W chwili obecnej udostępniamy Dostawę zakupionych towarów za pomocą przesyłki kurierskiej DPD, która jest możliwa do zrealizowania po przedpłacie przelewem na konto lub za pobraniem. Koszt wysyłki do 30 kg wynosi 16 zł przy płatności na konto lub 19 zł przy wyborze przesyłki pobraniowej. Przesyłka jest ubezpieczona. Decydując się na zakup za Pobraniem koniecznie zapoznaj się z zasadami w naszym Regulaminie.


Zakupy za kwotę minimum 200 zł zwyczajowo premiowane są Bezpłatną Wysyłką, chyba że przedstawiamy inną atrakcyjniejszą promocję.

Okres Wysyłki podany w opisie produktu to:

czas odnotowania płatności na koncie  + czas sprowadzenia produktu do magazynu + czas przygotowania przesyłki + czas dostarczenia przesyłki do kuriera.

Do czasu określonego w Opisie Produktu należy doliczyć czas dostawy:

Kurier DPD Standard  do 2 dni roboczych


W przypadku zakupienia kilku produktów różniących się Dostępnością (terminem dostawy) wysyłka nastąpi w momencie, kiedy wszystkie produkty z Zamówienia będą dostępne.

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej


Ze względu na wrażliwość niektórych produktów unikamy wysyłek w Piątek, szczególnie w okresie zbyt niskich lub zbyt wysokich temperatur.


UWAGA
Właściciele skrzynek mailowych Gmail i wp.pl ! Jeśli nie otrzymają Państwo żadnej wiadomości elektronicznej z naszego Sklepu po dokonaniu zakupu prosimy o przejrzenie zakładek Spam lub Oferty w swojej skrzynce.


Ważne:
Firma kurierska DPD NIE świadczy usługi telefonowania przed dostawą (jest to jedynie dobra wola kuriera), dlatego prosimy o śledzenie przesyłki poprzez link wysłany do Państwa w momencie nadania.