Glutation Liposomalny Altrient®LivOn, 450 mg

3758F

Nowy produkt

Dostępny

LivOn Labs

440,00 zł brutto

DLACZEGO ALTRIENT® GLUTATHIONE?
 • Altrient® Glutation to najwyższej jakości liposomalny glutation, oferujący maksymalne wchłanianie dające maksymalne efekty działania.
 • Altrient® Glutation dostarcza ten niezbędny składnik odżywczy tam, gdzie jest najbardziej potrzebny: bezpośrednio do komórek.
 • Glutation w liposomach to obecnie najskuteczniejsza i najwygodniejsza forma suplementacji.

MAKSYMALNA ABSORBCJA

Wysoce biodostępny, wykorzystujący klinicznie sprawdzone formuły.

Altrient® Glutation GSH (zredukowana forma Setria Glutathione) jest liposomalnym glutationem o bardzo wysokiej jakości, zapewniającym doskonałą absorpcję, przewyższającym tradycyjne formy tabletkowe

Sporo inwestujemy w niezależne badania, aby wesprzeć nasze oświadczenia o właściwościach produktu.

WOLNE OD

 •    GMO
 •    Cukru i substancji słodzących
 •    Pszenicy
 •    Glutenu
 •    Drożdży
 •    Laktozy
 •    Produktów pochodzenia zwierzęcego
 •    Heksanu
 •    Protein sojowych
 •    Sztucznych barwników
 •    Sztucznych aromatów

LIPOSOMALNY GLUTATION

Suplementy diety Altrient® wykorzystują najnowocześniejszą technologię enkapsulacji liposomalnej (znaną również jako lypo-spheric), aby zapewnić maksymalne wchłanianie, aż do komórek, gdzie swój początek ma dobre zdrowie i uroda.

Dostarczamy wyłącznie wysokiej jakości żele liposomalne wykonane według najsurowszych standardów jakości.

GWARANTOWANE LIPOSOMY

Altrient® gwarantuje wysoką jakość oraz wysokie stężenie liposomów we wszystkich produktach liposomalnych marki.

 • Liposomy nie są widoczne gołym okiem, ich obecność potwierdza mikroskop elektronowy.


PIERWSZY WYBÓR OSÓB, KTÓRE ROZPOZNAJĄ SZCZEGÓLNE WŁAŚCIWOŚCI TEGO ISTOTNEGO ENZYMU


Altrient® Glutathione różni się od innych preparatów doustnych
Tradycyjne doustne formy Glutationu są niszczone przez soki trawienne organizmu i mówi się, że jedynym skutecznym sposobem na zwiększenie jego poziomu są czasochłonne, niewygodne i drogie wlewy dożylne. DO TERAZ...
Liposomalny Glutation Zredukowany to prawdziwa rewolucja, dzięki której można wesprzeć organizm całkowicie bezinwazyjnie.
W suplemencie Altrient® glutation jest zamykany w mikro pęcherzykach - liposomach, wykonanych z Zasadniczych/Podstawowych Fosfolipidów, które chronią glutation przed zniszczeniem przez soki trawienne. W krótkim czasie po przyjęciu maleńkie liposomy są transportowane bezpośrednio do krwiobiegu i do komórek.
Glutation w liposomach wyróżnia się nadzwyczaj wysoką biodostępnością, ze względu na ich stabilną opatentowaną budowę. Cena preparatu, a co za tym idzie, koszt suplementacji w porównaniu z alternatywnymi metodami, jest bardzo korzystny.


 Bogaty w glutation suplement pomoże uzupełnić poziom tej wszechstronnej substancji do optymalnych wartości. Więcej informacji w zakładce „Badania” oraz na naszym blogu.


Wszystkie oferowane w sklepie Vitallabs produkty marki Altrient® LivOn Labs™ powstają na bazie mixu Fosfolipidów Podstawowych/Zasadniczych (PC) bogatych w cenną WIELONIENASYCONĄ FOSFATYDYLOCHOLINĘ, powstałych w procesie ekstrakcji lecytyny sojowej.

