AdvaPet Advanced Cellular 
Antioxidant Support - wsparcie przeciwutleniaczy

Nowy produkt

Brak w magazynie

145,00 zł brutto

58,00 zł brutto

-60%

AdvaPet Advanced Cellular Wsparcie przeciwutleniaczy

Advanced Cellular Antioxidant Support to najskuteczniejsza formuła glutationu dostępna dla zdrowia zwierząt. Neutralizowanie wolnych rodników i redukowanie stresu oksydacyjnego, stanowi podstawę zdrowia i dobrego samopoczucia, dzięki łatwemu do podania sprayowi o smaku bekonu. Rozpylać bezpośrednio do jamy ustnej lub miski z wodą.

Więcej szczegółów

Zneutralizuj stres zwierząt

Wszelkiego rodzaju wolne rodniki powodują poważne problemy zdrowotne u zwierząt domowych i ludzi. Glutation jest jednym z najważniejszych przeciwutleniaczy w organizmie. Utrzymanie zdrowego poziomu glutationu jest kluczem do zmniejszenia wolnych rodników i zmniejszenia stresu oksydacyjnego - dając zwierzętom szansę na długie i zdrowe życie. Ponad 100 000 badań potwierdza niewiarygodne korzyści zdrowotne glutationu.

Wiodąca technologia glutationu

Zaawansowane komórkowe wsparcie antyoksydacyjne zapewnia wiodący biodostępny glutation z szybkim wchłanianiem i silnym działaniem.

Wszystkie produkty są:
  • Wolne od GMO
  • Bez glutenu
  • Bez nabiału
  • Wegańskie

vitallabs_advapet_advanced_cellular_antioxidant_supportSzybkie wchłanianie - zaawansowane komórkowe wsparcie antyoksydacyjne jest szybko wchłaniane, zapewniając moc każdego składnika w najbardziej efektywny możliwy sposób.

Elastyczność dawkowania - doustne podawanie w sprayu pozwala na elastyczność dawkowania w zależności od indywidualnych potrzeb zwierzęcia.

Brak nieprzyjemnych skutków ubocznych - brak dyskomfortu w obrębie przewodu pokarmowego.

Wygoda - bez kapsułek i tabletek. Po prostu spryskaj bezpośrednio miskę z wodą lub w razie potrzeby, bezpośrednio do pyska zwierzaka.

Przyjemny smak - Advanced Cellular Antioxidant Support ma przyjemny smak z naturalnym smakiem bekonu.

Gwarantowana czystość i jakość

Formuła wspomagająca przeciwutleniacz AdvaPet jest wytwarzana zgodnie ze ścisłymi wytycznymi cGMP FDA dotyczącymi produkcji suplementów diety. Dla czystości i jakości AdvaPet Antioxidant Support nie zawiera konserwantów • alkoholu • sztucznych barwników.


Składniki:
S-Acetylo-L-glutation, N-acetylo-L-cysteina (NAC), L-glutationowe tripeptydy (zredukowane), TMG (trimetyloglicyna), likopen, kurkumina (kłącza) C3 Complex® (ekstrakt kurkumy standaryzowany na 95% kurkuminoidów), Ekstrakt cynamonu (kory) (Cinamomum burmanii), ekstrakt borówki amerykańskiej (owoce) (Vaccinium angustifolium)

Nieaktywne składniki: ultra-czysta woda dejonizowana, naturalny smak bekonu

* % Nie ustalono dziennej wartości

 
AdvaPet Advanced Cellular 
Antioxidant Support - wsparcie przeciwutleniaczy

AdvaPet Advanced Cellular 
Antioxidant Support - wsparcie przeciwutleniaczy

AdvaPet Advanced Cellular Wsparcie przeciwutleniaczy Advanced Cellular Antioxidant Support to najskuteczniejsza formuła glutationu dostępna...

Podziel się opinią!


*Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie

Brak opinii na temat tego produktuPoznaj Opinie o Produktach

3 inne produkty w tej samej kategorii