-krystalicznych struktur pozwalają na adsorbowanie cząsteczek mniejszych niż średnica tych porów, takich jak rtęć, z wykluczeniem większych cząsteczek, takich jak wapń i potas, stąd nazwa "sito molekularne".

Przepisy Prawne: Ze względu na przepisy obowiązujące na terenie Unii Europejskiej Zeolit (klinoptylolit) nie jest składnikiem żywności. Nie można go także używać w suplementach diety. W niektórych krajach, np. w USA zeolit wysokiej czystości jest traktowany jako suplement diety.
Instrukcje stosowania:

Spryskaj skażoną powierzchnię lub zaaplikuj wprost do jamy ustnej zwierzęcia - 6 do 12 aplikacji, 2 razy dziennie, w zależność i od rozmiaru zwierzęcia oraz występującego problemu. Wodę lub pokarm podaj po minimum 2 minutach.

Formuła 2 oz: Zapewnia 30 dni wsparcia przy podawaniu w standardowej porcji (6 rozpyleń dwa razy dziennie).

Formuła 4 oz: Zapewnia 60 dni wsparcia po podaniu w standardowej dawce (6 rozpyleń, dwa razy dziennie).

Poznaj Opinie o Produktach