Proces ekstrakcji obejmuje również usunięcie: alergizujących białek sojowych oraz wszystkich substancji potencjalnie toksycznych i antyodżywczych (tj. kwas fitynowy, inhibitory trypsyny, fitoestrogeny) dzieki czemu uzyskiwana jest wyjątkowo czysty skład.

Umieszczenie glutationu w tego rodzaju liposomach znacznie zwiększa jego właściwości.

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości PC, budowa liposomów LivOn Labs™ jest identyczna z budową błony komórkowej, dzięki czemu sprawnie wnikają one do wnętrza komórek uszkodzonych przez stres oksydacyjny. Kiedy liposomy znajdą się w ich wnętrzu uwalniają zawarty w sobie glutation. To obecnie najskuteczniejsza i najwygodniejsza forma suplementacji. 
Liposomal z glutationem Altrient charakteryzuje zrównoważony skład oraz oferuje maksymalną do osiągnięcia absorpcję.

Saszetka - czy to takie ważne?
Ważniejsze niż mogłoby się wydawać!
Folia laminowana dwoma warstwami polietylenu skutecznie chroni preparat przed utlenieniem, wypłukaniem lub zawilgoceniem, a także ODDZIELA suplement OD ALUMINIUM, nie dopuszczając do powstawania w wyniku reakcji chemicznych szkodliwych substancji.

Pojedyncze porcje suplementu stanowią wygodną formę i pozwalają na bezpieczne przyjmowanie preparatu w różnych okolicznościach.

Chcesz dowiedzieć więcej o Glutationie?


Kup E-book autorstwa dr Thomasa Lavy, "Glutation - Mistrz Obrony". W książce autor w sposób bardzo przystępny tłumaczy rolę glutationu w organizmie człowieka. To niewielkie, jednak bardzo treściwe podsumowanie wielu badań naukowych nad tym istotnym enzymem.

Dlaczego lekarze i naukowcy z dziedziny medycyny na całym świecie zachęcają ludzi do zwiększania poziomu Glutationu?

Wykazano, że wpływ stresu fizycznego i emocjonalnego, patogenów, toksyn, wolnych rodników i procesów starzenia się znacznie obniża poziom glutationu w organizmie.

Dlaczego Altrient® Glutathione jest jednym z najbardziej skutecznych i opłacalnych sposobów na zwiększenie poziomu Glutationu?

Biodostępność do 98% absorpcji osiągana jest dzięki inteligentnej kombinacji glutationu i niezbędnych fosfolipidów, które tworzą główną część naszych błon komórkowych. W procesie produkcji fosfolipidy tworzą małe kuleczki tłuszczowe wokół glutationu zwane liposomami.

Te mikroskopijne kulki liposomalne są prawie w 100% biodostępne. Dzięki nim Altrient® Glutathione jest tak skuteczny, ponieważ prawie cała zawartość każdej saszetki przedostaje się do systemu.
Altrient® Glutathione: jeden z najbardziej skutecznych i opłacalnych sposobów na zwiększenie poziomu cennego GSH*
*GSH - zredukowana forma glutationu.

Dlaczego liposomalny Glutation Altrient® jest skutecznym rozwiązaniem na braki tego tripeptydu w organizmie?

Inteligentne liposomy LivOn Labs™ transportują nienaruszony GSH przez układ trawienny i dostarczają go bezpośrednio do krwiobiegu.

Stamtąd jest dalej wchłaniany do komórek w stanie nienaruszonym i gotowy do pracy. Inne formy doustne glutationu są niszczone w żołądku, więc jedynym sposobem na zwiększenie jego poziomu były wlewy lub prekursory.

