WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

JEŚLI TWOJĄ PASJĄ JEST JAKOŚĆ I ZDROWY STYL ŻYCIA!

Zapraszamy do programu Ambasador marki Altrient®

Jeśli utożsamiasz się z ideą zdrowego trybu życia, to jest projekt dla Ciebie! Zapraszamy osoby, które będą wspólnie dzielić się pozytywnymi historiami i opiniami o produktach marki Altrient®.

Jako Altrient® Ambasador, będziesz cieszył/a się darmowymi produktami Altrient® o wartości 388 zł kwartalnie. Czyli rocznie otrzymasz produkty za łączną sumę 1552 zł.

Na początek wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą i prześlemy Ci hojny zestaw startowy oraz wyczerpujące informacje na temat produktów Altrient®, ich unikalnej innowacyjnej technologii, a także badań klinicznych.

Jeśli dotąd nie miałeś okazji przekonać się o skuteczności produktów firmy Altrient®, jesteśmy przekonani, że po ich zastosowaniu szybko odczujesz powszechnie opisywane pozytywne efekty działania.

Oczekujemy, że jako Ambasador podzielisz się osobistymi doświadczeniami z Altrient® na swoich kanałach społecznościowych i z naszymi Klientami.

ABY ROZPOCZĄĆ, OCZEKUJEMY OD CIEBIE NASTĘPUJĄCYCH CZYNNOŚCI:

OBSERWUJ

ŚLEDŹ NASZE KANAŁY W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

BĄDŹ AKTYWNY

WSPIERAJ NASZE POSTY W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Weź czynny udział w tworzeniu społeczności Altrient® Polska (komentuj, udostępniaj posty na Facebook’u, Instagramie oraz Youtube)

PROMUJ

PROMUJ PRODUKTY ALTRIENT® W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Twórz własne posty na Instagrama, Facebooka bądź filmy na Youtube’a co najmniej dwa razy w miesiącu używając przesłanych przez nas hasztagów. Pamiętaj, aby na zdjęciu znalazła się saszetka lub pudełko Altrient® oraz tagi:

ORAZ WYPEŁNIJ FORMULARZ

PODZIEL SIĘ

Podaj nam adresy swoich kont w mediach społecznościowych, stron www, blogów

Strona internetowa


Facebook


Instagram


Blog


YouTube


I W KOŃCU...

Tak Nie
Tak Nie
Tak Nie
Tak Nie

Jeśli tak, to z którymi?

Uwagi

Podaj nam swoje dane kontaktowe:

Imię i Nazwisko

Adres e-mail

TelefonZapoznałem się i akceptuję Regulamin oraz Politykę Prywatności*.

DOŁĄCZ DO GRONA AMBASADORÓW MARKI ALTRIENT®

*Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu utrzymanie Konta, realizowania Państwa zamówień, kontaktu związanego z wykonywaniem warunków współpracy, w celach analitycznych lub statystycznych, a także w celu przesyłania informacji marketingowych (w tym newslettera- po wyrażeniu odrębnej zgody). Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres trwania współpracy. Dodatkowo, po jej zakończeniu, dane będą przechowywane ze względu na obowiązki wynikające z regulacji księgowych i podatkowych, przez czas ich trwania, oraz ze względów bezpieczeństwa prawnego, do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń.