Zdrowie to wolność.


Aby iść przez życie swobodnie, z ufnością, pasją i bez ograniczeń konieczne jest posiadanie dobrego zdrowia.
Zdrowie to klucz, który otwiera drzwi do ogromnego potencjału i możliwości jakie oferuje życie.

Z ogromną pasją podchodzimy do tworzenia oferty w ramach platformy Vitallabs.pl.

To właśnie pasja do podnoszenia jakości życia budzi nas co rano i dodaje skrzydeł.
Bez niej jesteśmy niczym, jak i bez przekonania do tego, że wszystko co robimy jest wartościowe i najlepsze w swoim gatunku.

Każdy uśmiech wywołany lepszym samopoczuciem naszych Klientów jest dla Nas równoznaczny z osiągnięciem celu, jaki sobie wyznaczyliśmy.

Nasze propozycje prezentowane w sklepie wybieramy bardzo uważnie. Stawiamy przede wszystkim na jakość. Szukamy rozwiązań w naturze i tradycji, ale przede wszystkim fascynuje nas połączenie ich z najnowszą technologią.

Jesteśmy dumni, że możemy być pionierami i wprowadzać na polski rynek produkty, które do tej pory nie były na nim obecne.


Serdecznie zapraszamy do subskrypcji Newlettera naszego sklepu. Będziemy informować Państwa o nowościach, wynikach badań, wydarzeniach i promocjach.
Zapraszamy też do polubienia nas na Facebooku.


************
Firma Vitallabs Polska Katarzyna Grabowska z siedzibą w 80-462 Gdańsk, Al. Jana Pawła II 3B lok. U1, zarejestrowana w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej  (CEIDG) pod numerem NIP: 642 002 68 19,, REGON: 273 011 986, , właściciel sklepu Vitallabs.pl jest jedynym Oficjalnym i Autoryzowanym Dystrybutorem produktów ALTRIENT®LivOn Labs™ w Polsce oraz Przedstawicielem Master Dystrybutora na Europę - firmy Abundance&Health.

Numer Powiadomienia GIS 19642.

Producent: LivOn Laboratories, Inc.
2654 W. Horizon Ridge Pkwy., Suite B5-108
Henderson, NV, 89052 USA


Produkty znane są pod nazwą Lypo-Spheric™ by LivOn Labs™, w Europie noszą nazwę Altrient®. Zostały one dostosowane do wymogów i norm obowiązujących w Unii Europejskiej.