Jak działa liposomalny kwas ALFA-LIPONOWY R-ALA

Kategoria: Altrient Komentarz: 0 Trafienie: 20112

Jak działa kwas Alfa Liponowy?

Kwas Alfa Liponowy (zwany w skrócie ALA) posiada wiele wyjątkowych właściwości.

W odróżnieniu od innych antyoksydantów jak na przykład witamina C czy E, ALA jest rozpuszczalny w wodzie i w tłuszczach, dzięki temu może walczyć z wolnymi rodnikami w całym organizmie, na zewnątrz i wewnątrz komórek oraz w środowisku wodnym i tłuszczowym. Bez trudu (forma liposomalna) przedostaje się na przykład do mózgu, czy kości gdzie skutecznie dezaktywuje wolne rodniki.

Nasz organizm wytwarza w sposób naturalny oraz pobiera z pożywienia pewną ilość kwasu ALA. Kwas różnie koncentruje się w mięśniach i organach gdzie pracuje nad przekształcaniem węglowodanów w energię. Jeśli uda się wygenerować nadwyżkę kwasu może on wtedy rozprzestrzenić się w całym organizmie wspierając regenerację przeciwutleniaczy takich jak witamina C czy E.

Wraz z wiekiem poziom kwasu ALA maleje. Dlatego zaleca się stosowanie suplementów z zawartością kwasu ALA. Suplement ten ma wiele do zaoferowania, w szczególności osobom starszym. Kwas Alfa Liponowy wciąż jest przedmiotem badań wielu naukowców i dietetyków. Ma ogromny potencjał i może nawet większy niż obecnie mamy tego świadomość.

Dlaczego R-ALA LivOn Labs™ ?

Ponieważ kwas ALA pozyskiwany z pożywienia lub tradycyjnych form suplementów (tabletka, kapsułka) charakteryzuje bardzo krótki okres półtrwania w osoczu oraz trudność w pokonywaniu bariery krew-mózg.
Umieszczenie go w stabilnym i poprawnie skonstruowanym liposomie może przyczynić się do przedłużenia jego działania oraz do sprawniejszego przedostawania się do mózgu.


Nawet 100% spożytej porcji dostarczana jest wprost do komórek zaatakowanych przez stres oksydacyjny.

Więcej o kwasie liponowym:

Polecane linki*:
http://pozdrowiedoglowy.pl/index.php/2017/03/30/jak-dziala-kwas-alfa-liponowy/
http://pozdrowiedoglowy.pl/index.php/2017/04/27/kwas-alfa-liponowy-raport-biale-strony-white-paper-dr-thomas-levy/

*Oświadczenie:
Administrator vitallabs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane na zewnętrznych stronach internetowych/blogach.

Produkty i twierdzenia na temat konkretnych produktów na lub za pośrednictwem tej strony nie stanowią podstawy do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania chorobom. Treści zawarte na tej stronie służą wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić porady lekarza lub innego pracownika służby zdrowia lub jakichkolwiek informacji zawartych na etykiecie produktu. Nie należy korzystać z informacji na tej stronie do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub przepisywania jakichkolwiek leków lub innego leczenia. Przed rozpoczęciem programu diety, ćwiczeń, suplementacji, przed zażyciem jakichkolwiek leków, lub jeśli podejrzewasz, że masz problem zdrowotny skontaktuj się z lekarzem.

Zobacz Liposomalny Kwas R-ALA z laboratorium LivOnLabs™ - światowego lidera w produkcji liposomlanych suplementów diety.

Kwas R-ALA Altrient