Glutation Liposomalny Altrient®LivOn, 450 mg

3758F

Nowy produkt

Dostępny

kolo1.jpg

Stali klienci kupują

5% taniej

- sprawdź -

kolo2.jpg

Łącz produkty

extra rabat

3-5-10%

- sprawdź -

LivOn Labs

440,00 zł brutto

DLACZEGO ALTRIENT® GLUTATHIONE?
 • Altrient® Glutation to najwyższej jakości liposomalny glutation, oferujący maksymalne wchłanianie dające maksymalne efekty działania.
 • Altrient® Glutation dostarcza ten niezbędny składnik odżywczy tam, gdzie jest najbardziej potrzebny: bezpośrednio do komórek.
 • Glutation w liposomach to obecnie najskuteczniejsza i najwygodniejsza forma suplementacji.

Ocena tego produktu w sklepie:

Średnie oceny tego produktu

Ocena : 4.7 / 5
Na podstawie 3 oceny i  3 opinie Klientów.

MAKSYMALNA ABSORBCJA

Wysoce biodostępny, wykorzystujący klinicznie sprawdzone formuły.

Altrient® Glutation GSH (zredukowana forma Setria Glutathione) jest liposomalnym glutationem o bardzo wysokiej jakości, zapewniającym doskonałą absorpcję, przewyższającym tradycyjne formy tabletkowe

Sporo inwestujemy w niezależne badania, aby wesprzeć nasze oświadczenia o właściwościach produktu.

WOLNE OD

 •    GMO
 •    Cukru i substancji słodzących
 •    Pszenicy
 •    Glutenu
 •    Drożdży
 •    Laktozy
 •    Produktów pochodzenia zwierzęcego
 •    Heksanu
 •    Protein sojowych
 •    Sztucznych barwników
 •    Sztucznych aromatów

LIPOSOMALNY GLUTATION

Suplementy diety Altrient® wykorzystują najnowocześniejszą technologię enkapsulacji liposomalnej (znaną również jako lypo-spheric), aby zapewnić maksymalne wchłanianie, aż do komórek, gdzie swój początek ma dobre zdrowie i uroda.

Dostarczamy wyłącznie wysokiej jakości żele liposomalne wykonane według najsurowszych standardów jakości.

GWARANTOWANE LIPOSOMY

Altrient® gwarantuje wysoką jakość oraz wysokie stężenie liposomów we wszystkich produktach liposomalnych marki.

 • Liposomy nie są widoczne gołym okiem, ich obecność potwierdza mikroskop elektronowy.


PIERWSZY WYBÓR OSÓB, KTÓRE ROZPOZNAJĄ SZCZEGÓLNE WŁAŚCIWOŚCI TEGO ISTOTNEGO ENZYMU


Altrient® Glutathione różni się od innych preparatów doustnych
Tradycyjne doustne formy Glutationu są niszczone przez soki trawienne organizmu i mówi się, że jedynym skutecznym sposobem na zwiększenie jego poziomu są czasochłonne, niewygodne i drogie wlewy dożylne. DO TERAZ...
Liposomalny Glutation Zredukowany to prawdziwa rewolucja, dzięki której można wesprzeć organizm całkowicie bezinwazyjnie.
W suplemencie Altrient® glutation jest zamykany w mikro pęcherzykach - liposomach, wykonanych z Zasadniczych/Podstawowych Fosfolipidów, które chronią glutation przed zniszczeniem przez soki trawienne. W krótkim czasie po przyjęciu maleńkie liposomy są transportowane bezpośrednio do krwiobiegu i do komórek.
Glutation w liposomach wyróżnia się nadzwyczaj wysoką biodostępnością, ze względu na ich stabilną opatentowaną budowę. Cena preparatu, a co za tym idzie, koszt suplementacji w porównaniu z alternatywnymi metodami, jest bardzo korzystny.

 Bogaty w glutation suplement pomoże uzupełnić poziom tej wszechstronnej substancji do optymalnych wartości. Więcej informacji w zakładce „Badania” oraz na naszym blogu.

Wszystkie oferowane w sklepie Vitallabs produkty marki Altrient® LivOn Labs™ powstają na bazie mixu Fosfolipidów Podstawowych/Zasadniczych (PC) bogatych w cenną WIELONIENASYCONĄ FOSFATYDYLOCHOLINĘ, powstałych w procesie ekstrakcji lecytyny sojowej.

Proces ekstrakcji obejmuje również usunięcie: alergizujących białek sojowych oraz wszystkich substancji potencjalnie toksycznych i antyodżywczych (tj. kwas fitynowy, inhibitory trypsyny, fitoestrogeny) dzieki czemu uzyskiwana jest wyjątkowo czysty skład.

