Najnowsze badanie unikalnego i wysoce wydajnego suplementu ALTRIENT®C

Kategoria: Altrient Komentarz: 0 Trafienie: 1720
Badanie udowodniło, iż w zaledwie kilka tygodni możliwe jest znaczne wzmocnienie i poprawa stanu skóry w sposób całkowicie naturalny. W porównaniu z innymi produktami na rynku, ten niezwykły suplement jest w stanie dostarczyć skórze znacznie większą ilość witaminy C, pobudzając naturalną produkcję kolagenu i tym samym pomagając przezwyciężyć oznaki starzenia się skóry.

Najnowsze, 16 tygodniowe badanie kliniczne przeprowadzone w Wielkiej Brytanii w Instytucie Badawczym w Princeton zostały przeprowadzone metodą podwójnie ślepej próby i kontrolowanym placebo.
Ich celem było sprawdzenie działania suplementu Altrient®C na stan skóry pod kątem jędrności oraz redukcji zmarszczek i drobnych linii wokół oczu.

W badaniu wzięło udział 41 osób zdrowych wieku 31-65 +, które zostały losowo podzielone na trzy grupy:

Grupa A - spożywała 3000 mg Placebo dziennie

Grupa B - spożywała 1000 mg Altrient®C (1 saszetka) i 2000 mg placebo dziennie

Grupa C - spożywała 3000 mg Altrient®C (3 saszetki) dziennie

Uczestnicy zostali poinstruowani, aby w trakcie badania nie używać żadnych nawilżających produktów do pielęgnacji skóry. Jędrność i elastyczność skóry uczestników mierzono w pięciu punktach przy pomocy elektronicznego urządzenia do badania poziomu elastyczności skóry Cutometer MPA 580, Courage+ Khazaka GmbH. Przeprowadzono także badanie poziomu elastyczności skóry w 5 punktach wokół oczu.

Po 16 tygodniach, rezultaty były następujące:

Grupa A (3000 mg Placebo) nie stwierdzono statystycznie istotnych zmian w jędrności skóry lub redukcji drobnych linii i zmarszczek.

Grupa B (1000 mg Altrient®C dziennie) nastąpił średni wzrost jędrności i elastyczności skóry o 35% oraz 8 procentowa redukcja drobnych linii i zmarszczek. 


Grupa C (3000 mg Altrient®C dziennie) - nastąpił imponujący 61% wzrost jędrności skóry i 14 procentowa redukcja drobnych linii i zmarszczek w stosunku do parametrów wyjściowych.

procentowy wzrost jędrności skóry AltrientC LivOn Labs

Procentowa redukcja zmarszczek AltrientC LivOn Labs

procentowy wzrost jędrności skóry AltrientC LivOn Labs

Procentowa redukcja zmarszczek AltrientC LivOn Labs

Danny McCamlie, główny naukowiec kliniczny Princeton Clinical Reaserch stwierdził:

"Znanym faktem jest, że istnieje wyraźny związek pomiędzy procesem starzenia się skóry i poziomem witaminy C w organizmie. (…) Wynik przeprowadzonego badania utwierdził mnie w przekonaniu, że ten wyjątkowy, żelowy suplement diety - Altrient®C może w sposób naturalny i wyjątkowo skuteczny osiągnąć rezultaty w ujędrnianiu skóry, których nie dało się uzyskać poprzez stosowanie najlepszych marek kremów stosowanych na skórę przez okres 8 tygodni.”

Badanie zostało przeprowadzone przez Princeton Consumer Research w Wielkiej Brytanii, a sponsorowane było przez firmę Abundance&Health oraz laboratoria LivonLabs. Wynik został ogłoszony w Grudniu 2014.

Zobacz produkt!

Altrient C EU Carton.jpg