Osimagnesium®

Jak działa OSIMAGNESIUM?
W przeciwieństwie do wielu kosmetyków, OSIMAGNESIUM to seria kosmetyków transdermalnych nie tylko doskonale wpływających na skórę, ale dostarczających organizmowi cennych składników, przede wszystkim Magnezu.
Pochodzenie Magnezu w kosmetykach ŐSIMAGNESIUM jest wyjątkowe. Wydobywany jest z głębokości 1500-2000 metrów z nieaktywnego już od milionów lat Morza Cechsztyńskiego. Morze Cechrztyńskie to prehistoryczne morze ukryte na głębokości tysięcy metrów w skorupie ziemskiej. Dzięki temu jest ono chronione przed wszelkimi formami nowoczesnego, negatywnego wpływu na środowisko, co czyni je najczystszym źródłem chlorku ma...

Jak działa OSIMAGNESIUM?
W przeciwieństwie do wielu kosmetyków, OSIMAGNESIUM to seria kosmetyków transdermalnych nie tylko doskonale wpływających na skórę, ale dostarczających organizmowi cennych składników, przede wszystkim Magnezu.
Pochodzenie Magnezu w kosmetykach ŐSIMAGNESIUM jest wyjątkowe. Wydobywany jest z głębokości 1500-2000 metrów z nieaktywnego już od milionów lat Morza Cechsztyńskiego. Morze Cechrztyńskie to prehistoryczne morze ukryte na głębokości tysięcy metrów w skorupie ziemskiej. Dzięki temu jest ono chronione przed wszelkimi formami nowoczesnego, negatywnego wpływu na środowisko, co czyni je najczystszym źródłem chlorku magnezu zachowanym w jego prawdziwym, pierwotnym stanie. Ten farmaceutycznie czysty i silnie energetyczny minerał jest wydobywany za pomocą najnowocześniejszych metod biotechnologicznych.

Jak działa transdermalna suplementacja?
Ludzka skóra przypomina grubą warstwę tkaniny. Na pierwszy rzut oka wydaje się być nieprzepuszczalna, jednak w rzeczywistości pokryta jest porami, które są maleńkimi otworami prowadzącymi do głębszych jej warstw. Pory te umożliwiają skórze absorpcję substancji aktywnych, takich jak Magnez. Przezskórne lekarstwa i preparaty niosą za sobą szereg korzyści takich jak działanie kojące czy przeciwbólowe, w związku z czym istnieje szerokie spektrum zastosowań takich substancji czynnych, od pediatrii po medycynę sportową. Kosmetyki transdermalne ułatwiają wchłanianie zwartych w nich składników aktywnych, przy jednoczesnym ominięciu układu trawiennego. Te właściwości kosmetyków przezskórnych czynią je popularną formą podaży, ponieważ nie zaburzają funkcji żołądka ani innych narządów w ciele. Istnieją różne sposoby dostarczania substancji aktywnych do krwioobiegu, takie jak różnorodne żele, płyny, balsamy i spraye. Tradycyjne formy podaży substancji aktywnych, takie jak kapsułki i pigułki, okazują się mniej skuteczne, ponieważ przechodzą przez żołądek, gdzie mogą zostać rozcieńczone w kwasie żołądkowym, lub ich działanie może zostać radykalnie zmniejszone poprzez enzymy trawienne. Substancje przezskórne są ukierunkowane bezpośrednio na problematyczne obszary, co skutkuje ich wyższą wydajnością.


Jakie są zalety substancji transdermalnych?

Przezskórnie wchłaniane substancje mogą dotrzeć do obszarów gdzie jest na nie zapotrzebowanie bez utraty większości składników aktywnych. Ponieważ preparaty przezskórne nie przechodzą przez wątrobę ani żołądek, są wolne od wszelkich poważnych lub nawet łagodnych skutków ubocznych.  Są popularnym sposobem na uniknięcie efektów niepożądanych, takich jak senność, bezsenność itp. Podskórne (podawanie insuliny podskórnie), doustne, dożylne i domięśniowe (immunizacja bezpośrednio wstrzykiwana do mięśni) nadal należą do najbardziej rozpowszechnionych form podaży substancji aktywnych. Eksperci i naukowcy są coraz bardziej przekonani, że rozwiązania transdermalne mogą stanowić skuteczniejszą alternatywę dla bardziej tradycyjnych metod. Stosowanie takich metod jak plastry naskórne ułatwia miejscowe i konsekwentne podawanie leków czy substancji odżywczych.