Umieszczenie glutationu w tego rodzaju liposomach znacznie zwiększa jego właściwości.

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości PC, budowa liposomów LivOn Labs™ jest identyczna z budową błony komórkowej, dzięki czemu sprawnie wnikają one do wnętrza komórek uszkodzonych przez stres oksydacyjny. Kiedy liposomy znajdą się w ich wnętrzu uwalniają zawarty w sobie glutation. To obecnie najskuteczniejsza i najwygodniejsza forma suplementacji. 
Liposomal z glutationem Altrient charakteryzuje zrównoważony skład oraz oferuje maksymalną do osiągnięcia absorpcję.

Saszetka - czy to takie ważne?
Ważniejsze niż mogłoby się wydawać!
Folia laminowana dwoma warstwami polietylenu skutecznie chroni preparat przed utlenieniem, wypłukaniem lub zawilgoceniem, a także ODDZIELA suplement OD ALUMINIUM, nie dopuszczając do powstawania w wyniku reakcji chemicznych szkodliwych substancji.

Pojedyncze porcje suplementu stanowią wygodną formę i pozwalają na bezpieczne przyjmowanie preparatu w różnych okolicznościach.

Chcesz dowiedzieć więcej o Glutationie?

Kup E-book autorstwa dr Thomasa Lavy, "Glutation - Mistrz Obrony". W książce autor w sposób bardzo przystępny tłumaczy rolę glutationu w organizmie człowieka. To niewielkie, jednak bardzo treściwe podsumowanie wielu badań naukowych nad tym istotnym tripeptydem.

Poznaj Opinie o Produktach

 
Glutation Liposomalny Altrient®LivOn, 450 mg

Glutation Liposomalny Altrient®LivOn, 450 mg

DLACZEGO ALTRIENT® GLUTATHIONE? Altrient® Glutation to najwyższej jakości liposomalny glutation, oferujący maksymalne wchłanianie dające...

Podziel się opinią!


*Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie
 5/5

Jestem bardzo zadowolony z efektów. Świetna jakość i bardzo dobre efekty już po kilku dniach stosowania. Używałem w kombinacji z vit. C i mogę tylko powiedzieć że warto.
Ta opinia została dodana dla produktu Glutation Liposomalny Altrient®LivOn, 450 mg
 4/5

Produkty naprawdę wysokiej jakości. Glutation jest produktem, który polecam wszystkim borykającym się z problemem przewlekłej boreliozy. Bardzo skutecznie otwiera biofilm oraz czyści praktycznie do zera wszystkie toksyny krętka.
Przy 10 letnim leczeniu boreliozy żaden produkt nie był tak skuteczny jak Glutation. (Przy okazji oczyścił również organizm z grzybicy). Profesjonalna i miła obsługa. POLECAM.
Ta opinia została dodana dla produktu Glutation Liposomalny Altrient®LivOn, 450 mg
 5/5

Sprowadziłam ten produkt, ponieważ mam obniżoną zdolność usuwania toksyn z organizmu (uwarunkowanie genetyczne) przeciwutleniacze to dla mnie być albo nie być. Glutation Altrientu nie tylko wspiera mnie w wydalaniu toksyn, ale nie uszkadza wątroby tylko ją wzmacnia dzięki cholinie i kwasom tłuszczowym.
Ta opinia została dodana dla produktu Glutation Liposomalny Altrient®LivOn, 450 mg


Dlaczego lekarze i naukowcy z dziedziny medycyny na całym świecie zachęcają ludzi do zwiększania poziomu Glutationu?

Wykazano, że wpływ stresu fizycznego i emocjonalnego, patogenów, toksyn, wolnych rodników i procesów starzenia się znacznie obniża poziom glutationu w organizmie.

Dlaczego Altrient® Glutathione jest jednym z najbardziej skutecznych i opłacalnych sposobów na zwiększenie poziomu Glutationu?

Biodostępność do 98% absorpcji osiągana jest dzięki inteligentnej kombinacji glutationu i niezbędnych fosfolipidów, które tworzą główną część naszych błon komórkowych. W procesie produkcji fosfolipidy tworzą małe kuleczki tłuszczowe wokół glutationu zwane liposomami.

Te mikroskopijne kulki liposomalne są prawie w 100% biodostępne. Dzięki nim Altrient® Glutathione jest tak skuteczny, ponieważ prawie cała zawartość każdej saszetki przedostaje się do systemu.
Altrient® Glutathione: jeden z najbardziej skutecznych i opłacalnych sposobów na zwiększenie poziomu cennego GSH*
*GSH - zredukowana forma glutationu.

Dlaczego liposomalny Glutation Altrient® jest skutecznym rozwiązaniem na braki tego tripeptydu w organizmie?

Inteligentne liposomy LivOn Labs™ transportują nienaruszony GSH przez układ trawienny i dostarczają go bezpośrednio do krwiobiegu.

Stamtąd jest dalej wchłaniany do komórek w stanie nienaruszonym i gotowy do pracy. Inne formy doustne glutationu są niszczone w żołądku, więc jedynym sposobem na zwiększenie jego poziomu były wlewy lub prekursory.

Trzy prekursory aminokwasów wykorzystywane do syntezy Glutationu są również wykorzystywane w organizmie do innych celów; mogą więc zostać zużyte zanim dotrą do komórek. Ponieważ nie wiemy, ile glutationu-GSH wytwarza organizm z przeżywających prekursorów, konsekwentne dawkowanie jest bardzo trudne. Te dwa problemy rozwiązano stosując liposomalny glutation, aby dostarczyć nienaruszony GSH - glutation bezpośrednio do krwi.

Jak pokonać bariery wchłanialności Glutationu?

Organizm wytwarza Glutation za pomocą białka zwanego peptydem. Najwyższe stężenie tego białka znajduje się w wątrobie, ponieważ ten organ oczyszcza organizm z toksyn. Jest to wyjątkowy przeciwutleniacz, ponieważ jako jedyny może pracować z enzymami, takimi jak peroksydaza glutationowa, zapobiegając utlenianiu błon. Pomaga także aktywować witaminę E i witaminę C.

Dostarczenie Glutationu do organizmu nie jest takie proste, ponieważ ulega on zniszczeniu w żołądku. Liposomalny Glutation Altrient® ma tę zaletę, że jest chroniony przed działaniem soków trawiennych dzięki inteligentnemu procesowi produkcji. Glutation i niezbędne fosfolipidy łączą się tworząc maleńkie pęcherzyki tłuszczowe znane jako liposomy, które są prawie w 100% biodostępne. Niezbędne fosfolipidy zamykają się, chronią, a następnie uwalniają Glutation tam, gdzie jest potrzebny. Efekt jest taki sam jak dostarczanie glutationu dożylnie.

Czy glutation w produkcie Altrient® Glutathione jest zredukowany?

Tak. Altrient® Glutathione posiada formę zredukowaną (GSH), co oznacza, że jest gotowy do pracy wewnątrz komórki i nie wykorzystuje dodatkowej energii z mitochondriów.

Czym spowodowany jest specyficzny zapach Glutationu?

Specyficzny zapach Glutationu wynika z jego budowy (wiązania siarkowe) i jest jego naturalną cechą.


Suplement Diety Altrient® Glutathione

Objętość netto: 162 ml
(30 saszetek z żelem, po 5.4 ml każda)

Składniki: Ilość w porcji %RWS*
Setria® (zredukowana forma L-glutationu) 450 mg
Fosfolipidy: 1000 mg
w tym fosfatydylocholina 500 mg

*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
*† -Zalecane Dzienne Spożycie nie zostało ustalone

Skład: woda, fosfolipidy z lecytyny sojowej*, L-glutation, alkohol (etanol), regulator kwasowości: wodorotlenek potasu.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 saszetka.

*lecytyna oczyszczona z białek sojowych.

Setria® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Kyowa Hakko Bio Co.,Ltd.Weź 1-2 saszetki dziennie

Nie rozpuszcza się w płynie

Nie mieszaj, nie miksuj ani nie wyciskaj do gorących lub gazowanych napojów

Wyciśnij zawartość saszetki do szklanki z małą ilością wody

Najlepiej przyjmuj na czczo, aby przyspieszyć wchłanianie

Możesz delikatnie wycisnąć do jogurtu

Ostrzeżenia i możliwe działania niepożądane:

- Suplementy diety nie stanowią substytutu zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

- Będąc w ciąży lub w okresie karmienia piersią, należy przed użyciem skonsultować się z lekarzem

- Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

- Jest możliwe doświadczenie tymczasowych uderzeń gorąca po lub objawów detoksykacji takich jak ból głowy, bóle mięśni, nudności, wzdęcia i objawy grypopodobne. We wszystkich przypadkach ważne jest, aby pić dużo wody i wypoczywać. • Dla maksymalnej skuteczności zalecane jest przechowywanie w lodówce.
 • Nie należy zamrażać ani pozostawiać produktu w miejscu nasłonecznionym przez dłuższy czas.

Poznaj Opinie o Produktach

Powiązane produkty