Jak działa liposomalny kwas ALFA-LIPONOWY R-ALA

Kategoria: BLOG Altrient LivOn Labs Data: Komentarze: 0 Wyświetlenia: 24734

Jak dzia ł a kwas Alfa Liponowy?

Kwas Alfa Liponowy (zwany w skrócie ALA) posiada wiele wyjątkowych właściwości, zwłaszcza w formie najbardziej zbliżonej do tej występującej w naturze oznaczony jako R-ALA.

W odróżnieniu od innych antyoksydantów, takich jak witamina C czy E, kwas Alfa Liponowy jest rozpuszczalny w wodzie i w tłuszczach. Dzięki temu R-ALA może skutecznie walczy ć z wolnymi  rodnikami w całym organizmie: na zewnątrz i wewnątrz komórek, a także w środowisku wodnym oraz tłuszczowym. Bez trudu (forma liposomalna) przedostaje się na przykład do mózgu, czy kości gdzie skutecznie dezaktywuje wolne rodniki. Tę właściwość wykorzystuje każdy nowoczesny suplement diety, zawierający ALA w formie R.

Organizm ludzki częściowo wytwarza pewną ilość kwasu alfaliponowego w sposób naturalny, a częściowo pozyskuje go z pożywienia.

Kwas ten różnie koncentruje się w mięśniach i organach, gdzie pracuje nad przekształcaniem  węglowodanów w energię. Jeśli uda się wygenerować nadwyżkę kwasu Alfa Liponowego, może on wtedy rozprzestrzenić się w całym organizmie, wspierając regenerację przeciwutleniaczy takich jak witamina C czy E.

Wraz z wiekiem naturalny poziom kwasu ALA maleje. Dlatego zaleca się stosowanie preparatów zawierających stosowną dawkę kwasu Alfa Liponowego – suplement ten ma wiele do  zaoferowania, w szczególności osobom starszym. Kwas R-Alfa Liponowy wciąż jest przedmiotem badań wielu naukowców i dietetyków. Ma ogromny potencjał, może nawet większy niż obecnie mamy tego świadomość.

Dlaczego warto stosowa ć R-ALA LivOn Labs™? Ze względu na niezrównaną przyswajalność !

Ponieważ kwas ALA pozyskiwany z pożywienia charakteryzuje bardzo krótki okres półtrwania w osoczu oraz trudność w pokonywaniu bariery krew-mózg. Tradycyjny suplement (tabletka, kapsułka) napotyka dokładnie takie same przeszkody. Umieszczenie R-ALA w stabilnym, poprawnie skonstruowanym liposomie przyczynia się do przedłużenia jego działania. Ponadto taka struktura wpływa na sprawniejsze przedostawanie się kwasu Alfa Liponowego do mózgu.

Nawet 100% spożytej porcji dostarczana jest wprost do komórek zaatakowanych przez stres oksydacyjny. Liposomalny suplement diety z kwasem, R-ALA to optymalne rozwiązanie. Opatentowane formuły LivOn Labs™ kupuj pewnie w sklepie autoryzowanego dystrybutora Vitallabs.pl oraz w placówkach partnerskich.

Więcej o kwasie liponowym:

Polecane linki*:
http://pozdrowiedoglowy.pl/index.php/2017/03/30/jak-dziala-kwas-alfa-liponowy/
http://pozdrowiedoglowy.pl/index.php/2017/04/27/kwas-alfa-liponowy-raport-biale-strony-white-paper-dr-thomas-levy/

*Oświadczenie:
Administrator vitallabs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane na zewnętrznych stronach internetowych/blogach.

Produkty i twierdzenia na temat konkretnych produktów na lub za pośrednictwem tej strony nie stanowią podstawy do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania chorobom. Treści zawarte na tej stronie służą wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić porady lekarza lub innego pracownika służby zdrowia lub jakichkolwiek informacji zawartych na etykiecie produktu. Nie należy korzystać z informacji na tej stronie do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub przepisywania jakichkolwiek leków lub innego leczenia. Przed rozpoczęciem programu diety, ćwiczeń, suplementacji, przed zażyciem jakichkolwiek leków, lub jeśli podejrzewasz, że masz problem zdrowotny skontaktuj się z lekarzem.

Zobacz Liposomalny Kwas R-ALA z laboratorium LivOnLabs™ - światowego lidera w produkcji liposomlanych suplementów diety.

Kwas R-ALA Altrient

Dodaj komentarz