You are currently viewing FAKTY I MITY na temat liposomalnej witaminy C Altrient

FAKTY I MITY na temat liposomalnej witaminy C Altrient

Amerykańskie laboratoria LivOn Labs wykorzystują technologię liposomalną w produkcji suplementów, w celu podniesienia efektywności ich działania. To zdecydowanie bardziej efektywna metoda suplementacji, aniżeli tradycyjna tabletka bądź kapsułka. Której zawartość najprawdopodobniej ulegnie utlenieniu, zobojętnieniu lub nawet wydalaniu zanim zdoła dotrzeć do komórki. Pozwala ona na szybkie dostarczanie organizmowi nawet do 98% spożytej porcji. Bogatej w składniki odżywcze, bez szkody dla organów układu trawiennego.

 

DLACZEGO ALTRIENT JEST NAPRAWDĘ SKUTECZNY?

liposomalna witamina c - wchłanianie-altrient-przewód-pokarmowy-vitallabs

MIT: Altrient to sproszkowana witamina c w saszetce

FAKT: Altrient, to nierozpuszczalna w wodzie, żelowa formuła powstała na skutek połączenia wody oraz fosfolipidów tłuszczowych, z których metodą matrycową wytwarzane są dwuwarstwowe liposomy.

MIT: Żelowa formuła ulega degradacji przez sole trawienne.

FAKT: Unikalna i śliska formuła Altrient®, jako jedyna na rynku suplementów przyjmowana na czczo nie pozostaje w żołądku!
Dzięki wyjątkowej konsystencji Altrient prześlizguje się przez żołądek, przedostając się wprost na pogranicze dwunastnicy i jelita cienkiego gdzie następuje wchłanianie. W ten sposób całkowicie zostaje ominięty proces trawienny i produkt nie jest narażony na działanie soli i soków trawiennych.

MIT: Altrient tak jak inne pokarmy zalega w żołądku do 4 godzin od spożycia co naraża zawartą w nim witaminę na zniszczenie przed wchłonięciem.

FAKT: Przyjmując na czczo wchłanianie suplementu Altrient następuje bardzo szybko.
Przyjmowany na czczo Altrient nie pozostaje w żołądku (prześlizguje się) i szybko dociera do jelita cienkiego skąd, przedostaje się bezpośrednio do krwiobiegu i układu limfatycznego. WAŻNE: Wnioskiem badaczy formuła Altrient omija Pierwsze Przejście Wątrobowe – najsilniejszy czynnik degradacyjny.

MIT: Altrient ma tańsze zamienniki

FAKT: Altrient® to preparat unikalny na skalę światową wykorzystujący wyjątkowy miks fosfolipidów identyczny z budową błon komórkowych.

 

Altrient® wykorzystuje do produkcji liposomów bardzo kosztowny mix fosfolipidów, uzyskiwany w procesie ekstrakcji lecytyny sojowej.

Laboratoria LivOn Labs™ jako jedyne na świecie decydują się na użycie tego typu miksu fosfolipidów, ponieważ, mimo wysokich kosztów produkcji jest on gwarancją:

– tworzenia prawdziwie stabilnych i trwałych liposomów
– sprawnego ich wnikania do komórek
– formułowania naturalnie żelowej, zwartej i odpowiednio śliskiej konsystencji bez zbędnych dodatków

Wszystko powyższe wpływa na ponadprzeciętną absorpcję składników umieszczanych w liposomach LivOn™. 1 saszetka Altrient C to 10-15 tabletek twardych lub kapsułek z tą samą ilością składnika aktywnego. Dla uzyskania podobnego efektu konieczny jest zakup i spożycie wielokrotnie większej ilości suplementu w płynie, proszku, kapsułkach czy tabletkach.

Badania, testy i opinie

Na przestrzeni lat odbyło się wiele badań, eksperymentów i testów preparatów LivOn Labs™. Skorzystały z nich miliony konsumentów na świecie. Najczęściej powtarzaną opinią jest: Altrient naprawdę działa!

PRZEJRZYJ BADANIA>>>

Wypróbuj pierwszą na świecie liposomalną witaminę C Altrient:

Altrient®C LivOn Labs Liposomalna Witamina C, 1000mg

Dodaj komentarz