Trzy prekursory aminokwasów wykorzystywane do syntezy Glutationu są również wykorzystywane w organizmie do innych celów; mogą więc zostać zużyte zanim dotrą do komórek. Ponieważ nie wiemy, ile glutationu-GSH wytwarza organizm z przeżywających prekursorów, konsekwentne dawkowanie jest bardzo trudne. Te dwa problemy rozwiązano stosując liposomalny glutation, aby dostarczyć nienaruszony GSH - glutation bezpośrednio do krwi.

Jak pokonać bariery wchłanialności Glutationu?

Organizm wytwarza Glutation za pomocą białka zwanego peptydem. Najwyższe stężenie tego białka znajduje się w wątrobie, ponieważ ten organ oczyszcza organizm z toksyn. Jest to wyjątkowy przeciwutleniacz, ponieważ jako jedyny może pracować z enzymami, takimi jak peroksydaza glutationowa, zapobiegając utlenianiu błon. Pomaga także aktywować witaminę E i witaminę C.

Dostarczenie Glutationu do organizmu nie jest takie proste, ponieważ ulega on zniszczeniu w żołądku. Liposomalny Glutation Altrient® ma tę zaletę, że jest chroniony przed działaniem soków trawiennych dzięki inteligentnemu procesowi produkcji. Glutation i niezbędne fosfolipidy łączą się tworząc maleńkie pęcherzyki tłuszczowe znane jako liposomy, które są prawie w 100% biodostępne. Niezbędne fosfolipidy zamykają się, chronią, a następnie uwalniają Glutation tam, gdzie jest potrzebny. Efekt jest taki sam jak dostarczanie glutationu dożylnie.

Czy glutation w produkcie Altrient® Glutathione jest zredukowany?

Tak. Altrient® Glutathione posiada formę zredukowaną (GSH), co oznacza, że jest gotowy do pracy wewnątrz komórki i nie wykorzystuje dodatkowej energii z mitochondriów.

Czym spowodowany jest specyficzny zapach Glutationu?

Specyficzny zapach Glutationu wynika z jego budowy (wiązania siarkowe) i jest jego naturalną cechą.


Suplement Diety Altrient® Glutathione

Objętość netto: 162 ml
(30 saszetek z żelem, po 5.4 ml każda)

Składniki: Ilość w porcji %RWS*
Setria® (zredukowana forma L-glutationu) 450 mg
Fosfolipidy: 1000 mg
w tym fosfatydylocholina 500 mg

*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
*† -Zalecane Dzienne Spożycie nie zostało ustalone

Skład: woda, fosfolipidy z lecytyny sojowej*, L-glutation, alkohol (etanol), regulator kwasowości: wodorotlenek potasu.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 saszetka.

*lecytyna oczyszczona z białek sojowych.

Setria® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Kyowa Hakko Bio Co.,Ltd.Weź 1-2 saszetki dziennie

Nie rozpuszcza się w płynie

Nie mieszaj, nie miksuj ani nie wyciskaj do gorących lub gazowanych napojów

Wyciśnij zawartość saszetki do szklanki z małą ilością wody

Najlepiej przyjmuj na czczo, aby przyspieszyć wchłanianie

Możesz delikatnie wycisnąć do jogurtu

Ostrzeżenia i możliwe działania niepożądane:

- Suplementy diety nie stanowią substytutu zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

- Będąc w ciąży lub w okresie karmienia piersią, należy przed użyciem skonsultować się z lekarzem

- Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

- Jest możliwe doświadczenie tymczasowych uderzeń gorąca po lub objawów detoksykacji takich jak ból głowy, bóle mięśni, nudności, wzdęcia i objawy grypopodobne. We wszystkich przypadkach ważne jest, aby pić dużo wody i wypoczywać. • Dla maksymalnej skuteczności zalecane jest przechowywanie w lodówce.
 • Nie należy zamrażać ani pozostawiać produktu w miejscu nasłonecznionym przez dłuższy czas.

Poznaj Opinie o Produktach

5 inne produkty w tej samej kategorii