Suplementy Altrient® - dlaczego warto je łączyć?BObszar roboczy 3.png

1. Glutation z Witaminą C

Glutation jest silnym detoksykantem i przeciwutleniaczem, pełniącym niezwykle ważną funkcję w ochronie komórek oraz w procesie usuwania toksyn z wątroby. Ten silny składnik odżywczy reaktywuje przeciwutleniacze takie jak witamina C. Optymalizuje ich aktywność w organizmie wspierając procesy naprawcze w komórkach uszkodzonych przez wolne rodniki, powstałe na skutek stresu, chorób czy toksyn.
Oba te przeciwutleniacze wspierają się nawzajem w dotarciu do wszystkich istotnych obszarów w organizmie włączając bardzo istotne, bo generujące energię mitochondria.

ALTRIENTGlutathione.jpg ALTRIENTC.jpg
Zobacz Altrient®Glutation! Zobacz Altrient®C!


BObszar%20roboczy%202.png

2. Połączenie Witaminy B z Witaminą C


Obie witaminy mają istotne znaczenie w produkcji energii przez organizm, w uwalnianiu energii z pożywienia oraz odgrywają ważną rolę w procesie dostarczania tlenu do czerwonych krwinek. Nie ma tlenu - nie ma energii! Siła i elastyczność skóry , włosów i paznokci są również zależne od połączonego działania witamin B kompleks z witaminą C. Sama witamina C jest zasadniczym czynnikiem produkcji kolagenu. Z połączenia tych witamin uzyskujemy esencję młodości i witalności.


Altrient B EU Carton.jpg ALTRIENTC.jpg
Zobacz Altrient®B! Zobacz Altrient®C!


BObszar%20roboczy%201.png

3. Połączenie Kwasu R-liponowego z Witaminą C

Witamina C ma lepsze oddziaływanie na system immunologiczny we współpracy z analogicznym antyoksydantem - kwasem alfa-liponowym. Dane pochodzące z badań nad antyoksydantami sugerują, że zastosowanie tych przeciwutleniaczy oferuje korzystne wsparcie w leczeniu zakażeń wirusowych, takich jak przewlekłe zapalenie wątroby typu C i może być również użyteczne w w przypadkach zmęczenia powiązanego z zaburzoną odpowiedzią immunologiczną.

ALTRIENTR-ala.jpg ALTRIENTC.jpg
Zobacz Altrient®R-ALA! Zobacz Altrient®C!