Skąd wiemy, że faktycznie działają?

Plastry transdermalne są powszechnie stosowanym wsparciem medycznym w aplikowaniu niezbędnych dla organizmu substancji. Są szeroko stosowaną formą podaży medykamentów, dostępną w aptekach na całym świecie. OSIMAGNESIUM działa na tej samej, sprawdzonej i skutecznej zasadzie.

Więcej

Osimagnesium® Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
-10%

(0 / 5)

200 ml. ŐSIMAGNESIUM Żel to unikalna formuła oparta na oliwce ŐSIMAGNESIUM zawierającej magnez pochodzący ze źrodła datowanego na 250 milionów lat, która dostarcza do organizmu dużą ilość tego cennego pierwiastka poprzez penetrację skóry. Zalecany jest do masażu ciała. W 100% naturalny.

85,50 zł 95,00 zł
-10%

(0 / 5)

200ml. ŐSIMAGNESIUM Magnezowy Balsam do ciała + OptiMSM to unikalna formuła oparta na oliwce ŐSIMAGNESIUM zawierającej magnez pochodzący ze źródła datowanego na 250 milionów lat, która dostarcza do organizmu dużą ilość tego cennego pierwiastka poprzez penetrację skóry, OptiMSM dla lepszej absorpcji i wsparcia stawów.

109,80 zł 122,00 zł
-10%

(0 / 5)

200 ml. ŐSIMAGNESIUM Masło do ciała + OptiMSMto unikalna formuła oparta na oliwce ŐSIMAGNESIUM zawierającej magnez pochodzący ze źrodła datowanego na 250 milionów lat, która dostarcza do organizmu dużą ilość tego cennego pierwiastka poprzez penetrację skóry oraz OptiMSM dla lepszej absorpcji.

109,80 zł 122,00 zł
-10%

(0 / 5)

200 ml. ŐSIMAGNESIUM Oliwka to unikalna formuła oparta na oliwce ŐSIMAGNESIUM zawierającej magnez pochodzący ze źrodła datowanego na 250 milionów lat, która dostarcza do organizmu dużą ilość tego cennego pierwiastka poprzez penetrację skóry. Spray do użytku codziennego, w 100% naturalny.

85,50 zł 95,00 zł
-10%

(0 / 5)

200 ml. ŐSIMAGNESIUM Delikatna Oliwka to unikalna formuła oparta na oliwce ŐSIMAGNESIUM zawierającej magnez pochodzący ze źrodła datowanego na 250 milionów lat, która dostarcza do organizmu dużą ilość tego cennego pierwiastka poprzez penetrację skóry. W 100% naturalny.

85,50 zł 95,00 zł
-10%

(0 / 5)

200 ml. ŐSIMAGNESIUM Oliwka + OptiMSM to unikalna formuła oparta na oliwce ŐSIMAGNESIUM zawierającej magnez pochodzący ze źródła datowanego na 250 milionów lat, która dostarcza do organizmu dużą ilość tego cennego pierwiastka poprzez penetrację skóry. Spray do użytku codziennego, w 100% naturalny.

94,50 zł 105,00 zł
-10%

(0 / 5)

200 ml. ŐSIMAGNESIUM Balsam do ciała + Melatonina + OptiMSM to unikalna formuła oparta na oliwce ŐSIMAGNESIUM zawierającej magnez pochodzący ze źrodła datowanego na 250 milionów lat, która dostarcza do organizmu dużą ilość tego cennego pierwiastka poprzez penetrację skóry, Melatoninę dla lepszego snu, OptiMSM dla lepszej absorpcji i wsparcia stawów.

119,70 zł 133,00 zł
-10%

(0 / 5)

200 ml. ŐSIMAGNESIUM Balsam do Ciała z Magnezem, to unikalna formuła oparta na oliwce ŐSIMAGNESIUM zawierającej magnez pochodzący ze źrodła datowanego na 250 milionów lat, która dostarcza do organizmu dużą ilość tego cennego pierwiastka poprzez penetrację skóry.

99,90 zł 111,00 zł
-10%

(0 / 5)

200 ml. ŐSIMAGNESIUM Chłodzący Balsam do Masażu to unikalna formuła oparta na oliwce ŐSIMAGNESIUM zawierającej magnez pochodzący ze źrodła datowanego na 250 milionów lat, która dostarcza do organizmu dużą ilość tego cennego pierwiastka poprzez penetrację skóry.

119,70 zł 133,00 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów