Liposomalny Kwas R Alfa-Liponowy Altrient®R-ALA , 226 mg

Dostępny

kolo1.jpg

Stali klienci kupują

5% taniej

- sprawdź -

kolo2.jpg

Łącz produkty

extra rabat

3-5-10%

- sprawdź -

LivOn Labs

399,00 zł brutto

Dlaczego Altrient® R-ALA?
 • zawiera kwas alfa-liponowy w formie R - najbardziej zbliżonej do tej naturalnie występującej w roślinach i uznanej za formę najbardziej biologicznie aktywną.
 • charakteryzuje wysoka ilość składnika aktywnego, brak substancji szkodliwych oraz niespotykanie wysoka wchłanialność.

Alteirnt_R-ALA
MAKSYMALNA ABSORBCJA

Najbardziej biodostępny R-ALA na rynku.
Altrient® R-ALA to najwyższej jakości liposomalny kwas alfa liponowy R, dzięki czemu jest najbardziej dostępną biologicznie formą doustną o absorpcji do 98%.

WOLNE OD

 • GMO
 • Cukru i substancji słodzących
 • Pszenicy
 • Glutenu
 • Drożdży
 • Laktozy
 • Produktów pochodzenia zwierzęcego
 • Heksanu
 • Protein sojowych
 • Sztucznych barwników
 • Sztucznych aromatów

KWAS R ALFA-LIPONOWY

ALA WYSTĘPUJE W DWÓCH FORMACH
 • Forma R, która jest formą występującą w przyrodzie (wyższa biodostępność niż forma S)
 • Forma S, która jest często stosowana w tanich, syntetycznych preparatach ALA
R-ALA wykazuje znacznie większą skuteczność, jednak jest drogi oraz przedstawia problemy ze stabilnością w procesie produkcji.

Altrient® używa tylko formy R-ALA, aby zapewnić optymalną wydajność.

GWARANTOWANE LIPOSOMY

Altrient® gwarantuje wysoką jakość oraz wysokie stężenie liposomów we wszystkich produktach liposomalnych marki.

Wszystkie oferowane w sklepie Vitallabs produkty marki Altrient® LivOn Labs™ powstają na bazie mixu Fosfolipidów Podstawowych/Zasadniczych (PC) bogatych w cenną WIELONIENASYCONĄ FOSFATYDYLOCHOLINĘ , powstałych w procesie ekstrakcji lecytyny sojowej.
Proces ekstrakcji obejmuje również usunięcie: alergizujących białek sojowych oraz wszystkich substancji potencjalnie toksycznych i antyodżywczych (tj. kwas fitynowy, inhibitory trypsyny, fitoestrogeny) dzieki czemu uzyskiwana jest wyjątkowo czysty skład.
Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości PC, budowa liposomów LivOn Labs™ jest identyczna z budową błony komórkowej, dzięki czemu sprawnie wnikają one do wnętrza komórek uszkodzonych przez stres oksydacyjny. Kiedy liposomy znajdą się w ich wnętrzu uwalniają zawarty w sobie kwas R-ALA.
To obecnie najskuteczniejsza i najwygodniejsza forma suplementacji. Liposomal z witaminą kwasem alfa-liponowym Altrient charakteryzuje zrównoważony skład oraz oferuje maksymalną do osiągnięcia absorpcję.

Saszetka - czy to takie ważne?
Ważniejsze niż mogłoby się wydawać!
Folia laminowana dwoma warstwami polietylenu skutecznie chroni preparat przed utlenieniem, wypłukaniem lub zawilgoceniem, a także ODDZIELA suplement OD ALUMINIUM, nie dopuszczając do powstawania w wyniku reakcji chemicznych szkodliwych substancji.

Pojedyncze porcje suplementu stanowią wygodną formę i pozwalają na bezpieczne przyjmowanie preparatu w różnych okolicznościach

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ NA NASZYM BLOGU: "Jak działa liposomalny kwas ALFA-LIPONOWY R-ALA"

vitallabs_polska_kwas_alfa_liponowy


Suplement Diety Altrient® R-ALA

Objętość netto: 171 ml
(30 saszetek z żelem, po 5.7 ml każda)

Składniki: Ilość w porcji %RWS*
Kwas R-ALA Liponowy (z soli sodowej kwasu R-Liponowego) 226 mg
Fosfolipidy: 1000 mg
w tym fosfatydylocholina 500 mg

*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
*† -Zalecane Dzienne Spożycie nie zostało ustalone

Skład: woda, fosfolipidy z lecytyny sojowej*, alkohol (etanol), kwas R-alfa liponowy, wzmacniacz smaku: gliceryna, naturalny aromat cytrynowy, glikol propylenowy, adenozyno-5'-monofosforan, naturalne aromaty smakowe, stabilizator: guma ksantanowa , regulator kwasowości: kwas cytrynowy.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 saszetka.

*lecytyna oczyszczona z białek sojowych.Dlaczego tak wielu ludzi zaufało Altrient® R-ALA?

Kwas Alfa Liponowy (ALA) jest jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy, które można znaleźć w prawie każdej tkance zdrowego organizmu.
Wysokowydajna suplementacja Altrient® R-ALA dostarczana Kwas Alfa-Liponowy tam, gdzie jest najbardziej potrzebny: bezpośrednio do krwiobiegu i do komórek.

Dlaczego suplementacja Altrient® R-ALA jest tak wydajna?

Po raz kolejny laboratoria LivOn wykorzystują swoją genialną formułę liposomlną, aby zapewnić, że prawie cały Kwas R-Alfa Liponowy będzie wchłonięty bezpośrednio do krwiobiegu i dotrze tam, gdzie jest najbardziej potrzebny. Ten system dostarczania zapobiega zbyt szybkiemu przedostaniu się R-ALA do organizmu, dzięki czemu pozostaje on biodostępny przez możliwie długi czas.

Dlaczego potrzebujesz Altrient® R-ALA?

Niewielka ilość ALA jest wytwarzana naturalnie w organizmie, ale także dostarczana jest przez pożywienie: czerwone mięso, podroby, drożdże piwne lub suplementy diety. Ponieważ zawartość ALA dostępna w suplementach diety jest aż 1000 razy większa niż to, co można uzyskać w normalnej diecie, eksperci zalecają codzienną suplementację wysokiej jakości kwasami ALA.

Dlaczego warto suplementować Kwas Alfa-Liponowy zamknięty w liposomach?

Ten potężny liposomalny system dostarczania chroni R-ALA przed zniszczeniem przez soki trawienne i daje możliwość doświadczenia wszystkich zalet ALA. W ciągu kilku minut od spożycia Altrient® R-ALA liposomy wypełnione Kwasem R-Alfa-Liponowym są transportowane bezpośrednio do krwiobiegu i do komórek.

Czy są jakieś przeciwwskazania do suplementacji Altrient® R-ALA?

Nie, ale jeśli jakiekolwiek leki przyjmowane są permanentnie (ciągle), przed rozpoczęciem suplementacji produktami Altrient® należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Szczególnie przed rozpoczęciem przyjmowania Altrient® R-ALA i dotyczy to osób ciepiących na niedoczynność lub nadczynność tarczycy lub przyjmujących leki obniżające poziom glukozy.


Altrient® R-ALA pracuje w środowisku wodym i tłuszczowym. Co to oznacza?

Oznacza to, iż Altrient® R-ALA rozpuszcza się zarówno w środowisku wodnym jak i tłuszczowym, w związku z czym jest zdolny do pracy na zewnątrz i wewnątrz komórki, w mózgu, oku, a nawet w kościach.

Weź 1-2 saszetki dziennie

Nie rozpuszcza się w płynie

Nie mieszaj, nie miksuj ani nie wyciskaj do gorących lub gazowanych napojów

Wyciśnij zawartość saszetki do szklanki z małą ilością wody

Najlepiej przyjmuj na czczo, aby przyspieszyć wchłanianie

Możesz delikatnie wycisnąć do jogurtu

Ostrzeżenia i możliwe działania niepożądane:

- Suplementy diety nie stanowią substytutu zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

- Będąc w ciąży lub w okresie karmienia piersią, należy przed użyciem skonsultować się z lekarzem.

- Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

- Jest możliwe doświadczenie tymczasowych uderzeń gorąca po lub objawów detoksykacji takich jak ból głowy, bóle mięśni, nudności, wzdęcia i objawy grypopodobne. We wszystkich przypadkach ważne jest, aby pić dużo wody i wypoczywać.

- Zalecamy przed rozpoczęciem stosowania suplementu Altrient® R-ALA skonsultować się z lekarzem.

- ZALECAMY PRZECHOWYWAĆ W LODÓWCE!

Poznaj Opinie o Produktach

Powiązane produkty