You are currently viewing Jak powstała pierwsza na świecie liposomalna witamina C – poznaj historię AltrientC

Jak powstała pierwsza na świecie liposomalna witamina C – poznaj historię AltrientC

Liposomalna witamina C Altrient®C to europejska wersja amerykańskiego preparatu z witaminą C Lypo-Spheric®C. Wyprodukowana w tych samych laboratoriach LivOn Labs™ w Stanach Zjednoczonych. Ta wyjątkowa formuła jest pierwszym na świecie liposomalnym suplementem diety z witaminą C.
Dla niektórych może się to wydać zaskakujące, ale LivOn Labs®™ to nie ogromny koncern farmaceutyczny, a rodzinna firma z Nevady.

 

 

Jak większość wspaniałych wynalazków na świecie
Altrient® to owoc poszukiwań
zainicjowanych osobistą
potrzebą. W tym wypadku, potrzebą ratowania zdrowia i życia.

Jego historia rozpoczęła się w 2002 roku kiedy choroba serca Les’a Nachman’a, współzałożyciela firmy LivOn Labs™ osiągnęła punkt krytyczny. 
Jedynym rozważanym przez lekarzy specjalistów sposobem uratowania mu życia był przeszczep serca.

Bezpośrednie i realne zagrożenie życia, pchnęło Les’a i jego żonę w stronę medycyny alternatywnej. Opartej na wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenia i która nie jednokrotnie okazała się skuteczna.

Poszukiwania alternatywnej opcji leczenia doprowadziły Les’a Nachman’a i jego żonę Cindy do dwóch niezwykłych lekarzy w Kalifornii. Którzy eksperymentowali z różnymi metodami leczenia chorób serca od wielu lat. Jeden był znanym wirusologiem i epidemiologiem, a drugi był przekornym kardiologiem.
Zaproponowali wariant leczenia, który, poza zestawem różnych substancji, zmianą diety i aktywnością fizyczną, obejmował duże dawki witaminy C. Podawane za pomocą wlewów dożylnych. Rozwiązanie to było kosztowne, niewygodne, oraz czasochłonne – 8 godzinny dojazd samochodem.

Jak większość ludzi, Les i Cindy sądzili, że witamina C to coś co odnajdujemy w soku z cytryny lub pomarańczy, i stosowana jest jedynie w przypadku przeziębienia. Jednak zgłębiając temat i zapoznając się z pracami i badaniami wielkich naukowców i pionierów w badaniach nad witaminą C dr Linusa Paulinga, dr Roberta Cathcarta, dr Matthiasa Ratha i dr. Thomasa Levy’ego. Pozyskali wiedzę o niesamowitych właściwościach tej witaminy. Szerokie spektrum działania witaminy C począwszy od syntezy kolagenu, poprzez niezbędną obecność do tworzenia pewnych neuroprzekaźników. Po działanie przeciwutleniające, detoksykacyjne (odtruwające) doprowadziły ich do wniosku, że witamina C jest jedną z najbardziej niedocenianych substancji na świecie.

Les wiedział, że musiał istnieć lepszy sposób na podawanie witaminy C aniżeli wlew dożylny.

Starał się regularnie uzupełniać ją doustnie. Jednak wymagane dawki powodowały poważne zaburzenia żołądkowe, co uniemożliwiało kontynuowanie suplementacji.

Był to moment, w którym Les Nachman, już na emeryturze, uświadomił sobie, że musi wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie w sektorze suplementów diety i poszukać sposobu na uzyskanie efektów zbliżonych do dożylnych w formie doustnej. Sposobu, który ponadto nie będzie miał żadnych niewygodnych efektów ubocznych.

Ostatecznie znajomy kardiolog zapoznał go z pojęciem Technologii Enkapsulacji Liposomalnej (LET). Choć technologia ta była wykorzystywana przez naukowców i przemysł farmaceutyczny od lat 70. XX wieku, nie była ona jednak nigdy stosowana w produkcji suplementów diety.

Jego dotychczasowa kariera dała mu możliwość i dostęp do grupy naukowców oraz laboratoriów. Po prawie dwóch latach prób i błędów przeprowadzonych przez naukowców, pracowników akademickich i producentów w końcu opracowano produkt, liposomalną witaminę c, który przerósł oczekiwania samych twórców, i który miał wypełnić lukę pomiędzy doustnymi, tradycyjnymi formami witaminy c, a wlewami dożylnymi.

Od tamtego czasu formuła Altrient®C była kilkakrotnie udoskonalana. Dziś otrzymują Państwo suplement, którego efektywność, jakość i skuteczność doceniają lekarze, specjaliści od urody, a także konsumenci na całym świecie.

Altrient®C doskonale wpisuje się w formułę MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ.

To liposomalny preparat z witaminą c, który w swoim składzie zawiera tylko 4 NIEZBĘDNE składniki:
CZYSTĄ, DEJONIZOWANĄ WODĘ,
ASKORBINIAN SODU (wit.c),
FOSFOLIPIDY PODSTAWOWE I NATURALNY KONSERWANT – ROŚLINNY ETANOL (0,62 ml).

Altrient®C jest liposomalem, po który bez obaw mogą sięgać Weganie.

Jako jedyny na rynku LivOn Labs stosuje najwyższej jakości fosfolipidy z dużą zawartością wielonienasyconej fosfatydylocholiny. Fosfolipidy te nie tylko są odżywcze, ale również bezpieczne. Liposomalna witamina C Altrient jest odpowiednia i bezpieczna dla osób z mocno osłabionym organizmem, w trakcie ciężkich terapii farmakologicznych, oraz poszukujących wyjątkowo czystego produktu.

Zastosowanie tak wyjątkowej mieszanki fosfolipidów bogatej w wielonienasycone kwasy tłuszczowe sprawiło, że formuła uzyskała naturalną, żelową konsystencję. Jej zadaniem jest maksymalna ochrona liposomów podczas drogi do jelita cienkiego gdzie następuje wchłanianie.

Prawdziwe liposomalne formuły LivOn Labs™ wyznaczają wysokie standardy na rynku suplementacji i jak dotąd wciąż wiodą prym pod względem jakości i skuteczności dostarczania substancji aktywnych tam gdzie są najbardziej potrzebne – wprost do uszkodzonych komórek.

Wypróbuj pierwszą na świecie liposomalną witaminę C Altrient:

Altrient®C LivOn Labs Liposomalna Witamina C, 1000mg

Dodaj komentarz