Badania przeprowadzone przy użyciu saszetek Altrient®

Podsumowanie najważniejszych badań przeprowadzonych z udziałem saszetek Altrient® oraz Glutationu Setria®:

 1. Określenie wpływu suplementacji witaminą C Altrient® na stan skóry - UK Instytut Badawczy w Princeton, Szwajcaria Aspen Clinical Research

  Według badań przeprowadzonych przez specjalistów w Aspen Clinical Research oraz w Wielkiej Brytanii w Instytucie Badawczym w Princeton już po 28 dniach stosowania 3 porcji witaminy C Altrient® dziennie, stan skóry poprawia się o 33%, a po 4 miesiącach aż o 61%!

  Przejdź do badania

 2. Nowy potencjał witaminy C. Dr Steve Hickey i dr Hilary Roberts

  Wynik eksperymentu naukowego przy użyciu różnych form witaminy C, w tym liposomalnej formuły LivOn Labs™ wykazującego możliwości absorbcyjne oraz poziomy stężenia witaminy w osoczu tychże form.

  Przejdź do badania

 3. Wchłanialność liposomów Altrient®.

  Wyniki wskazują, że liposomalna witamina C Altrient® jest przyswajana przez ludzkie komórki wątrobowe.

  Przejdź do streszczenia raportu

 4. Wpływ doustnej suplementacji glutationem pod względem magazynowania glutationu w organizmie.

  Badanie opublikowane w European Journal of Nutrition w 2014 wykazało, że codzienna suplementacja Glutationu Setria® – forma L-glutationu zastosowana w Glutationie Altrient® – jest skuteczna w zwiększaniu magazynowania glutationu w organizmie o 30-35% w ciągu 6 miesięcy.

  Przejdź do badania

 5. Test Dziennikarski - jak Altrient®C wpłynął na wzrost elastyczności skóry, poziomóy kolagenu oraz nawodnienie skóry.-Alice Hart-Davis

  Badanie przeprowadzone zostało przez Alice Hart-Davis - uznany autorytet w branży beauty&health w Wielkiej Brytanii. Dziennikarka poddała się trzymiesięcznemu testowi saszetek Altrient®C LivOn Labs™, którego wyniki okazały się fenomenalne. Przebieg i efekty opisała na swoim blogu, a także opublikowała na łamach papierowego wydania magazynu Sunday Times 2018/7/6.

  Przejdź do testu

 6. Test Dziennikarski liposomalnych saszetek Altrient®C pod kątem jej wpływu na: elastyczność skóry, poziom kolagenu, poziom nawilżenia skóry, rumień oraz wskaźnik TEWL na przestrzeni trzech miesięcy.

  Dowiedz się co stało się, kiedy Katy Sunnassee, Redaktor magazynu Top Santé, przez trzy miesiące testowała Witaminę C Altrient®C... I uzyskała najlepsze odnotowane do tej pory wyniki wzrostu poziomu produkcji elastyny i kolagenu!

  Przejdź do testu

 7. Raport z badania laboratoryjnego "domowej" liposomalnej witaminy C wytwarzanej metodą Brooksa Bradleya oraz Billa Sardiego, przeprowadzonego pod kątem zmierzenia poziomów enkapsulacji liposomalnej powstałej witaminy.

  Wydajność enkapsulacji witaminy C w liposomach mierzono za pomocą uznanej metody analitycznej HPLC często używanej do określania skuteczności enkapsulacji w liposomach leku w preparatach farmaceutycznych.

  Przejdź do streszczenia raportu

 8. Najnowsze badanie Altrient®C Marzec 2019 Journal of Orthomolecular Medicine.

  Badanie przeprowadzone zostało przez: Nina Mikirova1; Tom Levy2; Ronald Hunninghake1 w Riordan Clinic, 3100 North Hillside, Wichita, KS, USA.

  Przejdź do podsumowania badania