You are currently viewing Gwarancja Jakości Livon Labs™

Gwarancja Jakości Livon Labs™

Gwarancja Jakości Livon Labs™

LivOn Labs podchodzi do jakości bardzo poważnie. Wiemy, że kwestii dotyczących jakości, takich jak zanieczyszczenia można uniknąć. Bez względu na to, skąd pochodzą składniki lub gdzie produkty są wytwarzane. Wszystko zaczyna się od przekonania, że jakość powinna być podstawą każdego produktu.

Wszystkie produkty Altrient®Lypo-Spheric™ powstają w oparciu o trzy podstawowe zasady:

Rozpoczynamy wyjątkową formułą.

Każda formuła Altrient®Lypo-Spheric™ jest przez co najmniej 24 miesiące badana i rozwijana przez pracowników naukowych, którzy mają ponad 25-letnie doświadczenie w Technologii Enkapsulacji Liposomalnej (LET). Czas ten może być dłuższy niż w przypadku badań nad większością produktów liposomalnych. Z doświadczenia wiemy jednak, iż jest to czas niezbędny do stworzenia odpowiedniej formuły. A także powstania próbek i należytego monitoringu stabilności dobrej formuły.

Ostateczna formuła jest poprzedzona licznymi testami, które są wykonywane na próbkach stworzonych w oparciu o opatentowaną przez nas technologię Lypo-Spheric™. Są one przechowywane w temperaturze od mrożącej (-20 ° C / -4 ° F) do bardzo wysokiej (50 ° C / 122 ° FA).

Badania na próbkach przeprowadzane są w regularnych odstępach czasu. Pod kątem zawartości substancji czynnej, zmian w strukturze oraz skuteczności enkapsulacji aktywnego składnika. Po tym jak formuła przejdzie wstępne badania, wytwarzane są większe partie testowe, które po spakowaniu kierowane są do długoterminowego monitorowania stabilności. Ma to miejsce w chłodni (5 ° C / 41 ° F) oraz w temperaturze pokojowej (20 ° C / 68 ° F).

Gdy formuła jest ostatecznie zatwierdzona, mamy pewność, że będzie ona podstawą do ciągłej produkcji suplementu liposomalnego. Charakteryzującego się wysoką stabilnością i ponadprzeciętną efektywnością enkapsulacji, czyli spełniać warunki gwarancji jakie oferuje nasza marka. Aż do końca terminu ważności produktu.

 

Używamy wysokiej jakości składników.

Każdy produkt Altrient®Lypo-Spheric™ jest wykonany ze składników, które są w 100% wolne od GMO, heksanu, pestycydów, są bezglutenowe i nie zawierają cukru. Do wytworzenia naszych liposomów, zamawiamy wysokiej klasy mieszankę fosfolipidów uzyskanych z soi objętej systemem IP – Zachowanej Tożsamości. Co oznacza, iż pochodzenie i tożsamość rośliny jest dokładnie śledzona i gwarantuje brak obecności GMO od gleby aż po plony.

Współpracujemy tylko ze znanymi, wykwalifikowanymi dostawcami. Którzy mogą dostarczyć pisemny dowód na to, że każdy składnik jest wykonany z materiałów niezawierających GMO. W celu dodatkowej weryfikacji, czy składniki nie są modyfikowane genetycznie, rutynowo testujemy markery DNA każdego produktu. Wymagamy również dowodów, że przestrzegane są rygorystyczne procesy jakościowe w celu zachowania integralności składnika.

Korzystamy z najlepszych dostępnych składników na rynku, dzięki czemu sięgając po suplementy Altrient® możesz czuć się bezpiecznie.

Testujemy wszystko.

Jesteśmy oddani, niektórym z najbardziej wymagających standardów bezpieczeństwa i jakości w branży. Gdy składniki są nam dostarczane. Nie polegamy na Świadectwie Analizy dostawcy gwarantującemu jakość materiału. Badamy każdą przychodzącą partię każdego składnika pod kątem tożsamości, wytrzymałości i czystości. Korzystając z niezależnego akredytowanego laboratorium. Używamy tylko tych składników, które spełniają nasze surowe wymagania.

Wszystkie nasze produkty wytwarzamy w USA. W obiektach, które są rutynowo kontrolowane przez FDA i certyfikowane przez NSF International. Pod kątem zgodności z aktualnymi Dobrymi Praktykami Produkcyjnymi (cGMP).

Podczas produkcji i pakowania, każda partia jest monitorowana i badana w punktach krytycznych dla zawartości substancji czynnej. A także czynników mikrobiologicznych, metali ciężkich oraz innych potencjalnych zanieczyszczeń. Każde badanie jest przeprowadzane w wykwalifikowanych laboratoriach. Przy użyciu metod analitycznych, które zostały zatwierdzone przez uznane w kraju organizacje. Takie jak Association of Analytical Communities (AOAC) i United States Pharmacopeia (USP).

Po zapakowaniu każda partia oceniana jest pod kątem właściwości fizycznych każdej próbki i przeprowadzana jest dodatkowa tura badań mikrobiologicznych. Gotowe produkty są dopuszczane do sprzedaży przez naszego Managera Jakości. Specjalistę z ponad 35-letnim doświadczeniem w przemyśle spożywczym i suplementów diety (food and dietary supplement industries). Po dokładnym sprawdzeniu wszelkiej dokumentacji każdej partii. Ostatecznie decyduje on o tym czy produkt spełnia nasze wymagania.

Vitallabs Polska stoi za każdym produktem LivOn z programem 30 dniowej Gwarantowanej Satysfakcji. Jeśli stwierdzisz, że nasz produkt nie przedstawia doskonałej wartości, zwróć niewykorzystaną część opakowania w ciągu 30 dni od daty zakupu. A my niezwłocznie oddamy Ci pełną wartość ceny zakupu produktu.*
(*z wykluczeniem wartości przesyłki).

źródło: https://www.abundanceandhealth.co.uk/en/content/20-livon-labs-quality-guaranteed

Poznaj wyjątkowe prawdziwie liposomalne suplementy diety:

Dodaj komentarz