Kolagen w proszku z wit.C i probiotykami. Neutrient 350g

Ostatnie sztuki!

kolo1.jpg

Stali klienci kupują

5% taniej

- sprawdź -

kolo2.jpg

Łącz produkty

extra rabat

3-5-10%

- sprawdź -

Neutrient

185,00 zł brutto

Neutrient Advanced Collagen zawiera hydrolizowane peptydy kolagenu wołowego pozyskiwanego z wypasanych na pastwiskach krów karmionych świeżą trawą. Produkt wzbogacony buforowaną witaminą C i termostabilnymi probiotykami: B.coagulans i B.subtilis.

ZAWANSOWANA FORMA KOLAGENU

 • 10g hydrolizowanych peptydów kolagenowych najwyższej jakości
 • Średnia masa cząsteczkowa 2000 Da

WOLNY OD

 • Cukru,
 • Glutenu,
 • Soi,
 • Laktozy,
 • Oleju Palmowego.

DODATKOWO

 • 80mg witaminy C dla prawidłowego funkcjonowania skóry i naturalnej produkcji kolagenu
 • 300 milionów jtk CFU stabilnych termicznie zarodników B.coagulans i B.subtilis

PRODUKT POLECANY DLA OSÓB:

 • Stosujących dietę Ketogeniczną, Paleo, post przerywany
 • Sportowców i Wyczynowców
 • Dbających o stan skóry i urodę
 • Prowadzących aktywny tryb życia

NEUTRIENT ADVANCED COLLAGEN

.
MAKSYMALNA ABSORPCJA
, dzięki zawartości zhydrolizowananego białka w formie peptydów kolagenowych o małej i średniej masie cząsteczkowej 2000 Da, które zapewniają szybką absorpcję i integrację z komórkami docelowymi. Peptydy kolagenowe o masie cząsteczkowej 5000 Da są zbyt duże, aby mogły zostać wchłonięte przez wyściółkę jelita.

.
Hydrolizowane peptydy kolagenowe i witamina C
Poziom kolagenu w organizmie człowieka spada już po 30 roku życia, a hydrolizowane peptydy kolagenowe i witamina C pomagają uzupełnić rezerwy kolagenu - wspierając naturalne procesy jego syntezy dla zachowania promiennej skóry, prawidłowego funkcjonowania dziąseł, zębów, kości oraz chrząstek.

.
Ponadto, wspierają organizm w:

• ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym
• odżywieniu białkowym podczas stosowania postu przerywanego
• łagodzeniu uczucia łaknienia

.
Wskazówki do stosowania:
Produkt posiada neutralny smak i dobrze rozpuszcza się zarówno w gorącym jak i zimnym napoju. Z łatwością może zostać dodany do zupy, dania obiadowego lub koktajlu.

.
Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych. Należy spożywać 10g (2/3 miarki) produktu dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

.
Ostrzeżenie: Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, zażywasz leki lub masz jakieś schorzenia, przed użyciem skonsultuj się z lekarzem. 
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.


Suplement diety

Pojemność: 350g

Konsystencja: Proszek

Trwałość produktu: 2 lata od daty produkcji (Po otwarciu należy użyć w ciągu 6 miesięcy).

Warunki przechowywania: Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w chłodnym i suchym miejscu, z dala od bezpośredniego działania światła słonecznego.

Należy spożyć przed: Patrz na dole opakowania (DD/MM/RRRR).
Numer partii: Patrz na dole opakowania.

Opracowano i wyprodukowano dla:

Abundance and Health Ltd,
1 Maritana Gate, Waterford, Irlandia
153 Milton Keynes Business Centre, Foxhunter Drive, Linford Wood. MK14 6GD

.
Dystrybutor w Polsce:

Vitallabs Polska,
al. Jana Pawła II 3B lok. U1,
80-462 Gdańsk

Opakowanie nadaje się do recyklingu.

SKŁADNIKI

Hydrolizowane peptydy kolagenowe (pochodzące z bydła), Askorbinian Magnezu (Witamina C), Bacillus coagulans, Bacillus subtilis (stabilne termicznie bakterie probiotyczne).

Informacje o wartości odżywczej

 • 1 porcja (10g) zazwyczaj zapewnia: %RWS*:

W 10g

%RWS*
Witamina C 80mg 100%

Hydrolizowane peptydy kolagenowe

10g **

Bacillus coagulans

1,5 x 10^8 jtk CFU **

Bacillus subtilis

1,5 x 10^8 jtk CFU **

* %RWS*
** Referencyjna wartość spożycia (%RWS) nie została ustalona.

UWAGA: Należy pamiętać, że miarka, która dołączana jest Advanced Collagen, zapewnia porcję 15g.

Jaka jest optymalna wielkość porcji?

Zalecana jest porcja 10g dziennie (2 łyżki stołowe). Wiele badań klinicznych dotyczących hydrolizowanych peptydów kolagenowych zwykle stosuje 5g lub 10g dziennie, przez okres od jednego do trzech miesięcy. Należy pamiętać, że miarka, która jest obecnie dołączona do każdego opakowania Neutrient Advanced Collagen, zapewnia porcję 15g.

Czy mogę dodać hydrolizowane peptydy kolagenowe do mojej kuloodpornej kawy?

Tak, możesz! Hydrolizowane peptydy kolagenowe mają neutralny smak i łatwo rozpuszczają się w każdym gorącym lub zimnym napoju. Dodanie hydrolizowanych peptydów kolagenowych do kawy z proszkiem MCT to popularny sposób na uzupełnienie porannego posiłku, bez konieczności obfitego śniadania.Czy mogę przyjmować hydrolizowane peptydy kolagenowe o każdej porze dnia?

Tak, możesz przyjmować je niezależnie od pory dnia. Dodaj swoją dzienną porcję do butelki z wodą i popijaj ją przez cały dzień, dodaj do porannego koktajlu treningowego lub do popołudniowego napoju, aby uniknąć podjadania. Możesz nawet dodać hydrolizowane peptydy kolagenowe do zupy w porze lunchu lub zapiekanek, aby uzyskać dodatkowy zastrzyk białka.Advanced Collagen zawiera probiotyki, czy trzeba go przechowywać w lodówce?

Nie, zawarte zarodniki mikrobiomu są niezwykle wytrzymałe i odporne na ciepło, więc nie trzeba ich przechowywać w lodówce, a mikroby te są stabilne nawet w gorących napojach lub podczas pieczenia w niskiej temperaturze.


Czy hydrolizowane peptydy kolagenowe dobrze sprawdzają się w każdej diecie?

Jako czyste białko w proszku nadają się do większości strategii żywieniowych, ale zawsze dobrze jest sprawdzić wytyczne diety, którą stosujesz. Badania pokazują, że białko odgrywa ważną rolę w kontrolowaniu wagi, regulując apetyt, sytość i wielkość porcji.


Kiedy najlepiej przyjmować hydrolizowane peptydy kolagenowe?

O każdej porze dnia, ale osoby na diecie lubią go zażywać między posiłkami, aby ograniczyć łaknienie. Miłośnicy fitnessu stosują go przed treningiem, a także przed snem, aby skorzystać z nocnych procesów naprawczych organizmu.


Poznaj Opinie o Produktach

Powiązane produkty